Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Özgür Aras, tedavisine yoğun bakımda devam edilen Harun Kolçak'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.   

"HER SÖYLENENE GÖZÜYLE TEPKİ VERİYOR"

Müzik dünyasında ünlülerin menajerliğini yapan Aras, "Yeni albüm çıkaran Işın Karaca, röportajlarını dahi orada alıyor. Hastaneden bir an olsun ayrılmadı. Dün dördüncü ameliyatını geçirdi. Sibel Benekli ve Işın dün odaya girip görmüşler. Bilinci açıkmış ve duyuyormuş, ama cevap veremiyormuş. Her söylenene gözüyle takip ederek tepki veriyormuş" ifadelerini kullandı.

Özgür Aras, yaklaşık 1,5 ay önce mesane ve prostat kanseri nedeniyle tedavi gören ünlü şarkıcıyı yalnız bırakmayan isimlere teşekkür ederek, "Herkes hastanede bir ümit bekliyor. Ancak bu hastalığın ne olacağı belli değil. Allah'tan ümit kesilmez. Dualarımız onunla olsun. Hastanede beklemek çok kötü bir histir. Hepsinden Allah razı olsun" dedi.

Yoğun bakımdaki Harun Kolçak’a, sanatçı dostlarından destek. Kolçak gibi 90’lı yıllara damga vuran Hakan Peker, Reyhan Karaca gibi isimler sanatçıyı ziyaret etmek için gittikleri hastane kafesinde bir araya geldi. Karaca, çektirdikleri toplu fotoğrafı “Pozitif enerjimizle Harun’umuzun yanındayız” notuyla paylaştı.