Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Güzel ve Çirkin

Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2017 - ABD
Tür:Fantastik , Müzikal , Romantik
Süre:129 Dak.
Yönetmen:BillCondon
Oyuncular:Emma Watson , Dan Stevens , LukeEvans , EwanMcGregor , Gugu Mbatha-Raw
Senaryo:BillCondon , StephenChbosky , EvanSpiliotopoulos
Yapımcı:SteveGaub , David Hoberman

“Güzel ve Çirkin” Konu Özeti
Kendisine yapılan büyü sonucunda korkunç bir yaratığa dönüşen bir prens, şatosunda aynı büyü sonucu konuşan eşyalara dönüşmüş uşakları dışında kimse olmadan yaşamaktadır. 10 yıl içinde kendisine aşık olacak hiçbir kadın çıkmazsa sonsuza dek canavar olarak kalacaktır. Bir gün Maurice adında bir adam şatosuna izinsiz girince yaşlı adamı tutsak alır. Olayı duyan kızı Belle şatoya gelerek babasının özgürlüğü karşılığında şatoda tutsak olmayı kabul eder. Şatodaki eşyalarla ve sonrasında Canavar'la arkadaş olmaya başladıkça korkutucu görüntüsünün altında çok iyi bir kalp taşıdığını öğrenir. Bu sırada Belle'e aşık olan avcı Gaston, Canavar'ı öldürüp Belle ile evlenebilmek için her şeyi yapacaktır.
Jeanne-Marie Leprince de Beaumont'un klasik masalının 2017 uyarlamasında Emma Watson ve Dan Stevens baş rolde oynuyor.


Bu Dünyanın Dışında
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2017 - ABD
Tür:Bilim Kurgu , Dram
Süre:120 Dak.
Yönetmen:PeterChelsom
Oyuncular:AsaButterfield , BrittRobertson , Carla Gugino , GaryOldman , B.D. Wong
Senaryo:PeterChelsom , Allan Loeb , TinkerLindsay
Yapımcı:JohnAlbanis , KevinHalloran
Diğer Adı:Out of This World

“Bu Dünyanın Dışında” Konu Özeti
Mars'ta insan kolonisi kurmak üzere yola çıkan bir uzay mekiğindeki astronotlardan birinin hamile olduğu kalkıştan kısa bir süre sonra anlaşılmıştır. Hamile astronot Sarah Elliot, Mars'a iniş yaptıktan hemen sonra bir erkek çocuğu dünyaya getirip ölür. Ekipteki diğer kişiler tarafından büyütülen GardnerElliot (Asa Butterfield) 16 yaşına geldiğinde yalnızca 14 bilim adamını şahsen tanımış, dünyaya dair okudukları dışında hiçbir bilgisi olmayan ancak son derece zeki ve araştırmacı bir genç olmuştur.
Dünyaya geri gönderilen Gardner, burada büyük bir kültür şoku yaşar. Ayrıca yapılan tıbbi testlerde bünyesinin dünya atmosferine uygun olmadığı anlaşılır. Ancak Gardner, NASA tarafından kendisine tahsis edilen yerden kaçar. İnternette yazışarak tanıştığı ve dünyada tanıdığı tek insan olan Tulsa (BrittRobertson) adlı genç kız ile dünyayı ve yıllarca kendisinde varolduğunu bile bilmediği duyguları keşfetmek üzere bir yolculuğa başlar.


Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2017 - Türkiye
Tür:Komedi
Yönetmen:Yılmaz Erdoğan
Oyuncular:Büşra Pekin , Serkan Keskin , Bülent Emrah Parlak , Fatih Artman , Şebnem Bozoklu
Senaryo:Yılmaz Erdoğan
Yapımcı:Necati Akpınar , BKM

“Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçeküstü Aşk” Konu Özeti
Bir partide tanışan dört çiftin tanışmalarından itibaren geçirdikleri aşamaları mizahi bir dille anlatan Yılmaz Erdoğan'ın oyununun beyazperde uyarlamasında kadro bir hayli zengin olacak. Komedinin yeni nesil sevilen kadınları Gupse Özay, Büşra Pekin, Aylin Kontente ve Şebnem Bozoklu'nun boy göstereceği filmin erkek oyuncu cephesinde de Fatih Artman, Çağlar Çorumlu, Serkan Keskin ve Bülent Emrah Parlak yer alıyor.
Yılmaz Erdoğan imzalı, üç yıl boyunca kapalı gişe oynanan tiyatro oyunu Haybeden Gerçeküstü Aşk'ın sinema uyarlaması, 17 Mart 2017'de gösterime giriyor.


Yaşam Kürü
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2016 - ABD
Tür:Dram , Gizem , Korku
Süre:146 Dak.
Yönetmen:GoreVerbinski
Oyuncular:DaneDeHaan , MiaGoth , JasonIsaacs , CeliaImrie , AdrianSchiller
Senaryo:JustinHaythe
Yapımcı:GoreVerbinski , David Crockett

“Yaşam Kürü” Konu Özeti
İşinde yükselme hırsıyla dolu genç Lockhart (Dane DeHaan), çalıştığı şirketin uzun zamandır tedavide olan CEO'su Bay Pembroke'u geri getirmek üzere İsviçre Alpleri'ndeki bir tedavi merkezine gönderilir. Burada huzur içinde yaşarmış, gizemli bir hastalıktan arınıyormuş gibi görünen insanlar aslında sıradan bir kaplıcadan çok daha fazlası olan bu merkezin büyük bir sırrını örtmektedirler. Lockhart buradan hemen ayrılmak istese de bu kolay olmayacaktır, nitekim o da bu gizemli hastalığa yakalanmıştır ve bir kez hastalığa yakalananların oradan ayrılması mümkün değildir.


Ben Ölmeden Önce
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2017 - ABD
Tür:Dram , Gizem
Süre:99 Dak.
Yönetmen:RyRusso-Young
Oyuncular:ZoeyDeutch , HalstonSage , Logan Miller , Jennifer Beals , Liv Hewson
Senaryo:MariaMaggenti
Yapımcı:BrianRobbins , JonathanShestack

“Ben Ölmeden Önce” Konu Özeti
Lise son sınıfta okuyan SamanthaKingston (ZoeyDeutch), bir genç kızın isteyebileceği her şeye sahiptir. Sevdiği bir erkek arkadaşı, iyi arkadaşları vardır, önünde güzel bir gelecek uzanmaktadır. Ancak bir parti çıkışında yaşadığı olay her şeyi değiştirir. O gecenin ardından o son günü tekrar tekrar yaşamaya başlar. Bu döngüden kurtulabilmek için hem kendisini, hem de yakınındakileri saran gizemleri çözmesi gerekecektir.


Kırmızı Kapkumbağa
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2016 - Fransa , Japonya
Tür:Animasyon
Süre:80 Dak.
Yönetmen:MichaelDudok De Wit
Oyuncular: -
Senaryo:MichaelDudok De Wit , PascaleFerran
Yapımcı:IsaoTakahata , Toshio Suzuki
Diğer Adı:TheRedTurtle

“Kırmızı Kaplumbağa” Konu Özeti
Denizde müthiş bir fırtınaya yakalanan bir adam, fırtınanın bitiminde kendini ıssız bir adada bulur. Hemen buradan kurtulmak için çaba sarfetmeye, bambu ormanından topladığı bambularla kendine sal yaparak kaçma girişimlerine başlar. Ancak yaptığı tüm yolculuklar, göremediği bir yaratık tarafından engellenir. Sonrasında bu yaratığın, büyük bir kırmızı kaplumbağa olduğunu öğrenecektir.
Diyalogsuz animasyon film Kırmızı Kaplumbağa, En İyi Animasyon dalında Oscar adaylığı kazanmıştı.


Aquarius
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2016 - Brezilya
Tür:Dram
Süre:142 Dak.
Yönetmen:KleberMendonçaFilho
Oyuncular:SoniaBraga , HumbertoCarrão , MaeveJinkings , IrandhirSantos , ZoraideColeto
Senaryo:KleberMendonçaFilho
Yapımcı: -

“Aquarius” Konu Özeti
Artık emeklilik günlerini geçiren müzik eleştirmeni Clara (SoniaBraga), Recife'de şehrin en gözde yerlerinden olan Boa Viagem Plajı'na bitişik Aquarius apartmanındaki evinde hayatını sürdürmektedir. Uzun yıllardır yaşadığı bu apartmanda tek başına yaşamaktadır, nitekim bütün komşuları dairelerini Bonfim Mühendislik Şirketi'ne satmışlardır. Şirketin niyeti, apartmanı yıkarak yerine süper lüks bir rezidans dikmektir. Şirketin tüm tekliflerini reddeden Clara evini satmaz ve yıllardır alıştığı hayat tarzını sürdürmeye çalışır. Ancak binadaki tüm daireleri satın almış olan ve projeye bir türlü başlayamayan şirket, Clara'yı evden çıkarmaya zorlamak için harekete geçecektir.


Kuyu
Vizyon Tarihi:17 Mart 2017
Yapımı:2016 - Türkiye
Tür:Korku
Yönetmen:Serdar Bardakçı
Oyuncular:MuratErcanlı , Mehmet Yaşiru , Dilara Duman , Olgun Tosun
Senaryo:Mehmet Beşir Cengelli
Yapımcı:Serdar Bardakçı

“Kuyu” Konu Özeti
Babası Mehmet Efendi'yi beklenmedik bir zamanda kaybeden Ömer, genç ve güzel annesi Melahat ile birlikte dünyada yalnız kalmıştır. Sarıhacılar Köyü'nde yaşayan aile, annenin dikiş işleriyle kazandığı paralarla geçinmeye çalışmaktadır. Yaşından daha olgun ve cesur tavırlar sergileyen Ömer, öğretmenlerinin istediği bir olay üzerine Kuyulu Köyü'nün delisi olarak da bilinen Kambur Ali'nin gizemli hayatını araştırmaya başlar. Ancak bu ödev, Ömer'in boyunu ve cesaretini aşacaktır.