Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Spor Futbol Süper Lig Beşiktaş Ahmet Ürkmezgil Bayern Münih Beşiktaş maçı öncesinde önemli açıklamalar yaptı - Futbol Haberleri

    Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, yarın oynanacak Bayern Münih - Beşiktaş karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu. DHA'da yer alan habere göre Ürkmezgil, "Türkiye'deki sıkıntılı maçlardan sonra bu maç ile ilgili daha farklı bir heyacan içerisindeyiz. Bu maçta da bütün bunları silecek, ortadan kaldıracak bir oyun gösteceğimiz konusunda futbolcu kardeşlerimize inancım tam" dedi.

    "HAKEM KORKUSU YOK"

    Bayern Münih karşılaşması öncesi heyecanlı olduklarını ifade eden Ürkmezgil, "Aslında hakikaten heyecanlı gün geldi çattı diyelim. Tabii ki sıra dışı bir maç. Rakip dünyanın en güçlülerinden. Burada hakikaten heyecanlanmamak mümkün değil. Türkiye'deki sıkıntılı maçlardan sonra bu maç ile ilgili daha farklı bir heyecan içerisindeyiz. Bu maçta da bütün bunları silecek, ortadan kaldıracak bir oyun gösteceğimiz konusunda futbolcu kardeşlerimize inancım tam. Burada hakem korkusu falan da pek yok. O tarz da bir sıkıntımız da yok. İnşallah iyi bir sonuçla döneriz" şeklinde konuştu.

    REKLAM

    "İSTEKLERİ OLDUĞU YÜZLERİNDEN OKUNUYOR"

    Almanya yolculuğu sırasında takımın moralinin gayet iyi olduğunu belirten Ahmet Ürkmezgil, "Futbolcularımız çok moralli. Gerçekten hepsinin bu maçtan önceki keyifsiz ortamı silmek için özel bir heyecanları ve istekleri olduğu yüzlerinden okunuyor. İnşallah burada inançları doğrultusunda, başkanımızın da ifade ettiği gibi futbol şansının da yanımızda olduğu bir gün yaşar, buradan iyi bir neticeyle döneriz" ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ