Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

KONSER/PARTİ

27.08.2016

■ Anadolu pop ve Türkçe psikedelik müziğini kendine özgü tarzıyla baştan yaratan setleriyle Kabus Kerim, saat 22.00 itibarıyla Dorock XL sahnesinde bir konser verecek.

■ Yıllara meydan okuyan şarkılarıyla Yeni Türkü, 21.30’dan sonra Beyrut Performance sahnesinde dinleyici karşısında olacak.

■ Naif tarzı ve özgün yorumuyla alternatif müziğin başarılı ismi Pinhani, 22.30’da KadıköySahne’de olacak.

■ Rock müziğin başarılı ismi Gripin, Trump Alışveriş Merkezi’nin açık hava terasındaki Trump Cadde’de konser verecek. Saat 19.30’da başlayacak olan ücretsiz konser tüm konukların katılımına açık...

■ Tekno canavarı olarak tanınan Oliver Huntemann, Andre Winter ile birlikte 22.00’den sonra Kafes kabininde ses başında olacak.

■ Pop müziğin sevilen isimlerinden Gökhan Türkmen, 20.30’da Akasya Kültür Sanat sahnesinde bir konser verecek.

■ Maltepe Park Alışveriş Merkezi, açık hava konserleri kapsamında saat 21.00’de Ceylan Ertem’i ağırlayacak, konser ücretsiz.

BODRUM

■ 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali, dünyaca ünlü bir ismi ağırlayacak. Atlas Okyanusu’nun Afrika kıyılarında bir ada ülkesi olan Cabo Verde’den dünyaya açılan ses Lura, geleneksel ezgileri modern pop-caz altyapılarıyla birleştiriyor. Konser saat 21.30’da Bodrum Kalesi’nde olacak.

BALIKESİR

■ Rock müzik dinleyicisi için 5 gün süren bir rock tatili imkânı sunan, Zeytinli Rock Fest’te gün saat 12.00 itibarıyla başlayacak. Sahnedeki isimler Şebnem Ferah, mor ve ötesi, Model, Umut Kuzey, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Marsis ve Piiz olacak.

İZMİR

■ İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), bu yıl 26 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında 85. kez kapılarını Kültürpark’ta açacak. Teması inovasyon olan fuar; 10 gün sürecek etkinliklerle ticaret, inovasyon, kültür, sanat ve eğlencenin buluşma noktası olacak. Fuar kapsamındaki konserlerde bu akşam 21.30’da Murat Dalkılıç, Kültürpark Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı sahnesinde olacak.

■ Ayşe Gencer& İmer Demirer, İEF kapsamında Mogambo Caz Geceleri’nde saat 22.00’de sahnede olacak.

■ Popüler müziğin ünlü ismi Kenan Doğulu, 21.00’de Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde dinleyici karşısında olacak.

■ Demet Akalın, sevenleriyle saat 23.00’te Sahne İstanbul Bodrum’da buluşacak.

■ Gitarist Ezgi Anıl Paquito Trio, 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali kapsamında saat 19.00’da D-Marin Amfi Tiyatrosu’nda sahnede olacak.

■ Suat Ateşdağlı & Ozan Doğulu Türk Telekom Müzik Happy Hour etkinliğiyle Kuum Beach’te set başına geçecek.

■ Blue Marlin Ibiza Bodrum sahnesi, Walshy Fire’ı ağırlayacak.

ÇEŞME

 ■ Bu hafta sonununda kaçırılmayacak etkinliklerden bir tanesi Çeşme Fun Beach Club’ta gerçekleşecek. Chill Out Festival Çeşme 2016, öğlen saat 12.00 itibarıyla başlayacak. Kadebostany, Wareika, Aquarius Heaven ve Douglas Greed ile Büyük Ev Ablukada sahnede olacak.

28.08.2016

■ Turkcell Yıldızlı Geceler’de saat 21.00 itibarıyla Kubat sahnede olacak.

■ Büyükada’da müziğin ritmi DJ Yusuf Gürel’in çalacağı DJ Coşkun Gürsel ile DJ Hakan Yıldız’ın da eşlik edeceği partiyle yükselecek; 16.00’da başlayacak partiye giriş ücretsiz.

BALIKESİR

■ Zeytinli Rock Fest’in saat 12.00 itibarıyla başlayacak programında sahnede Pentagram, Hayko Cepkin, Kurban, Ceza, Metin Türkcan, Black Tooth ve Serkan Ferat olacak.

İZMİR

■ Rock müziğin sevilen ismi Duman, İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında saat 21.30’da Fuar Çim Konserleri’nde Kültürpark Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı’nda sahnede olacak.

■ Müge Zeren& Hot Chocolate Cuba, İEF kapsamında Mogambo Caz Geceleri’nde saat 22.00’de sahnede olacak.

ÇEŞME

■ Çeşme’nin popüler plajlarından biri olan Before Sunset, ‘Closing Sessions’ ile sezonu kapatıyor. Saat 15.00’te başlayacak partide Stavroz (Live), Xinobi (Live), Sugar Hill ve Daniel Fernandes gibi elektronik ve indie müziğin başarılı temsilcilerini ağırlayacak.

29.08.2016

■ Popüler müziğin özel isimlerinden biri olan Göksel, 21.00 itibarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Turkcell Yıldızlı Geceler Konserleri kapsamında bir konser verecek.

■ Dorock XL, saat 22.00 itibarıyla Ceylan Ertem konserine ev sahipliği yapacak.

İZMİR

■ İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında Kibariye & Tepecik Filarmoni Orkestrası saat 21.30’da Kültürpark Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı’nda sahnede olacak.

■ Melis& Cenk Sökmen, İEF kapsamında Mogambo Caz Geceleri’nde saat 22.00’de sahnede olacak.

BODRUM

■ Pop müziğin başarılı ismi, Funda Arar saat 21.00’de Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde bir konser verecek.

■ Milas Açıkhava Tiyatrosu, saat 21.00’de Pera konserine ev sahipliği yapacak.

30.08.2016

■ Kurtalan Ekspres & Flört, saat 20.00 itibarıyla IF Performance Hall Ataşehir olacak.

■ Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi saat 21.00 itibarıyla Murat Dalkılıç konserine ev sahipliği yapacak.

■ Pop müziğin yeni isimlerinden İlyas Yalçıntaş, saat 17.00’de Maltepe Park AVM’de bir konser verecek.

ANKARA

■ Mark Knight, Infinity INK, Eli & Fur, Stravroz, MIDAS 104, Passone, UGR, DSKNNCT, DEMIRABI, Cem Vegas, Kenan Savrun, Melisa Su, Engin Kaptanoğlu gibi isimlerin DJ kabininde olacağı Burn Sonance Festival, 30 Ağustos’ta Ankara Club Mirador’da 14 saat aralıksız elektronik müzik ile katılımcılara unutulmaz bir festival yaşatacak.

İZMİR

■ İzmir Enternasyonal Fuarı saat 21.00’de Fettah Can konserine ev sahipliği yapacak.

■ Doron Raphaeli, İEF kapsamında Mogambo Caz Geceleri’nde saat 22.00’de sahnede olacak.

BODRUM

■ Süperstar Ajda Pekkan, saat 21.00’de Bodrum Antik Tiyatro sahnesinde bir konser verecek.

■ Sevilen şarkılarıyla Serdar Ortaç, 22.00’de Club Pasha Bodrum’da sahnede olacak.

31.08.2016

■ Türk rock müziğinin efsane ismi Erkin Koray, 20.00’de IF Performance Hall Ataşehir’de dinleyici karşısında olacak.

■ Volkan Konak, saat 21.00 itibarıyla Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde dinleyici karşısında olacak.

■ Şarkı sözleri ve özgün yorumuyla yıllara meydan okuyan Bülent Ortaçgil, sevilen şarkılarıyla saat 20.30’da Akasya Kültür Sanat sahnesinde olacak.

İZMİR

■ Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu, saat 21.00’de Teoman ve dinleyicisinin buluşma mekânı olacak.

■ İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında saat 21.30’da pop müziğin yıldız ismi Ajda Pekkan Kültürpark Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı’nda bir konser verecek.

■ Ruacan Quartet& Sibel Köse, İEF kapsamında Mogambo Caz Geceleri’nde saat 22.00’de sahnede olacak.

BODRUM

■ Bodrum Antik Tiyatro, rock müziğin sevilen ismi Şebnem Ferah performansına ev sahipliği yapacak; konser saat 21.00’de başlayacak.

■ Sahne İstanbul Bodrum, saat 23.00’ten sonra Fatih Ürek performansına ev sahipliği yapacak.

■ Popüler müziğin ünlü ismi Gülşen ile başarılı DJ Ozan Çolakoğlu, saat 22.30’dan sonra Club Pasha Bodrum sahnesinde olacak.

01.09.2016

■ Emir Ersoy Project Latin Night, saat 22.00’den sonra Dorock XL sahnesinde Latin rüzgârları estirecek.

■ KadıköySahne’nin saat 22.30 itibarıyla konuğu Koliva olacak.

ANKARA

■ Erkin Koray, rock müzik tarihine kazınan şarkılarıyla saat 21.00 itibarıyla IF Performance Hall sahnesinde olacak.

İZMİR

■ Edip Akbayram, saat 21.30’da Kültürpark Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı’nda bir konser verecek.

■ Julia Erikssen, İEF kapsamında Mogambo Caz Geceleri’nde saat 22.00’de sahnede olacak.

ANTALYA

■ Popüler müziğin sevilen ismi Ziynet Sali, saat 22.00’den sonra Kaya Palazzo Belek Convention Center sahnesinde dinleyici karşısında olacak.

02.09.2016

■ Türkiye’nin en büyük açıkhava gazinosu Yeni Bi’ Fest’te sahne pek eğlenceli olacak. Pop müziğin başarılı ismi Kenan Doğulu ile arabesk müziğin yanık sesi Kibariye 18.30’dan sonra başlayacak etkinlikte sahnede olacak. 1950’li yıllardan 90’lara kadar efsane KüçükÇiftlik Gazinosu olan KüçükÇiftlik Park’ı Türkiye’nin en büyük açık hava gazinosuna dönüştürecek olan Yeni Bi’ Fest, konuklara bambaşka bir gazino deneyimi sunacak.

■ Aşk şarkılarının güçlü yorumcusu Özdemir Erdoğan ‘İkinci Bahar’ konseptiyle, saat 20.30’da UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde olacak.

■ Eğlenceli sahne performansıyla BaBa ZuLa, 22.30’da KadıköySahne’de olacak.

■ Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi’nin konuğu, sevilen şarkılarıyla Yeni Türkü olacak. Konser saat 21.00’de başlayacak.

■ Alternatif müziğin yeni ismi Kalben, 22.30’da Dorock XL’da bir konser verecek.

■ Levent Yüksel, sevilen şarkılarıyla saat 22.00 itibarıyla Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak.

■ Maltepe Park Alışveriş Merkezi, açık hava konserleri kapsamında saat 21.00’de Rubato grubunu ağırlayacak, konser ücretsiz olacak.

■ IF Performance Hall Ataşehir sahnesi, alternatif müzik sevenler için hoş bir gece vaat ediyor... Adamlar, 21.00 itibarıyla sahnede olacak.

BURSA

■ Şehrin öne çıkan organizasyonu Nilüfer Müzik Festivali başlıyor. 4 Eylül’e kadar devam edecek olan festivalde saat 19.00 itibarıyla İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions, Kaan Tangöze ve Hey! Douglas, Balat Atatürk Ormanı’nda sahnede olacak.

İZMİR

■ Hayko Cepkin, saat 21.30’da Çim Konserler kapsamında Kültürpark Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı’nda sahnede olacak.

■ Della Miles, İEF kapsamında Mogambo Caz Geceleri’nde saat 22.00’de sahnede olacak.

BODRUM

■ Yunanistan’ın en popüler şarkıcısı Antonis Remos, Anjelique Bodrum’da dinleyici karşısında olacak.

ANTALYA

■ DJ ve prodüktör Dimitri Thivaios Michael Thivaios kardeşler yani bilinen isimleriyle Dimitri Vegas & Like Mike.saat 22.00’de Expo 2016 Antalya Kır Aktivite Alanı’nda sahnede olacak.

SAHNE/ PERFORMANS

■ Moda Sahnesi’ni Maslak’a taşıyan UNIQ Açıkhava Sahnesi’nde 31 Ağustos akşamı saat 21.00’de Bira Fabrikası isimli oyun sahnelenecek. Kördüğüm olmuş bir dünyanın düğümünü çözmeye doğru yola çıkaran oyunda Onur Ünsal, Necip Memili, Melis Birkan, Gürsu Gür rol alıyor.

■ İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında gerçekleşecek kültür sanat etkinlikleri arasında tiyatro gösterileri de yer alıyor. Atatürk Açıkhava Tiyatrosu sahnesi 27 Ağustos akşamı Fosforlu; 28 ve 29 Ağustos akşamları Tararam; 30 ve 31 Ağustos akşamları Cibali Karakolu; 1 Eylül akşamı Ölü Ozanlar Derneği ve 2 Eylül akşamı Müfettiş isimli oyunlara ev sahipliği yapacak. Oyunlar saat 20.30’da başlayacak. İsmet İnönü Sanat Merkezi ise 27 Ağustos akşamı Kredi; 28 Ağustos akşamı Shirly; 29 Ağustos akşamı Hadi Öldürsene Canikom; 30 Ağustos akşamı Necmiq; 31 Ağustos akşamı Öykülerden Oyunlar; 1 Eylül akşamı Yetersiz Bakiye ve 2 Eylül akşamı ise Patron Çıldırdı isimli oyunlar sahnede olacak. Perde açılış saati 20.30 olacak.

■ Sumru Yavrucuk tek kişilik komedi oyunu Shirley ile 27 Ağustos akşamı saat 21.00’de Seferihisar Sığacık Kaleiçi sahnesinde, 29 Ağustos akşamı ise saat 21.30’da Bodrum Kalesi’nde sergileyecek. Oyun, günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan Shirley Valentine’nin müzikli güldürüsü...

VİZYON

‘Star Trek Sonsuzluk’ zamanı!

Serinin yeni filmi, Star Trek Sonsuzluk’ta USS Atılgan ve mürettebatının yeni maceralarına birlikte yelken açıyoruz! Filmde, Atılgan gemisinin mürettebatı 5 yıllık görevlerinin 3. yılını geride bırakmışken kendilerini uzayın derinlerinde ıssız bir bölgede bulur. Atılgan büyük hasar almış, dünyayla hiçbir haberleşme imkânı kalmamışken bir de Federasyon’un temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşırlar...

Asla kaçamazsın: ‘Suikast’

Jason Statham ile aksiyon yine hız kesmiyor! Yıllar önce tezgâhlanmış bir patlamayla ölümü kurgulanan Bishop, artık bir suikastçı değildir ya da en azından kendisi öyle sanmaktadır. Zira gözlerden uzak yaşamayı planlarken kendini eski işine dönmüş olarak bulacaktır!

Farklı hayatlar ve bakış açıları: ‘Saraybosna’da Ölüm’

Tek bir otelde geçen filmde farklı hayatlar ve bakış açıları iç içe geçiyor: 1. Dünya Savaşı’nı başlatarak Avrupa’nın siyasi haritasını tamamen değiştiren Avusturya veliaht Prensi Ferdinand’ın ölümünün 100. yıldönümü yaklaşırken, Saraybosna’daki Hotel Europa, çok önemli bir toplantıya ev sahipliği yapmaya hazırlanmaktadır. O gün, otelin çatısında yapılan TV yayınında politik duruşlar asırlık tartışmalara yol açarken otel müdürü aylardır maaşlarını alamayan ve tam da bu önemli günde grev yapmaya karar veren çalışanları kendine özgü yöntemlerle engellemeye çalışmaktadır.

Bu ‘Oyun’u oynamak cesaret ister

Ariel Schulman ile Henry Joost’un yönetip Emma Roberts, Dave Franco, Juliette Lewis ve Samira Wiley’in rol aldığı Oyun’da; Nerve adlı bir internet sitesi, siber ortamda naklen yayımlanacak olan bir oyun duyurusu yapar. Eğer şehrin en işlek caddesinde gece yarısı hayat kadını gibi giyinerek dolaşabilecek, bir bara girip belalı tiplere sataşabilecek veya okul müdürünü herkesin ortasında küçük düşürebilecek cesarete sahipseniz bu oyuna katılmamanız için hiçbir neden yoktur!

YEME İÇME

Palomar bar & Restaurant, değişen trendlere göre yenilenen kokteyl tarifleri ile yaz sıcaklarında, konuklarına Karaköy’ün merkezinde kaçış noktası sunuyor. Acı severlere Chili Passion, tatlı severlere Vanilla Gorilla, çilek severlere Strawberry&Basil Martini’nin yanı sıra her damak tadına uygun Tequila Picante, Cool Down gibi birbirinden lezzetli kokteylleri denemeye değer. Mekânda iş çıkışı yorgunluğunuzu atıp keyifli bir yemek yiyebilir ya da güneş battıktan sonra özel DJ performansı ile eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

■ Tarihi mimarisinin çizgilerini sıcak atmosferine taşıyan Nola İstanbul, özel etkinlikleri ve şehrin içinde vaha etkisi yaratan bahçesiyle Galata semtine farklı bir soluk getiriyor. Her gün benzersiz tatlarını lezzet tutkunlarıyla buluşturan Nola İstanbul, Galata’da konumlanan mekânlardan farklı olarak geniş bir bahçe içinde yer alıyor. Akdeniz Mutfağı’nın yanı sıra Türk Mutfağı’ndan lezzetli örnekler sunulan mönüde yer alan tüm tarifler dünya mutfağı literatüründe yer aldığı orijinal tarifleriyle hazırlanıyor.

SERGİ

 ■ İstanbul Modern, dünyanın dört bir yanından sanatçıların video, animasyon ve kısa filmlerini İstanbul’a taşıyan Artists’ Film International 2016 / Uluslararası Sanatçı Filmleri programına bir sergiyle yer veriyor. Bu yıl teknoloji konusuna odaklanan; İstanbul Modern Küratörü Çelenk Bafra’nın hazırladığı sergi, farklı teknolojilerin psikolojik ve sosyolojik etkilerinin yanı sıra yeni teknolojilerin sosyo-politik kodlarını ve sanatsal üretim süreçlerini dönüştürmesini ele alıyor. 6 Ekim’e kadar sürecek sergi kapsamında video sanatı ve sanatçı filmleri hakkındaki söyleşi, atölye ve sunumlar da planlanıyor. Farklı coğrafyalardan 13 sanatçının video, animasyon ve kısa filmlerinin yer aldığı ‘teknoloji’ konusuna odaklanan sergi programı İstanbul Modern Kısa Süreli Sergiler Alanı’nda görülebilir.

■ Türkiye’nin yeni medya alanına odaklı ilk sanat platformu Açıkekran Yeni Medya Sanatları’ndan sonra, çağdaş sanat alanının farklı türlerine ev sahipliği yapan Açıkekran Levent, heykel sanatına güncel ve farklı bir bakış sunan yeni sergisiyle sanatseverleri ağırlayacak. Nermin Ülker’in yapıtlarının Ali Akay küratörlüğünde bir araya geldiği Pencereler sergisi, 18 Kasım’a kadar ziyaret edilebilecek.
 
■ Mixer, 6 Eylül tarihine kadar Kürşat Bayhan’ın Son Çıkış isimli projesine ev sahipliği yapacak. Bayhan, 3 sene önce içinde yaşadığı şehrin değişimini ve kırsal alanda yaşanan topografik değişimleri fotoğraflamaya başladı. Bayhan, Kuzey Marmara Otobanı ve 3. Köprü rotası üzerinde yaptığı yolculuklarda bölgede yaşayanlarla konuşarak, günbegün yaşanan değişimde ana metaforunu kırsal yaşam, manzara ve portreler üçgeninde kurguladığı Son Çıkış isimli projesini oluşturdu. 20 milyona ulaşan şehir nüfusuna rağmen yaklaşık 1 saat uzaklıkta şahit olduğunuz iklim ve bitki örtüsü size Anadolu’da bir kasabada hissettirirken kısa bir süre içerisinde bunun kaybolduğuna tanık olmanın üzücü sürecini aktarıyor...

■ Türk İslam Eserleri Müzesi, 1 Eylül’de seramik sanatçısı Ahmet Nejat Birdevrim’in “Toprağa Yansıyan Yaşanmışlık” adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor.

■ Çağdaş sanat temsilcilerinden Sevincy’nin 2015’te başlattığı “recycle art” projesinin bir parçası olan yeni sergisi Sauce, Sunset Grill&Bar’da açıldı. Eskimiş, modası geçmiş ya da hasar görmüş objelerin yeniden yorumlanmış hallerini görebileceğiniz sergiyi 31 Ağustos’a kadar görebilirsiniz.

BAŞKA NE VAR?

 ■ Cumartesi günü D.I.Y yani ‘Kendin Yap’ konseptli bir atölyeye katılmaya ne deriniz? Vans, İstiklal Caddesi’ndeki mağazasında Kendi Vans’ını Kendin Yarat isimli bir etkinlik düzenliyor; dövme sanatçısı Tuğçe Türksoy Vans sahiplerinin ayaklarını renklendiriyor. 13.00 – 16.00 saatleri arasında Tuğçe Türksoy’un D.I.Y atölyesinde ayakkabı boyamayı öğrenmenin yanı sıra yaratıcılığınızı dışa vuracak, Vans’lerinizi eşsiz bir hale getireceksiniz.

■ Şehrin merkezi Fenerbahçe’de, doğayla iç içe bir mekânda, açık havada pilates yapmak iyi bir fikir! Dalyan Club’te çarşamba, cumartesi ve pazar günleri yapılan açık hava pilatesi dersleri devam ediyor... Uzman eğitmen Muzaffer Alemdar öncülüğünde yapılan dersler havuz kenarındaki çevresi yeşilliklerle kaplı ahşap bölümde gerçekleştiriliyor. Çarşamba günleri 19.30’da, cumartesi ve pazar günleri sabah saat 09.00-10.00 saatleri arası gerçekleştirilen derslerde hem sporun hem de mavi ve yeşilin keyfini birlikte çıkaracaksınız.

■ İstanbul Oyuncak Müzesi’nde dolu dolu bir hafta sonu programı çocukları bekliyor... 27 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Masallarla Dans, çocukları masalların büyülü dünyasına interaktif bir yolla sokarken, dansa ilk adımı çok keyifli bir yolla attırıyor. Hayal güçlerinin sınırlarını genişletirken eşzamanlı beş duyuya da hitap ederek masalla bütünleşmeye ve bedensel farkındalıkla unutulmaz bir serüvene katılmaya olanak sağlıyor. 28 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek Bez Bebek Yapım Atölyesi ile bu ay masal kahramanlarına hayat veriliyor. Tahta Oyuncak Boyama Atölyesi’ndeyse çocuklar, iki boyutlu hayvan figürlerinden üç boyutlu oyuncaklara kadar birçok farklı şekilden oluşan tahta oyuncaklarını yapıyor.

■ Bayram tatilinde İstanbul kalkışlı tek gemi olan Celestyal Crystal ile Yunan Adaları gezilebilir. Gemi, 7 gece 8 gün ‘Iconic Aegean’ programıyla 10 Eylül’de İstanbul’dan ilk yolcularını alacak. Kuşadası, Santorini, Girit, Rodos, Simi, Sakız Adası ve Mikonos rotasını izleyecek olan gemi, Atina’ya demirleyecek.

HT CUMARTESİ / Selin ÖZAVCI