Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Zeynep Tokuş sınırları yine zorladı: Cam kenarı şekilleri! - Magazin haberleri
    1

    1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasında tanındıktan sonra oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile boy gösterdiği 'Deli Yürek' dizisiyle ünlenen Zeynep Tokuş, artık ekranlardan uzak sakin bir yaşam sürdürüyor.

    2

    2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendikten sonra televizyon dünyasına veda eden Tokuş, kariyerine yoga eğitmeni olarak devam ediyor.

    3

    Egzersiz yaptığı anları sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Tokuş, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

    4

    SINIRLARI YİNE ZORLADI!

    Yogada oldukça zor bir pozisyondaki halini Instagram'dan yayınlayan Zeynep Tokuş, sınırları yine zorladı. Esnekliğini de gözler önüne seren ünlü isim, gönderisine, "Cam kenarı şekilleri..." notunu düştü. Üç çocuk annesi olan Tokuş'un paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

    5

    "BEDENLERİMİZİ ESNETMEYİZ"

    Geçtiğimiz hafta bu pozunu sosyal medya hesabından paylaşan Tokuş, "Bedenlerimizi esnetmeyiz. Zihinlerimizi esnetiriz, bedenimiz uyum sağlar." ifadelerini kullanmıştı.

    6

    "HİÇBİR ŞEY ÖYLE BİR GÜNDE OLMUYOR"

    Tokuş, bu süreçte harcadığı çabayı da takipçileriyle paylaşmıştı.

    44 yaşındaki Zeynep Tokuş, şunları söylemişti:

    İnanın hiçbir şey öyle bir günde olmuyor... Meyve ağacı misal; emek istiyor, su istiyor, güneş istiyor, budanmak istiyor, her şeyden önemlisi zaman istiyor olgunlaşıp meyve vermek için. Nihayetinde bir küçücük tohum her bir meyvesinin içinde de tohum barındıran bir meyve ağacına dönüyor mu dönüyor.

    Mesela bugüne kadar pratiğimde yüzlerce kez düştüm. Hatta bugün bile kaç kere düştüm bilmiyorum... Ama yeni şeyler denedim ve denemeye devam edeceğim inşallah. Her düşüşüm beni bir başka yere taşıyacak ve ben böyle büyüyeceğim, öğreneceğim gelişeceğim, meyve vereceğim. Yürümeye devam, yolculuğun tadını çıkar.

    10

    Zeynep Tokuş

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ