Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

UEFA Avrupa Ligi'nde son 16 turuna kalacak takımlar, bu gece oynanacak 15 karşılaşmayla belli olacak.

Avrupa Ligi'nde dün oynanan maçta CSKA Moskova, 0-0 biten ilk maçın rövanşında Kızılyıldız'ı 1-0 mağlup ederek adını son 16 turuna yazdıran ilk takım olmuştu. 

LOKOMOTIV MOSKOVA: 1 - NICE: 0 (30' Igor Denisov)
(İlk maçı da 3-2 kazanan Lokomotiv Moskova, son 16 turuna yükseldi)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... LOKOMOTIV MOSKOVA - NICE MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Lokomotiv
SAAT: 19:00
YAYIN: Tivibu Spor 2
HAKEM: Pavel Kralovec

LOKOMOTIV MOSKOVA: Guilherme, Ignatyev, Kverkvelia, Pejcinovic, Rybus, Anton Miranchuk, Igor Denisov, Fernandes, Aleksei Miranchuk, Farfan, Ari
YEDEKLER: Kochenkov, Corluka, Kolomeytsev, Tarasov, Eder, Rotenberg, Vitali Denisov
TEKNİK DİREKTÖR: Yuri Semin

NICE: Benitez, Burner, Sarr, Dante, Perraud, Cyprien, Seri, Lees-Melou, Plea, Saint-Maximin, Balotelli
YEDEKLER: Cardinale, Tameze, Srarfi, Mendy, Makengo, Pelmard, Sacko
TEKNİK DİREKTÖR: Lucien Favre

DINAMO KIEV: 0 - AEK: 0 
(Dinamo Kiev tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... DINAMO KIEV - AEK MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Olympyskiy 
SAAT: 21:00
HAKEM: Matej Jug 

DİNAMO KİEV: Boyko, Kedziora, Khacheridi, Kadar, Morozyuk, Shepeliev, Buyalskiy, Tsygankov, Garmash, Gonzalez, Moraes
YEDEKLER: Rudko, Khlyobas, Burda, Shaparenko, Besedin, Mykolenko, Smirniy
TEKNİK DİREKTÖR: Aleksandr Khatskevich

AEK: Barkas, Bakakis, Lampropoulos, Chygrynskiy, Galo, Simoes, Galanopoulos, Christodoulopoulos, Shojaei, Bakasetas, Araujo
YEDEKLER: Tsintotas, Ajdarevic, Giakoumakis, Klonaridis, Giannoutsos, Tzanetopoulos, Antoniou
TEKNİK DİREKTÖR: Manuel Jimenez

ZENIT: 3 - CELTIC: 0 (8' Ivanovic, 27' Kuzyaev, 61' Kokorin) 
(Zenit tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... ZENIT - CELTIC MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Krestovskiy
SAAT: 21:00
HAKEM: Mateu Lahoz
YAYIN: Tivibu Spor 4 

ZENIT: Lunev, Ivanovic, Mammana, Criscito, Mevlja, Paredes, Rigoni, Kranevitter, Kuzyaev, Kokorin, Zabolotny
YEDEKLER: Lodygin, Terentyev, Poloz, Driussi, Zhirkov, Smolnikov, Erokhin
TEKNİK DİREKTÖR: Roberto Mancini

CELTIC: De Vries, Tierney, Ajer, Simunovic, Lustig, Ntcham, Brown, Kouassi, McGregor, Forrest, Dembele
YEDEKLER: Bain, Hendry, Miller, Rogic, Edouard, Sinclair, Musonda
TEKNİK DİREKTÖR: Brendan Rodgers

SPORTİNG LİZBON: 3 - ASTANA: 3 (3' Dost, 53' 63' Fernandes | 37' Tomasov, 80' Twumasi, 90' Shomko) 
(Sporting Lizbon tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... SPORTİNG LİZBON - ASTANA MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ

STAT: Jose Alvalade
SAAT: 21:00
HAKEM: Tamas Bognar

SPORTİNG LİZBON: Patricio, Ristovski, Pinto, Mathieu, Coentrao, Battaglia, Palhinha, Fernandes, Ribeiro, Ruiz, Dost
YEDEKLER: Salin, Coates, Acuna, Cesar, Carvalho, Leao, Doumbia
TEKNİK DİREKTÖR: Jorge Jesus

ASTANA: Eric, Shitov, Postnikov, Anicic, Shomko, Beysebekov, Twumasi, Maevski, Kleinheisler, Tomasov, Despotovic
YEDEKLER: Mokin, Zainutdinov, Maliy, Murtazayev, Stanojevic, Muzhikov, Schetkin
TEKNİK DİREKTÖR: Stanimir Stoilov

ATLETICO MADRID: 1 - KOPENHAG: 0 (7' Gameiro) 
(Atletico Madrid tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... ATLETICO MADRID - KOPENHAG MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Wanda Metropolitano 
SAAT: 21:00
HAKEM: Gediminas Mazeika

ATLETICO MADRID: Oblak, Juanfran, Godin, Gimenez, Sergi, Correa, Koke, Gabi, Vitolo, Torres, Gameiro
YEDEKLER: Moya, Partey, Vrsaljko, Montoro, Gaitan, Saul, Griezmann
TEKNİK DİREKTÖR: Diego Simeone

KOPENHAG: Andersen, Ankersen, Vavro, Lüftner, Bengtsson, Thomsen, Gregus, Kvist, Fischer, Sotiriou, Pavlovic
YEDEKLER: Christensen, Matic, Roerslev, Hole, Skov, Falk, Wind
TEKNİK DİREKTÖR: Stale Solbakken

LEIPZIG: 0 - NAPOLI: 2 (32' Zielinski, 86' Insigne) 
(Leipzig tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... RB LEIPZIG - NAPOLI MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Red Bull Arena
SAAT: 21:00
HAKEM: Anthony Taylor
YAYIN: Tivibu Spor 2 

LEIPZIG: Gulacsi, Laimer, Konate, Upamecano, Bernardo, Sabitzer, Demme, Kampl, Bruma, Werner, Poulsen
YEDEKLER: Mvogo, Kaiser, Schmitz, Klostermann, Ilsanker, Forsberg, Augustin
TEKNİK DİREKTÖR: Ralph Hasenhüttl

NAPOLI: Reina, Maggio, Albiol, Tonelli, Rui, Allan, Hamsik, Diawara, Mertens, Zielinski, Insigne
YEDEKLER: Sepe, Hysaj, Koulibaly, Rog, Jorginho, Callejon, Ounas
TEKNİK DİREKTÖR: Maurizio Sarri

VILLARREAL: 0 - LYON: 1 (85' Traore) 
(Lyon tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... VILLARREAL - LYON MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: El Madrigal
SAAT: 21:00
HAKEM: Luca Banti 
YAYIN: Tivibu Spor 3 

VILLARREAL: Asenjo, Gaspar, Alvaro, Bonera, Costa, Trigueros, Fuego, Hernandez, Fornals, Bacca, Enes Ünal
YEDEKLER: Barbosa, Ruiz, Rukavina, Raba, Castillejo, Soriano, Cheryshev
TEKNİK DİREKTÖR: Javier Calleja

LYON: Stojkovic, Vulicevic, Miletic, Ostojic, Urosevic, Zdjelar, Jevtovic, Jankovic, Pantic, Tosic, Tawamba
YEDEKLER: Gorgelin, Diakhaby, Ferri, Tete, Aouar, Maolida, Gouri
TEKNİK DİREKTÖR: Bruno Genesio

VIKTORIA PLZEN: 2 - PARTIZAN: 0 (67' Krmencik, 90' Cermak) 
(Viktoria Plzen tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... VIKTORIA PLZEN - PARTIZAN MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ

STAT: Doosan Arena
SAAT: 21:00
HAKEM: Jakob Kehlet 

VIKTORIA PLZEN: Hruska, Reznik, Hejda, Hubnik, Limbersky, Horava, Hrosovsky, Kolar, Kopic, Zeman, Krmencik
YEDEKLER: Kozacik, Cermak, Bakos, Hajek, Kovarik, Chory, Petrzela
TEKNİK DİREKTÖR: Pavel Vrba

PARTIZAN: Stojkovic, Vulicevic, Miletic, Ostojic, Urosevic, Zdjelar, Jevtovic, Jankovic, Pantic, Tosic, Tawamba
YEDEKLER: Jovicic, Ivanovic, Soumah, Ilic, Miletic, Radin, Ozegovic
TEKNİK DİREKTÖR: Miroslav Djukic 

LAZIO: 5 - STEAUA BÜKREŞ: 1 (7' 43' 71' Immobile, 35' Bastos, 51' Felipe Anderson | 82'Gnohere) 
(Lazio tur atladı)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... LAZIO - STEAUA BÜKREŞ MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Roma Olimpiyat
SAAT: 21:00
HAKEM: Slavko Vincic 

LAZIO: Strakosha, Patric, De Vrij, Caceres, Basta, Parolo, Lucas, Alberto, Lulic, Anderson, Immobile
YEDEKLER: Guerrieri, Murgia, Marusic, Milinkovic-Savic, Bastos, Nani, Caicedo
TEKNİK DİREKTÖR: Simone Inzaghi

STEAUA BÜKREŞ: Vlad, Benzar, Gaman, Planic, Morais, Nedelcu, Teixeira, Man, Budescu, Florin Tanase, Gnohere
YEDEKLER: Stancioiu, Balasa, Filip, Momcilovic, Coman, Popescu, Tanase
TEKNİK DİREKTÖR: Nicolae Dica

ATALANTA : 1 - BORUSSIA DORTMUND: 1 (11' Toloi | 83' Schmelzer)

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... ATALANTA - BORUSSIA DORTMUND MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Azzurri d'Italia
SAAT: 23:05
HAKEM: Gil Manzano
YAYIN: TRT Spor

ATALANTA: Berisha, Toloi, Caldara, Masiello, Hateboer, Cristante, De Roon, Freuler, Spinazzola, Gomez, Ilicic
YEDEKLER: Gollini, Palomino, Gosens, Cornelius, Castagne, Petagna, Haas 
TEKNİK DİREKTÖR: Gian Piero Gasperini 

BORUSSIA DORTMUND: Bürki, Toljan, Ömer, Papastathopoulos, Piszczek, Pulisic, Dahoud, Götze, Nuri, Schürrle, Batshuayi
YEDEKLER: Weidenfeller, Zagadou, Beste, Castro, Schmelzer, Reus, Isak
TEKNİK DİREKTÖR: Peter Stöger

MILAN: 1 - LUDOGORETS: 0 (21' Borini) 

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... MILAN - LUDOGORETS MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ

MILAN: A.Donnarumma, Abate, Zapata, Romagnoli, Rodriguez, Montolivo, Locatelli, Kessie, Cutrone, Silva, Borini
YEDEKLER: G.Donnarumma, Mauri, Bonucci, Biglia, Bonaventura, Kalinic, Hakan
TEKNİK DİREKTÖR: Gennaro Gattuso 

LUDOGORETS: Broun, Cicinho, Terziev, Natanael, Abel, Moti, Goralski, Swierczok, Marcelinho, Wanderson, Misidjan 
YEDEKLER: Renan, Forster, Campanharo, Dyakov, Plastun, Lukoki, Kovachev 
TEKNİK DİREKTÖR: Dimitar Dimitrov

BRAGA: 1 - MARSİLYA: 0 (31' Horta) 

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... BRAGA - MARSİLYA MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Municipal de Braga
SAAT: 23:05
HAKEM: Svein Oddvar Moen

BRAGA: Lima, Jefferson, Silva, Viana, Esgaio, Goiano, A. Horta, Vukcevic, Eduardo, Hassan, R. Horta
YEDEKLER: Sa, Figueiras, Rosic, Xadas, Ndiaye, Paulinho, Martins
TEKNİK DİREKTÖR: Abel Ferreira

MARSİLYA: Pele, Sakai, Rolando, Rami, Sanson, N'Jie, Sarr, Gustavo, Lopez, Ocampos, Germain
YEDEKLER: Escales, Abdennour, Amavi, Payet, Thauvin, Zambo, Sari
TEKNİK DİREKTÖR: Rudi Garcia

ARSENAL: 1 - ÖSTERSUND: 2 (47' Kolasinac | 22' Aiesh, 23' Sema) 

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... ARSENAL - ÖSTERSUND MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ 

STAT: Emirates
SAAT: 23:05
HAKEM: Ivan Kruzliak
YAYIN: Tivibu Spor 4  

ARSENAL: Ospina, Bellerin, Holding, Chambers, Kolasinac, Mkhitaryan, Elneny, Maitland-Niles, Iwobi, Wilshere, Welbeck 
YEDEKLER: Macey, Monreal, Mustafi, Xhaka, Nelson, Mketiah, Willock 
TEKNİK DİREKTÖR: Arsene Wenger 

ÖSTERSUND: Keita, Mukiibi, Papagiannopoulos, Pettersson, Widgren, Aiesh, Edwards, Nouri, Sema, Ghoddos, Hopcutt YEDEKLER: Andersson, Tekie, Bergqvist, Gero, Mensiro, Arhin, Islamovic
TEKNİK DİREKTÖR: Graham Potter

RB SALZBURG: 2 - REAL SOCIEDAD: 1 (10' Dabbur, 74' Berisha p. | 28' Navas) 

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... RB SALZBURG - REAL SOCIEDAD MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ

STAT: San Siro
SAAT: 23:05
HAKEM: Undiano Mallenco
YAYIN: Tivibu Spor 3

RB SALZBURG: Walke, Onguene, Ramalho, Ulmer, Lainer, Haidara, Yabo, Samassekou, Schlager, Dabbur, Hwang
YEDEKLER: Stankovic, Farkas, Meisl, Wolf, Berisha, Minamino, Gulbrandsen
TEKNİK DİREKTÖR: Marco Rose

REAL SOCIEDAD: Rulli, Elustondo, Navas, de la Bella, Illaramendi, Januzaj, Canales, Zurutuza, Oyarzabal, Odriozola, Agirretxe 
YEDEKLER: Ramirez, Llorente, Gorosabel, Zubeldia, Guridi, Juanmi, Bautista
TEKNİK DİREKTÖR: Eusebio Sacristan

ATHLETIC BILBAO : 1 - SPARTAK MOSKOVA: 2 (57' Etxeita | 44' Luiz Adriano, 85' Melgarejo) 

UEFA AVRUPA LİGİ HEYECANI HTSPOR ARENA'DA... ATHLETIC BILBAO - SPARTAK MOSKOVA MAÇININ DAKİKA DAKİKA ÖZETİ İÇİN TIKLAYINIZ

STAT: San Mames
SAAT: 23:05
HAKEM: Tobias Stieler

ATHLETIC BILBAO: Herrerin, Saborit, Alvarez, Lekue, Etxeita, de Marcos, Iturraspe, Susaeta, Rico, Garcia, Inaki
YEDEKLER: Arrizabalaga, San Jose, Etxebarria, Nunez, Merino, Cordoba, Aduriz
TEKNİK DİREKTÖR: Jose Angel Ziganda

SPARTAK MOSKOVA: Selikhov, Serdar, Bocchetti, Kombarov, Eshchenko, Glushakov, Promes, Zobnin, Pasalic, Hanni, Luiz Adriano
YEDEKLER: Rebrov, Melgarejo, Kutepov, Fernando, Samedov, Ze Luis, Rocha
TEKNİK DİREKTÖR: Massimo Carrera