Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Bella Hadid: Ya ağlayacaktım ya da gidecektim! - Magazin Haberleri
    1

    Son yılların en popüler modellerinden biri olan Bella Hadid (25), "VS Voices" adlı podcast programında fotoğrafçı Amanda de Cadenet'in sorularını yanıtladı. Hakkında bilinmeyenlerini anlatan Hadid, çocukken yaşadığı sıkıntılara değindi.

    Ünlü model, kendisini ailenin utanç kaynağı gibi hissettiğini ve o dönem düşüncelerine önem verilmediğini ifade etti.

    2

    "ZAMANLA BAŞKALARINI MEMNUN ETMEYE ODAKLANAN BİRİNE DÖNÜŞTÜM"

    Samimi açıklamalarda bulunan Bella Hadid, zamanla başkalarını memnun etmeye odaklanan birine dönüştüğünü, cinsel, fiziksel veya duygusal sınırlar koymayı bıraktığını söyledi.

    25 yaşındaki model, "İlişkilerde ya da ailede sürekli düşüncelerimin kendilerininkinden daha az önemli olduğunu söyleyen erkeklerin çevresinde büyüdüm." şeklinde konuştu.

    3

    "YA AĞLAYACAKTIM YA DA GİDECEKTİM!"

    Çocukken yaşadıklarının büyüdüğünde de kendisini ciddi biçimde etkilediğini belirten Hadid, "Ya susup ağlayacaktım ya da tepki gösterip, gidecektim!" ifadelerini kullandı.

    Hadid, kendisini istismar eden kişilere sürekli olarak geri döndüğünü ve bir noktadan sonra sahip olduğu tüm enerjiyi işine verir hale geldiğini de söyledi.

    4

    "BİRÇOK KUTLAMAYI KAÇIRDIM"

    Günde 14 saate yakın çalıştığını dile getiren ünlü isim, iş dışında vaktinin kalmaması nedeniyle doğum günü, düğün gibi birçok kutlamayı kaçırdığını itiraf etti.

    Geçen yıl sarsıcı bir düşüş yaşadıktan sonra hayatında değişiklik yapmaya karar verdiğini söyleyen Bella Hadid, sosyal medyadan uzak durup, meditasyon ile kendisini topladığını belirtti.

    Model, son olarak uyguladığı yöntemlerin klişe olsa da işe yaradığını dile getirdi.

    5

    "KARMAŞIK BİR HAL ALDI"

    Daha önce de zihinsel olarak zor zamanlar geçirdiğini anlatan Hadid, özellikle fotoğrafçıların beklediği kaygısıyla dışarıya çıkmanın kendisi için karmaşık bir hal aldığını itiraf etmişti.

    Hadid, "Geçen yıl, insanlar benim tarzım hakkında konuşsalar, beğenseler de beğenmeseler de önemli değildi. Çünkü bu benim tarzım, bunu öğrenmek benim için gerçekten önemliydi. Sabah evden çıktığımda aklıma şu geliyor; Bu beni mutlu ediyor mu? Bu konuda iyi hissediyor muyum ve rahat hissediyor muyum?" demişti.

    6

    Bella Hadid, ayrıca geçtiğimiz sene kasım ayında Instagram'dan yayınladığı ağlarken çekilen fotoğraflarına da açıklık getirmişti.

    Filistin asıllı Amerikan model, "Böyle hisseden herhangi birinin bunun normal olduğunu bilmesini sağlamak için bu fotoğrafları yayımladım." ifadelerini kullanmıştı.

    7

    "NASIL HİSSETTİĞİMİ AÇIKLAYAMIYORDUM"

    Bella Hadid, "Gerçekten depresif dönemlerim olurdu ve annem ya da doktorum nasıl olduğumu sorardı. Onlara yazarak cevap vermek yerine, bir fotoğraf gönderirdim. O zamanlar benim için en kolay şey buydu çünkü nasıl hissettiğimi asla açıklayamıyordum." şeklinde konuşmuştu.

    8

    "PİŞMANLIK DUYMUYORUM"

    Hadid, iyi ve kötü günleri olduğunu söylerken, sosyal medyada ne kadar çok şey paylaştığı konusunda pişmanlık duymadığını da belirtmişti.

    Bella Hadid, ayrıca uzun zamandır kişisel bir stilist kullanmamasının nedeninin zihinsel sağlık sorunları olduğunu da sözlerine eklemişti.

    9
    10

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ