Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    TV REHBERİ

    SHOW / TV REHBERİ

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     05:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)

    • Çocuktan Al Haberi (Tekrar)
     08:00

     Çocuktan Al Haberi (Tekrar)

    • Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler
     09:45

     Dr. Ender Saraç İle Sağlıklı Günler

     Dr. Ender Saraç, sağlıklı bir yaşam için en doğru ve faydalı bilgileri hafta içi her gün Show TV ekranlarında sizlerle paylaşıyor. Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı Günler'de bugün; Endrokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Zeynep Oşar Şiva şeker hastalığı irsi midir, kaç tip şeker hastalığı vardır ve aralarındaki farklar nelerdir, kimler şeker hastalığı riski taşıyor sorularını yanıtlayacak. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu ise işitme kaybı hakkında bilgiler aktarırken, işitme kaybı geri kazanılabilir mi ve işitme kaybına dair nedenleri anlatacak. Programda günün şifalı yemeği olarak, maş fasulyesi salatası ve tadı damakta kalan hamsili mısır ekmeği yapılacak. Dr. Ender Saraç, kan şekerini düşüren çay karışımı tarifi ve selülit için masaj önerisi verecek.

    • Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)
     11:30

     Yeni Gelin 'Dizi' (Tekrar)

    • Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)
     12:45

     Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
     15:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme

    • Show Ana Haber
     18:45

     Show Ana Haber

    • Aile Arasında 'Türk Filmi'
     20:00

     Aile Arasında 'Türk Filmi'

     Yönetmenliğini Ozan Açıktan'ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgün Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter, Arif Erkin gibi usta oyuncuların yer aldığı 2017 yapımı "Aile Arasında", Çarşamba akşamı Show TV'de! 21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz'ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikâh, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir? Muhteşem kadrosu, hız kesmeyen mizahıyla film, izleyiciye akıllardan çıkmayacak bir komedi vaat ediyor.

    • Deliha 2 'Türk Filmi'
     22:45

     Deliha 2 'Türk Filmi'

     Yönetmenliğini Gupse Özay'ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Gupse Özay, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Eda Ece, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü, Mert Öner gibi usta oyuncuların yer aldığı 2018 yapımı "Deliha 2", Çarşamba akşamı Show TV'de! Zeliha hâlâ deli, çok samimi ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor hem de yine de tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

    • Aile Arasında 'Türk Filmi' (Tekrar)
     01:15

     Aile Arasında 'Türk Filmi' (Tekrar)

    • Deliha 2 'Türk Filmi' (Tekrar)
     03:30

     Deliha 2 'Türk Filmi' (Tekrar)

    • Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)
     05:15

     Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme (Tekrar)