Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Stil O ünlülerin tırnaklarını kim yapıyor? Bana manikürcünü söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!
    1

    Kim Truong, gezegendeki en ünlü elleri tutuyor. Annesi de kendisi de Amerika'da makul fiyatlı tırnak salonları işleten Vietnam kökenli göçmen kadınlardan biri olan Truong, ünlülerin manikürcüsü olarak kendi toplumunda da bir ikon haline gelmiş durumda.

    2

    Kim Kardashian, Kylie Jenner, Rihanna, jennifer Aniston, Halle Berry, Miranda Kerr, Kerry Washington ve Dua Lipa gibi ünlülerin tırnak tasarımcısı olarak kariyerinin büyük bir kısmını, bu insanları nasıl daha göz alıcı hale getireceğini düşünerek geçiriyor. Ünlüler ona o kadar değer veriyor ki geçen yıl Katy Perry, Truong ve kız kardeşini Dolce & Gabbana çekimi için Capri'ye uçurdu. Bir ünlünün manikürcüsünü yanında getirmesi çok nadir görülen bir durum olmasına rağmen.

    3

    Truong, dünyanın en görünür kişileri üzerinde hassasiyet, sabır ve yaratıcılık gerektiren ustaca sanat eserleri yaratarak stil kültürüne katkı sağlıyor. Bir ünlünün üzerindeki ufak bir detay, tüm bir sezon boyunca insanların tırnaklarını nasıl boyayacağını belirleyebilir. İnsanlar bundan sonra neyin önemli olacağına dair bir fikir edinmek için onun işlerine bakıyor.

    49
    50
    51
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ