Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin İrem Sak fena dağıttı: Ben Sivaslıyım, güç bende, uyanın! - Magazin haberleri
    1

    Oyuncu İrem Sak, İstiklal Caddesi’nin ara sokaklarında görüntülendi.

    2

    Alkolü fazla kaçıran oyuncu, sokakta “Ben Sivaslıyım, güç bende, uyanın!” diyerek bağırdı.

    3

    Cadde'den Emrah Akçaay'ın haberine göre, yürümekte zorlanan Sak, bir mekanın önünde gördüğü boks makinesine yumruk attı.

    4

    Fotoğraflarının çekildiğini fark eden oyuncu, “Lütfen bu kareleri kullanmayın, ben size poz vereyim” diyerek objektiflere gülümsedi.

    5

    İREM SAK KİMDİR?

    İrem Sak, 1986 yılında Sivas'ta doğdu. Çerkes kökenlidir.[1] İlkokul, ortaokul ve liseyi burada tamamlayıp, 2006 yılında üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İrem Sak, İstanbul Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

    6

    İrem Sak aynı yıl içerisinde pek çok reklamda rol aldı. İlk kamera deneyimini Şen Yuva adlı dizide Şehrazat karakteriyle edindi. Ardından 2011 yılında Meltem Bozoflu'nun yönettiği bir BKM yapımı olan 5'er Beşer programında Sinem karakterini canlandırdı. Fakat 5'er Beşer programının televizyon ömrü çok uzun sürmedi. Kanal D'de yayınlanan Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı "Yalan Dünya" adlı dizide Tülay karakterini canlandırmaya başlamıştır.