Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Emre Karayel, Gizem Demirci ile evlendi - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Ünlü oyuncu Emre Karayel, temmuz ayında nişanlandığı iç mimar sevgilisi Gizem Demirci ile nikah masasına oturdu.

    2

    Karayel ve Demirci çifti, aile üyeleri ve yakın dostlarının da katıldığı bir törenle dünya evine girdi. Beylerbeyi'ndeki bir otelde gerçekleşen nikahla hayatlarını birleştiren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

    3

    Emre Karayel'in şahitliğini Tülay Onat ile Akgün Onat gelinin şahitliğini Duygu Dizer ile Deniz Dizer yaptı. Çiftin Bodrum'da kısa bir balayı tatili yapacağı öğrenildi.

    4

    Karayel, "Hepiniz biliyorsunuz, uzun yıllar bekledik. Sekiz yıl oldu ama evliliğe giden birlikte bir ömüre başladık. Ne diyeceğimi bilmiyorum, gerçekten çok heyecanlıyım. Korona sebebiyeti ile aile içerisinde yapıyoruz. Sonra inşallah hep birlikte kutlayacağız." dedi.

    5

    "Nikahtan saatler sonra sokağa çıkma yasağı da gerçekleşecek, davetlileri hemen yolcu edeceksiniz heralde?" şeklinde yöneltilen soruya ise Karayel, "Hemen göndereceğiz, öyle olacak ne yazık ki..." cevabını verdi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ