Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Berrak Tüzünataç: Bendeki değişimin farkına varın - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; oyuncu Berrak Tüzünataç, önceki akşam Etiler'deki kayak malzemelerinin satıldığı bir mağazada alışveriş yaparken görüntülendi.

    2

    Sık sık gazetecilerden kaçmaya çalışan Berrak Tüzünataç, bu kez muhabirleri bekletmemek için koşar adımlarla alışverişe ara vererek dışarı çıktı.

    3

    "BENDEKİ DEĞİŞİMİN FARKINA VARIN"

    Tüzünataç, bu durum karşısında şaşkınlıklarını ifade eden gazetecilere, "Şaşırmayın arkadaşlar. Artık bendeki değişimin farkına varın. 5-6 yıl öncesi ile çok fark var" ifadeleri kullandı.

    4

    "BUNLARI KONUŞMAYALIM"

    Tatil için nereye gideceği yönündeki sorulara Tüzünataç, "Aşk ve tatil soruları özel sorular. Bunları şimdi burada konuşmayalım" diyerek özel hayatıyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

    5

    Öte yandan Tüzünataç, İbrahim Selim'in programındaki açıklamalarını soran gazetecilere, "Burada ekstra şeyler söylememek tercihim. Siz programı izleyin, orada her şeye açıklama yapmaya çalıştım" yanıtını verdi.

    6

    Tüzünataç, geçtiğimiz günlerde programda kendisiyle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulunmuştu.

    7

    Oyuncu, evinde çıplak dolaştığı ve perdeleri hiç kapatmadığı için komşularının rahatsız olduğu haberlerine yanıt vermişti.

    8

    "AYIP DEĞİL Mİ?"

    Tüzünataç, "Röntgenci, ayıp değil mi? Sana ne! Velev ki geziyorum, içeri bakanda değil mi sorun? Ki öyle bir hobim yok... Nüdist bir durumum yok" demişti.

    9

    "İKİ TANE ESTETİĞİM VAR"

    İbrahim Selim'in "Kendini ne kadar güzel buluyorsun?" sorusuna "10 üzerinden 8 derim" yanıtını veren Tüzünataç, "Hiç estetiğin var mı?" diye sorulunca da göğüslerini göstererek "İki tane var. Bana kadar. Karınca kararınca" şeklinde konuşmuştu.