Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e: Birbirimize hep böyle bakalım - Magazin haberleri
    1

    2014 yılında dünyaevine giren ve birçok kez 'Boşanacaklar' haberleriyle gündeme gelen Beren Saat ile Kenan Doğulu, kötü günleri geride bıraktı. Birlikteliklerine yeniden şans veren çiftten Doğulu, evliliklerinin 7. yıl dönümünü kutladı.

    "BİRBİRİMİZE HEP BÖYLE BAKALIM"

    Düğün fotoğraflarını 675 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Kenan Doğulu, eşine, "Seni çok seviyorum canım sevgilim, oyun arkadaşım, aşk ortağım... Hep böyle bakalım birbirimize, ilk günkü gibi..." sözleriyle seslendi. Takipçileri, ünlü şarkıcının gönderisini beğeni yağmuruna tutarken, Saat de eşine kalp emojileri ile yanıt verdi.

    2

    "CAN KENARINDA YERİN HEP SEVDA YANI"

    Kenan Doğulu, geçtiğimiz sene evlilik yıl dönümlerinde ise şu paylaşımı yapmıştı:

    Yıllar hızla akıp, geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Katlanarak büyüyen sevgim ve saygım mutluluğuma rehber ve ışık oldu. Her geçen gün daha iyi tanımak ve sarılmak, her türlü güçlüğü birlikte aşabilmek, yalnızlıktan uzak, bir o kadar güvende hissetmek ne güzel bir duygudur... Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin ilhamla kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler anlayışlı, nazik, okyanus kalpli sevgilim. Yıl dönümümüz kutlu ve mutlu olsun. Can kenarında yerin hep sevda yanı...

    3

    "BECEREMEDİĞİMİZ EVLİLİK OLSUN" DEMİŞTİ

    Beren Saat de bir dönem evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda, "Beceremediğimiz evlilik olsun" diyerek kafaları karıştıran Beren Saat, ardından o sözlere açıklık getirmişti.

    Oyuncu, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulunmuştu:

    Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı. Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse...

    4

    "O DÖNEMİ BERABER YAŞADIK"

    'Her şey bitti' derken, beni şaşırtacak bir yere geldi. Bir müzisyen olarak Kenan'ı tanımaya başladım. Bütün dünyanın, hiçbir kimsenin evinden başka güvende hissetmediği bir dönemi beraber yaşadık. O enteresandı.

    Evde olmak, ikimiz olmak, güvende hissetmek onlarla beraber galiba biraz daha yoğunlaşıp, o hale geldi. Biz arkadaşlığı başardık, beraber üretmeyi başardık, aile olmayı, aile gibi hissetmeyi başardık ama dışardan insanlar baktığı zaman 'Ayrıldılar', 'Şöyle oldu', 'Böyle oldu' dedi.

    5

    "BEKLENEN AİLE FOTOĞRAFINI VEREMEDİK"

    O çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. 'Çocuk yaptılar' falan o beklenen aile fotoğrafını veremedik ama onun çok üstünde ya da çok derininde başka paylaşımları başka türlü daha derin bir dostluğu, insani bağı kurduk. O yüzden beceremediğimiz evlilik olsun yani... Öyle bir şeydi yazdığım.

    6

    "EN ÇOK BANA 'HAYIR' DEMEYİŞLERİNİ SEVDİM"

    Çift, aylar sonra aralarındaki buzları eritmişti. Saat, geçtiğimiz hafta 47. yaşına giren eşinin doğum günü için duygusal bir mesaj paylaşmıştı.

    Saat, "Serenatın bitince suya atlayalım mı? Bu uçuşta kimse bizi tanımıyor, yaramazlık yapalım mı? Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı? Plajda yalın ayak evlenelim mi? Davetiye fotoğrafımızı su altında çekelim mi? Balayına Burning Man'e gidelim mi? En büyük roller coaster'a binsek mi? Göl kenarında bir festival var, acaba? İstanbul'a uçaklar inmiyormuş gibi jazz festivaline mi gitsek? Bu gece burada çadırda mı kalsak? Albüm mü yapsak? Ben seni bana 'Hayır' demeyişlerin için sevdim en çok, iyi ki doğdun... " mesajını yayınlamıştı.