Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Rüya Tabirleri Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir ve Neye İşarettir? Rüyada Sinek Öldürmek Anlamı Nedir?

    Rüyada Sinek Görmek

    Rüyada sinek görmek genel olarak hayırlı görülmez. Rüya tabircilerine göre bu rüya, rüya sahibinin yaşayacağı olaylardan yüzünden üzüleceğine delalet eder. Genelde bu problemler önemli görülmeyen küçük şeylerdir. Ancak yine de can sıkıcıdır. Rüyayı gören kişi çaba harcayarak kısa süre içinde bu sorunlardan kurtulabilir. Farklı bir yoruma göre de rüyada sinek görmek çeşitli bulaşıcı hastalıklara işaret eder.

    Rüyada Sinek Öldürmek

    Rüyada sinek öldürmek çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Bunlardan birine göre rüyayı gören kişi evliyse bu rüya onun evliliği ile ilgili bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder. Bu kişi evliliğinde pek çok nedenden dolayı ani çıkan tartışmalar yüzünden sorun yaşayabilir. Bu yüzden çift zor bir döneme giriş yapabilir. Bir başka yoruma göre ise bu rüya, rüyayı gören kişinin maddiyatla ilgili yaşadığı problemleri çözerek daha fazla gelir sahibi olacağı anlamına gelir. Diğer yandan bir diğer yoruma göre de rüyayı gören kişi ailesi ile sorunlarını çözer ve rahata erer.

    REKLAM

    Rüyada Sinek Sürüsü Görmek

    Rüyada sinek sürüsü görmek rüya sahibinin çevresinde ona zarar vermek isteyen, aşağılamaya çalışan ve onu yeren kişilerin bulunduğuna delalet etmektedir. Ayrıca rüyada sinek sürüsü görmek rüyayı gören kişinin genel olarak sosyal çevresi konusunda dikkatli olması gerektiğine de işaret eder. Bu rüyanın genel olarak bir uyarıcı olduğu düşünülmektedir. Temkinli olmakta fayda vardır.

    Rüyada Kara Sinek Görmek

    Rüyada kara sinek görmek rüya tabircileri tarafından hayırlı bir rüya olarak görülmek. Bu rüya, rüyayı gören kişinin yakı zamanda iyi niyetli olmayan ve fevri davranışları olan biriyle tanışacağı anlamına gelir. Bir başka yoruma göre de bu rüyayı gören kişi haram yollardan para kazanacağı işler yapar. Bazen bu işin haram kazanç getireceğini tam bilmez ama sonuç olarak bu işe girer. Diğer yandan rüya sahibinin çalışma yaşamında birlikte çalıştığı kişilere karşı dikkatli olması da gerekmektedir.

    REKLAM

    Rüyada Sinek Kovalamak

    Rüyada sinek kovalamak genel olarak hayırlı görülür. Bu rüyayı gören kişi uzunca bir süredir görüşmediği bir yakınıyla kısa zaman içinde barışır. Bir başka yoruma göre de rüyada sinek kovalamak karışık işlere işaret eder. Bu nedenle rüya sahibinin yaşamındaki olaylar konusunda dikkatli olması gerekmektedir.

    Rüyada Sinek Isırması

    Rüyada sinek ısırması rüya sahibin çevresinde bulunan düşman sayısının artışına işaret eder. Buna karşılık rüyayı gören kişi rüyasında sineğin başka birini ısırdığını görürse bu da rüyayı gören kişinin yaşamında olumlu ve yeni gelişmelerin olacağına delalet eder.

    Rüyada Küçük Sinek Görmek

    Rüyada küçük sinek görmek rüyayı gören kişiye zarar veremeyecek kadar zayıf bir düşmanla tabir edilir.

    REKLAM

    Rüyada Büyük Sinek Görmek

    Rüyada büyük sinek görmek rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder. Fakat bu düşman rüya sahibini alt edecek güçte değildir.

    Rüyada Ölü Sinek Görmek

    Rüyada ölü sinek görmek rüyayı gören kişinin yaşamında kendisine zarar vermek isteyen kişiler bulunduğuna işaret eder.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Kubilay Kos
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ