Pınar Altuğ sitem etti
Oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile birlikte önceki gün Cennet Koyu'nda demirli teknelerinde görüntülendi. Oyuncu, kendisini görüntüleyen gazetecilere sosyal medyadan sitem etti
Giriş: 25.07.2019 - 10:56 Güncelleme: 25.07.2019 - 12:26
1
![](https://im.haberturk.com/2019/07/25/2507564_07e418352ff3b4bfe3990928e1f231fa_640x640.jpg)
Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile birlikte önceki gün Cennet Koyu'nda demirli teknelerinde görüntülendi.
2
![](https://im.haberturk.com/2019/07/25/2507564_01f443205692cb7408fc176a78269534_640x640.jpg)
Gün boyu deniz keyfi yapan ikili, teknenin ön kısmında güneşlendikten sonra tavla oynadı.
3
![](https://im.haberturk.com/2019/07/25/2507564_9aed84c4555eee0b57c175c42cad3336_640x640.jpg)
PINAR ALTUĞ'DAN TATİL SİTEMİ
Bir ara görüntülendiğini fark eden oyuncu, gazetecilere sosyal medyadan sitem etti.
4
![](https://im.haberturk.com/2019/07/25/2507564_46a3bb3e5b54a5b32165bafe19f415e0_640x640.jpg)
5
![](https://im.haberturk.com/2019/07/25/2507564_a85dfff106cd84e6e5a7748fdae4c9bd_640x640.jpg)