Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Oğulcan Engin, Ezgi Eyüboğlu'nu sildi - Magazin haberleri
    1

    Ünlü oyuncu Ezgi Eyüboğlu, yaklaşık iki senedir şarkıcı Seda Sayan'ın Sinan Engin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin ile aşk yaşıyordu. Yakın zamanda nikah masasına oturmaları beklenen çift ile ilgili beklenmedik bir gelişme yaşandı.

    2

    OĞULCAN'DAN KARŞI HAMLE

    33 yaşındaki Eyüboğlu, sevgilisi ile birlikte yer aldığı fotoğrafları Instagram hesabından sildi. Oğulcan Engin'i sosyal medyada takipten de çıkan oyuncunun bu hamlesi 'ayrılık' dedikodularını alevlendirdi. Çıkan haberlerin ardından Engin de Eyüboğlu ile birlikte yer aldıkları fotoğrafları Instagram hesabından silerek, ünlü oyuncunun bu hamlesine karşılık verdi. Çiftin yollarını ayırma kararı aldıkları konuşuluyor.

    3

    AİLEYE GİRMİŞTİ

    Ezgi Eyüboğlu, geçtiğimiz aylarda sevgilisinin babası Sinan Engin ile sosyal medyada takipleşmeye başlamıştı. Bu gelişme, "Ezgi aileye girdi." şeklinde yorumlanmıştı.

    4

    "EVLİLİK" AÇIKLAMASI

    Ünlü oyuncu, gazetecilerin, "Oğulcan Bey ile çok güzel giden bir beraberliğiniz var. Bu ilişkiyi evlilik ile taçlandırmayı düşünüp, konuştuğunuz oldu mu?" sorusuna ise, "Şu anda öyle bir planımız yok. Biz böyle mutluyuz." şeklinde yanıt vermişti.

    5

    "BURADA NEDEN İLGİ ODAĞI DEĞİLİM?"

    Öte yandan geçtiğimiz haftalarda katıldığı programda sanatla oldukça ilgili bir aile içerisinde büyüyen ve evin tek kız çocuğu olduğunu anlatan Eyüboğlu, "Bir evin bir kızı" olma hissiyatının sosyal hayat içerisinde bazı dezavantajlar da yaratabildiğini ifade etmişti.

    Ezgi Eyüboğlu, "Bir evin bir kızı olarak büyüyünce ister istemez ailede ilgi odağı haline geliyorsunuz ama sosyal hayatta aynı ilgiyi bulamayınca ‘Eee ben ilgi odağıydım. Burada neden ilgi odağı değilim?’ durumu olabiliyor." sözleriyle güldürmüştü.

    6

    İktisat bölümü mezunu olan Eyüboğlu, iktisat biliminin kendisine analitik düşünme anlamında artısı olduğunu ifade ederken, oyunculuk kariyerine yönelmeseydi okulda kalarak akademisyen olmak isteyeceğini söylemişti.

    7

    "ESTETİĞİM YOK"

    Ezgi Eyüboğlu, "Hiç estetiğin var mı?" sorusuna, "Estetiğim yok ama bir dermatoloğum var, onunla teknolojinin bütün imkanlarından faydalanıyoruz. Bir adım ötesi estetik oluyor muhtemelen ama estetiğe karşı bir insan da değilim." demişti.

    8

    "O AN ÇOK UTANMIŞTIM"

    Oyunculuk kariyeri boyunca başına gelen komik anılarını da içtenlikle paylaşan Eyüboğlu, "Muhteşem Yüzyıl"da rol aldığı dönemle ilgili de bir itirafta bulunmuştu.

    Projeye kabul edildikten sonra hazırlanma sürecinin çok kısıtlı olması sebebiyle kendisi çok hızlı bir şekilde set ve kamera karşısında bulduğunu anlatan Eyüboğlu, "Padişahın karşısına çıkacağım bir sahne çekecektik. İlk sahnelerimden biriydi. Ben de normal bir şekilde Halit Ergenç'e doğru yürüdüm. Hiç unutmuyorum Yağmur ya da Durul Hoca ‘Bağdat Caddesi'nde yürümüyorsun, padişahın karşısına çıkıyorsun Ezgi’ demişlerdi. Çok utandığımı hatırlıyorum." şeklinde konuşmuştu.

    9

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ