Başakşehir kulübü, maç saatine 24 saat kalana kadar biletleri Başakşehir ve Fenerabahçe logolu Passolig kartlara sahip olanların alabileceği belirtildi. Ayrıca, alınan biletlerin sadece Başakşehir ve Fenerbahçe logolu Passolig kartlarına transfer edilebileceği bildirildi. Sonrasında ise bu ifade kaldırıldı.

İşte Başakşehir - Rizespor maçı biletleri için yapılan ilk açıklama:

"Medipol Başakşehir FK biletleri, Medipol Başakşehir FK kulübünün aldığı karar gereği, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK ve Fenerbahçe Logolu Passolig kartlar ile satın alınabilir. Maç günü ev sahibi tribün biletleri Çaykur Rizespor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilecektir.

· Çaykur Rizespor A.Ş. Logolu kartlar sadece rakip tribünden bilet alabileceklerdir.

 

 

DAHA SONRA KALDIRILDI

Bir süre sonra ise Passolig'in sitesinde Başakşehir - Rizespor'la ilgili olan duyuruda Fenerbahçe'yle ilgili olan kısımlar kaldırıldı.

Sitede yapılan açıklama şu şekilde kaldı:

"Medipol Başakşehir FK biletleri, maç saatine 24 saat kalana kadar sadece Medipol Başakşehir FK Logolu Passolig kartlar ile satın alınabilir. Maç günü ev sahibi tribün biletleri Çaykur Rizespor A.Ş. logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilecektir"