26 MART 2017
ÖNE ÇIKANLAR
SON DAKİKA

Reina'ya yılbaşı gecesi düzenlenen terör saldırısını gerçekleştiren teröristin yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

İstanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) ekipleri, izledikleri güvenlik kamera görüntülerinden saldırganın bir başka görüntüsüne ulaştı.

Söz konusu fotoğraf habercilerle paylaşıldı. Üzerinde koyu renkli anorak bulunan kişi çekik gözleri, geniş elmacık kemikli yüzüyle dikkati çekiyor.

TEM ekipleri saldırganın yerini belirlemek için çalışmaları sürüyor.

SALDIRGAN TAKSİM'DE SELFİE VİDEOSU ÇEKMİŞ

Ortaköy'de bir gece kulübüne silahlı saldırı düzenleyen saldırganın selfie çekilirken ki görüntüsü ortaya çıktı.

Ortaköy'de yeni yılın ilk saatlerinde bir gece kulübüne silahlı terör saldırısı gerçekleştiren saldırganı yakalamak için çalışmalar sürerken, zanlının İstanbul'da selfie çekildiği viedo görüntüsü ortaya çıktı.

İşte o görüntüler;

EN NET FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Ortaköy'de yeni yılın ilk saatlerinde bir gece kulübüne silahlı terör saldırısı gerçekleştiren saldırganı yakalamak için çalışmalar sürerken, zanlının en net fotoğrafı ortaya çıktı. Zanlının İstanbul'da selfie çekildiği öğrenildi.

ORTAKÖY SALDIRGANI BÖYLE KAÇMIŞ

Ortaköy'de 39 kişinin öldüğü saldıryı gerçekleştiren teröristin olay yerinden uzaklaştıktan sonraki görüntülerine Habertürk TV ulaştı.

Habertürk muhabiri Osman Girgin, Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu "Türkiye'nin Nabzı" programında yayınlanan görüntülerle ilgili bilgi verirken, saldırganın olay yerinden taksi ile uzaklaştığı ve daha sonra araçtan indiği görülüyor. 

Taksiciyle tartışan saldırganın bir başka taksiye binerek olay yerinden uzaklaştığı kameralara yansıyor. (Osman GİRGİN/ Habertürk TV)

Terörist olayda kullandığı çanta ile son olarak böyle görüntülenmiş

TERÖRİSTİN FOTOĞRAFINI GÖREN İHBAR ETTİ

Reina'yı kana bulayan teröristin fotoğraflarını gören vatandaşlar polisi ihbar yağmuruna tuttu. İstanbul'da Uygur türkü ve Doğu Türkistanlıların yaşadığı bölgelerden polise çok sayıda ihbar geldi. İhbarlar polis telsizine de yansıdı. (MÜSLİM SARIYAR/ HABERTÜRK HABER MERKEZİ)

 


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
300
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 15:39
  Zalim ve gaddar _ ALLAH obur tarafta ne yapar bunu
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 12:19
  kaçtığı taksi linea geldiği symbol'u aldılar
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 11:01
  2 GÜN ÖNCE GELDİĞİ TAKSİ RENO SEMBOLDÜ DEDİLER ARACI ALIP GÖTÜRDÜLER BURDA LİNEA BU İŞTE BİT YENİĞİ VAR
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 11:00
  BIRINCISI VİDEODAKİYLE CANTALI RESIM AYNI ADAMMI YA BEN BENZETEMEDIM IKINCISIYSE VIDEODA SINSI BIR GULUSU VARYA SANKI OYUNUN PARÇASI GİBİ VİDEO BILEREK BIRAKILMIS HISSI VERDİ BANA UZMANLAR COZMUSTUR ZATEN OLAYI
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 09:14
  Buna idam ödül olur. Günlerce işkence görmeli inleye inleye gebermeli. Kaç bakalım nereye kadar. Türk polisi elbet kıstıracak seni bir yerde kansız
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 09:05
  idam
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 08:53
  eğer bu adam bu kadar profesyonelse olaydan önce her şeyi hesaplayıp uçak biletini alıp olaydan sonra kimliği tespit edilene kadar hava alanına gidip ülkeyi çoktan terk etmiştir
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 08:14
  selfie çektiği telefonu nerden buldunuz ?
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 04:13
  selfiyi cektirecekler az kaldı
 • Misafir 03 Ocak 2017 Salı 01:05
  sağ yakalasalar bari
Kalan karakter : 300