Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin SON DAKİKA: Bergüzar Korel'in heyecanı büyüyor - Magazin haberleri
    1

    2009 yılında nikah masasına oturan oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ilk çocukları Ali'yi 2010'da kucaklarına almıştı. İkili, geçtiğimiz yıl mart ayında Han'ın dünyaya gelmesiyle ikinci kez anne-baba olmuştu. Korel ve Ergenç, şu sıralar üçüncü bebekleri Leyla için gün sayıyor.

    2

    Tatil sezonunu Bodrum'da açan çiftten Bergüzar Korel, önceki gün yakın dostları Hatice Şendil ve Esra Erol'a poz verdi.

    3

    Mavi bikinisiyle objektif karşısına geçen 38 yaşındaki oyuncunun fotoğrafları takipçilerinden büyük ilgi gördü. Korel'in fotoğrafları yaklaşık 400 bin beğeni aldı.

    4

    "ALLAH BİLİYOR; ÇOK İSTEDİM"

    Bergüzar Korel, bebeğinin cinsiyetini, "Allah biliyor; çok istedim. Ailemiz, en yakınlarımız, can dostlarımız... Herkes... Büyük bir ailemiz olsun, sağlıklı, mutlu evlatlarımız olsun... E biri de kız olsun... Ne kadar çok istediysek Han'ımız daha yaşını doldurmadan kız evladımızın mutluluğu heyecanı hepimizi sardı... Canım Hatice'm toplamış tüm arkadaşlarımızı, birkaç hafta önce bana böyle bir sürpriz yaptı. Hepsi benden heyecanlı... Sözleştik... Sağlıkla, mutlulukla ilerleyen günlerde tüm erkek anneleri olarak içimizde kalan tüm simleri, balonları, tülleri birbirinize dolayıp, eğleneceğiz Allah nasip ederse... Bu mutluluğumuzu sizinle de paylaşmak istedim. Mutlu günlerinizde kalbi hep sizinle atan güzel insanlar hiç eksilmesin hayatınızdan. Sevgiyle..." sözleriyle duyurmuştu.

    5

    "BENDEN SANA SÖZ!"

    Korel, geçtiğimiz hafta yayınladığı hamilelik fotoğrafına, "Çok uzun cümleler yazabilirim bu yaza dair. Hayallerime dair. Hayatımdaki hiçbir mutluluğun kolay gelmediğine ama hep doğru zamanda, doğru şekilde geldiğine dair... Fakat zaman geçtikçe daha az konuşup, daha çok minnet ediyormuş insan... Kimsenin değil, sadece kendisinin bilmesi yeterli oluyormuş. Şu an bu satırları okuyup, içinde fırtınalar kopan arkadaşım, bil ki fırtına dinecek, güneş yine yüzünü gösterecek. Benden sana söz!" notunu düşmüştü.

    6

    "LEYLA İSMİNİ HEP ÇOK SEVDİM"

    Kızlarına Leyla adını vereceklerini söyleyen çiftten Korel, "Kendimi bildim bileli ben Leyla ismini çok sevdim. Hep hayalimdeydi. Allah nasip etti çok mutluyuz." ifadelerini kullanmıştı.

    Hamileliğinin rahat geçtiğini söyleyen Korel, "Erkek gebeliği daha zor ve ağrılı. İnşallah böyle devam eder." demişti.

    7

    "ŞOKE OLDUK!"

    Hamile olduğunun öğrenilmesinden sonra dizi projesi iptal olan Korel, "Çalışmalar devam ederken doktor kontrolünde hamile olduğumu öğrendim. Halit ile beraberdik ve şoke olduk. Ondan sonra 'böyle bir durumumuz var devam edelim' dedik. O sırada koronavirüs vakaları çok arttı. Hem yapımcı ve yönetmenimiz çok çekindiler ve dediler ki; her türlü konforu sağlayacağız ama bunun garantisi yok. O dönem vaka sayısı 50 bine ulaşmıştı. Ara vermemiz lazımdı. Karnım çok hızlı büyümeye başladı. Fiziksel olarak projede olmam mümkün değildi. Ben de dedim ki; başka bir arkadaşımla devam edin, onlar da projeyi rafa kaldırdı." diye konuşmuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ