Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     05:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)

    • Kendine İyi Bak
     08:00

     Kendine İyi Bak

     Hayat senin baktığın kadar güzel! Etrafındaki güzelliklerin farkına varmak, sağlığına özen göstermek, yenilikleri keşfetmek, bilmenin mutluluğunu yaşamak, değişimin tam kalbinde yer almak için Kendine İyi Bak hafta içi her gün sizlerle! "Kendine İyi Bak"ta bugün; Ebru Akel ve Dr. Yavuz Dizdar'ın çorbacıda olduğu anlar ekrana geliyor ve sakatat yemek bağışıklığı güçlendirir mi, sağlıklı çorba nasıl yapılır, bağışıklığı en çok hangi çorba artırır, hangi çorba neye iyi gelir soruları yanıtlanıyor. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Bülent Koç neden koku kaybı yaşadığımızı ve piezzo burun estetiğinin ne olduğunu anlatıyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Canberk Gül ağrılar arasındaki farklılıkları ve bunların sebeplerini aktarıyor. Fitoterapist Dr. Şenol Şensoy fitoterapinin kanser üzerindeki etkilerini ve kısırlık tedavisindeki yerini açıklıyor. Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Süleyman Orman ise mide kanseri hakkında bilgilendiriyor. Ebru Akel'in renkli sunumuyla Kendine İyi Bak sağlıktan güzelliğe en yeni bilgileri öğrenmek isteyenleri Show TV ekranlarına bekliyor.

    • Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler
     09:45

     Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler

     Dr. Ender Saraç, hafta içi her gün Show TV ekranlarında sağlıkla ilgili en doğru bilgileri ve en yeni gelişmeleri izleyiciyle paylaşıyor. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler'de bugün; ünlü sanatçı Gülben Ergen konuk olacak ve korona olduğu süreçte neler yaşadığını anlatacak. Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak ise alkali beslenme hakkında bilgiler aktaracak ve herkesin evde yapabileceği alkali tarifler verecek.

    • Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)
     11:30

     Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)

    • Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     12:45

     Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Ramo 'Dizi'
     20:00

     Ramo 'Dizi'

     Ramo'nun tek hedefi Sibel'i Cihangir'in evinden almaktır. Cihangir'in hedefi ise bunu başarmadan Ramo'yu öldürtmek. Bunun için de Sibel'i kullanacaktır. İstanbul'da bütün ibreler Cihangir'e dönmüşken Yavuz'un gelişiyle her şey altüst olur. Buna en çok öfkelenen de Ramo'dur. Fidan halasının intikamını almak isteyen Ramo'nun önüne büyük engeller çıkar, Yavuz dokunulmazlık almıştır.

    • Alev Alev 'Dizi' (Tekrar)
     00:15

     Alev Alev 'Dizi' (Tekrar)

    • Arıza 'Dizi' (Tekrar)
     03:00

     Arıza 'Dizi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     05:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)