Son Dakika

Füsun SAKA / HT PAZAR

Kimi üç kişilik bir aşkın, kimi evini şaşıran bir sarhoşun, kimi kedisini çok sevdiği için katil olan bir adamın hikâyesi...

Hepsinin ortak yanı ise insanı acı acı gülümsetmesi. Cem Yılmaz bir gösterisinde şöyle diyordu: “Bana marjinal diyorlar. Evde TV karşısında kumandayla oturuyorum; ertesi gün televizyonlara bir bakıyorum mahalleli tren yapmış! Teyzeler konuşuyor: ‘Kaynım bana atladı...”Bir haber toplantısındaydık. Biri “Okudunuz mu?” dedi... 23 yaşında genç bir kadın; evlenip boşanmış, sonra yeniden evlenmiş. Düğünün ertesi günü, eski koca kadını görmeye gitmiş ve evdeki adam tarafından öldürülmüş... İşin ilginç yanı evdeki erkek, yeni gelinin eşi değil “sevgilisi”! Yani olay sonunda sevgili hapse giriyor, eski eş ölüyor, yeni eş ise aldatıldığıyla kalıyor. Olay Uşak’ta geçiyor... Herkes cebindeki “haberleri” çıkardı; sonuçta aklımızda, arşivlerde kalan milyonlarca haberin bir kısmı “kaynım bana atladı haberleri” etiketini taktığımız bir dosyada toplandı...

İşte Türkiye’den “akla ziyan” gerçek vakalar...

O, kediyi öldürdü, kedi sahibi de onu öldürdü
Gaziantep’te bir adam yavru kazını yiyen kediyi pompalı tüfekle vurdu. Kedinin sahibi de döner bıçağıyla adamı öldürdü.

Damacanayla mastürbasyon yaptı!
2008 Bursalı su dağıtıcısı N. K. su götürdüğü bir apartmanın asansöründe, boş damacana ile mastürbasyon yaparken güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Binada oturan bir kişi şikâyetçi oldu.

Eşeğe tecavüz etti polise enselendi
Muğla’nın Milas İlçesi’nde sahibinin terk ettiği eşeğe tecavüz eden 4 kişiden biri hayvanseverler tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Diğer iki kişi de daha sonra yakalandı.

“O tarlaları benden habersiz ekenin..."
Sungurlu’da iddiaya göre amcasının tarlasının birileri tarafından izinsiz ekildiğini duyunca öfkeye kapılan muhtar, imamın yokluğundan yararlanıp mikrofonu eline alarak, “Görüyorum ki bazı vatandaşlar amcamın tarlasını ekmiş. O tarlaları benden habersiz ekenin ...” diye anons yapmaya başladı. Anonsu duyan köy halkı bir anda şaşkına döndü.

Sen misin altın yüzük hediye eden
Bursa’da yaşayan Selçuk Bayraktar, Gürcistan uyruklu sevgilisi Viyola Vasilasis’le yılbaşını evde kutlamaya karar verdi. İkili alkol alıp eğlendi. Bayraktar sevgilisine altın yüzük hediye etti. Hediyeyi beğenmeyen genç kadın, mutfaktan aldığı bıçağı Selçuk Bayraktar’ın karnına saplayıverdi.

‘Seksen’ the city
Konya’nın Seydişehir İlçesi’nde yaşayan 80 yaşındaki 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı Kazım Yıldız’a âşık oldu. Daha sonra “Hastaneye gidiyorum” diyerek sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu da kalp krizi geçirdi.

Hem manikür hem de şantaj yaptı
Adana’da sürekli gittiği kuaförde manikürcü kıza eşini aldattığını anlattı. Manikürcü kız ve arkadaşları polisiye filmlerden etkilenip kendilerini ahlak polisi diye tanıtarak kadını aradı. “Ahlak polisiyiz, eşinizi aldatıyorsunuz. Sizinle görüşmemiz gerekiyor, aksi halde olayı adliyeye intikal ettireceğiz” diyerek kadına şantaj yaptı. Onların polis olduğuna inanmayan korkusuz kadın, şantajcıları yakalattı.

Aynı gün iki erkekten hamile kaldı
Aynı gün içinde eski sevgilisi ve kocasıyla birlikte olan kadın hamile kaldı. Şüphe üzerine doğan ikizlerine DNA testi yaptıran güvenlik görevlisi baba, bebeklerden yalnız birinin babası çıktı. Diğer bebeği ise nüfusundan düşürdü. Bebek devlet korumasına verildi. Örneği çok az görülen vakada anne C. K.’nın gündüz eski sevgilisiyle, gece de eşiyle birlikte olduğu, her ikisinden birden hamile kaldığı Adli Tıp raporuyla ortaya çıktı.

‘Cebrailim’ dedi 200 bin TL haraç topladı
Kayseri’de “Ben Cebrailim (Azrail bile değil!) hepinizin canını alacağım,” diyerek tehditler savuran adam, çevresinden 200 bin TL haraç aldı.

Annemi aldatırsın ha!
Bittin sen! 14 yaşındaki F. E. annesini aldatan babasının başka kadınlarla fotoğraflarını Facebook’ta yayınladı. Baba M. E. oğlunu şikâyet etti. F. E. savcılıkta, babasından intikam aldığını söyledi.

Aldatılınca ünlüler de döver
Aynı erkek tarafından aldatıldığını anlayan Işın Karaca ile Ezra Çetin kendilerine söylenen yalanı ortaya çıkartmak için bir araya geldi. Işın Karaca, Sedat Doğan’ı telefonla aradı ve Doğan’ın romantik konuşmalarını Ezra Çetin’e dinletti. Ardından Ezra Çetin de Sedat Doğan’la konuştu. Telefonlaşmalarından yarım saat sonra Sedat Doğan, Işın Karaca’nın ofisine geIdi. Ofiste bir araya gelen üçlüden Işın Karaca ile Ezra Çetin sinirlerine hâkim olamayıp Sedat Doğan’ı tekme tokat döverek kovdu.

Nikâhlı karısını bekârlığa veda partisinde bastı
İzmir’de yaşayan klima ustası, 27 yaşındaki M.K., önce nikâhlandı. Ancak çift nikâhtan sonra düğün yapmaya karar verdi. Ancak M.K. düğünden bir gün önce, arkadaşlarıyla evinde bekârlığa veda partisi düzenleyeceğini söyleyen yeni gelin S.R.’yi, eski sevgilisiyle bastı. Ertesi gün soluğu adliyede alan M.K. boşanma davası açtı ve 30 bin TL tazminat talep etti.

Kocasını üvey oğluyla boynuzladı
Antalya’da 31 yaşındaki eşi Melike A.’nın, ilk eşinden olan oğlu 24 yaşındaki Mehmet Emin A. ile ilişki yaşadığını iddia eden 45 yaşındaki İrfan A. eşinden boşandı. Aile Mahkemesi’nde görülen davada Melike A.’nın talep ettiği 70 bin liralık tazminat talebi reddedildi. 9 yaşındaki çocukları B.’nin velayeti de babaya verildi. Gerçek, oğlunun kirli iç çamaşırını yatak odasında bulan İrfan A.’nın durumdan şüphelenmesiyle gün ışığına çıktı.

80’lik sünnetçiye grup seks ağır geldi
Bursa’da yaşayan 80 yaşındaki sünnetçi, uyarıcı ilaç aldıktan sonra evine temizliğe gelen kadın ve kocasıyla grup seks yaparken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

İşemek istedi, öldürüldü
Bursa’da iki adam, uzun yolculukta tek kapılı otomobilde arkada oturan ve sürekli tuvalet ihtiyacı duyan arkadaşlarının başını mermere vurarak öldürdü.

Evlat sevgisi yasak aşkı açık etti
Şehitlik ziyareti için Çanakkale’ye giden Engin Ailesi’nin 2.5 yaşındaki oğulları Can Şeref’in Kabatepe’de kaybolmasıyla başladı. Ancak kısa bir süre sonra çocuğun kaybolmadığı ve annesi tarafından, biyolojik babası Ahmet Delican’a verildiği ortaya çıktı. Evli ve dört çocuk babası Ahmet Delican, çocuğun Yıldız Engin’le yaşadığı yasak aşkın sonucunda doğduğunu söyleyerek mahkemeye DNA test sonuçlarını sundu. Anne Yıldız Engin de gerçeği itiraf etti.

17’lik geliniyle basıldı
Adapazarı’nda yaşayan 45 yaşındaki Engin A. ve 17 yaşındaki gelini S. K.’yla yatakta basıldı. 7 ay önce nikâhsız olarak evlendiği eşinin askere gitmesi üzerine kayınpederi ile ilişkiye giren gelin, kayınvalidesinin şüphelenmesi üzerine yakalandı.

TV programcısı karısını 70’lik sevgiliye kaptırdı
Karabük’te yerel bir TV kanalında dini içerikli programlar yapan 51 yaşındaki S.Y. kendisiyle aynı yaştaki karısını 70 yaşındaki sevgilisiyle yarı çıplak halde yakaladı ve onları kamera ile görüntüledi. S.Y. kaseti mahkemeye kanıt olarak sundu ve boşandı.

Aldatan kocasını öldüren kadın, aldatırken öldürüldü
Antalya’da emekli tapu müdürü, sevgiliyle birlikte yakaladığı karısını bıçaklayarak öldürdü. Olayın trajikomik yanı ise öldürülen kadının, ilk kocasını, kendisini aldattığı için öldürdüğünün ortaya çıkmasıydı.

Şaşkın sarhoş evini şaşırdı dayağı yedi ve öldü
Sarhoş olup beş ay önce taşındığı evi kendi evi zannederek içeri girdi. Daha sonra kanepeye oturup rahat rahat televizyon seyreden adam, evin gerçek sahiplerinden feci şekilde dayak yiyerek hayatını kaybetti .

O, kediyi öldürdü, kedi sahibi de onu öldürdü Gaziantep’te bir adam yavru kazını yiyen kediyi pompalı tüfekle vurdu. Kedinin sahibi de döner bıçağıyla adamı öldürdü. 2008 Bursalı su dağıtıcısı N. K. su götürdüğü bir apartmanın asansöründe, boş damacana ile mastürbasyon yaparken güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Binada oturan bir kişi şikâyetçi oldu. 2009 En sevgili damacana Eşeğe tecavüz etti polise enselendi Muğla’nın Milas İlçesi’nde sahibinin terk ettiği eşeğe tecavüz eden 4 kişiden biri hayvanseverler tarafından yakalanarak polise teslim edildi. Diğer iki kişi de daha sonra yakalandı. 2011 “O tarlaları benden habersiz ekenin...“ Sungurlu’da iddiaya göre amcasının tarlasının birileri tarafından izinsiz ekildiğini duyunca öfkeye kapılan muhtar, imamın yokluğundan yararlanıp mikrofonu eline alarak, “Görüyorum ki bazı vatandaşlar amcamın tarlasını ekmiş. O tarlaları benden habersiz ekenin ...” diye anons yapmaya başladı. Anonsu duyan köy halkı bir anda şaşkına döndü. 2011 Sen misin altın yüzük hediye eden Bursa’da yaşayan Selçuk Bayraktar, Gürcistan uyruklu sevgilisi Viyola Vasilasis’le yılbaşını evde kutlamaya karar verdi. İkili alkol alıp eğlendi. Bayraktar sevgilisine altın yüzük hediye etti. Hediyeyi beğenmeyen genç kadın, mutfaktan aldığı bıçağı Selçuk Bayraktar’ın karnına saplayıverdi. 2010 ‘Seksen’ the city Konya’nın Seydişehir İlçesi’nde yaşayan 80 yaşındaki 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı Kazım Yıldız’a âşık oldu. Daha sonra “Hastaneye gidiyorum” diyerek sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu da kalp krizi geçirdi. 2009 Hem manikür hem de şantaj yaptı Adana’da sürekli gittiği kuaförde manikürcü kıza eşini aldattığını anlattı. Manikürcü kız ve arkadaşları polisiye filmlerden etkilenip kendilerini ahlak polisi diye tanıtarak kadını aradı. “Ahlak polisiyiz, eşinizi aldatıyorsunuz. Sizinle görüşmemiz gerekiyor, aksi halde olayı adliyeye intikal ettireceğiz” diyerek kadına şantaj yaptı. Onların polis olduğuna inanmayan korkusuz kadın, şantajcıları yakalattı. 2010 Aynı gün iki erkekten hamile kaldı Aynı gün içinde eski sevgilisi ve kocasıyla birlikte olan kadın hamile kaldı. Şüphe üzerine doğan ikizlerine DNA testi yaptıran güvenlik görevlisi baba, bebeklerden yalnız birinin babası çıktı. Diğer bebeği ise nüfusundan düşürdü. Bebek devlet korumasına verildi. Örneği çok az görülen vakada anne C. K.’nın gündüz eski sevgilisiyle, gece de eşiyle birlikte olduğu, her ikisinden birden hamile kaldığı Adli Tıp raporuyla ortaya çıktı. 2010 ‘Cebrailim’ dedi 200 bin TL haraç topladı Kayseri’de “Ben Cebrailim (Azrail bile değil!) hepinizin canını alacağım,” diyerek tehditler savuran adam, çevresinden 200 bin TL haraç aldı. 2008 Annemi aldatırsın ha! Bittin sen! 14 yaşındaki F. E. annesini aldatan babasının başka kadınlarla fotoğraflarını Facebook’ta yayınladı. Baba M. E. oğlunu şikâyet etti. F. E. savcılıkta, babasından intikam aldığını söyledi. 2010 Aldatılınca ünlüler de döver Aynı erkek tarafından aldatıldığını anlayan Işın Karaca ile Ezra Çetin kendilerine söylenen yalanı ortaya çıkartmak için bir araya geldi. Işın Karaca, Sedat Doğan’ı telefonla aradı ve Doğan’ın romantik konuşmalarını Ezra Çetin’e dinletti. Ardından Ezra Çetin de Sedat Doğan’la konuştu. Telefonlaşmalarından yarım saat sonra Sedat Doğan, Işın Karaca’nın ofisine geIdi. Ofiste bir araya gelen üçlüden Işın Karaca ile Ezra Çetin sinirlerine hâkim olamayıp Sedat Doğan’ı tekme tokat döverek kovdu. 2011 Nikâhlı karısını bekârlığa veda partisinde bastı İzmir’de yaşayan klima ustası, 27 yaşındaki M.K., önce nikâhlandı. Ancak çift nikâhtan sonra düğün yapmaya karar verdi. Ancak M.K. düğünden bir gün önce, arkadaşlarıyla evinde bekârlığa veda partisi düzenleyeceğini söyleyen yeni gelin S.R.’yi, eski sevgilisiyle bastı. Ertesi gün soluğu adliyede alan M.K. boşanma davası açtı ve 30 bin TL tazminat talep etti. 2009 Kocasını üvey oğluyla boynuzladı Antalya’da 31 yaşındaki eşi Melike A.’nın, ilk eşinden olan oğlu 24 yaşındaki Mehmet Emin A. ile ilişki yaşadığını iddia eden 45 yaşındaki İrfan A. eşinden boşandı. Aile Mahkemesi’nde görülen davada Melike A.’nın talep ettiği 70 bin liralık tazminat talebi reddedildi. 9 yaşındaki çocukları B.’nin velayeti de babaya verildi. Gerçek, oğlunun kirli iç çamaşırını yatak odasında bulan İrfan A.’nın durumdan şüphelenmesiyle gün ışığına çıktı. 2010 80’lik sünnetçiye grup seks ağır geldi Bursa’da yaşayan 80 yaşındaki sünnetçi, uyarıcı ilaç aldıktan sonra evine temizliğe gelen kadın ve kocasıyla grup seks yaparken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. 2011   İşemek istedi, öldürüldü Bursa’da iki adam, uzun yolculukta tek kapılı otomobilde arkada oturan ve sürekli tuvalet ihtiyacı duyan arkadaşlarının başını mermere vurarak öldürdü. 2008   Evlat sevgisi yasak aşkı açık etti Olaylar; şehitlik ziyareti için Çanakkale’ye giden Engin Ailesi’nin 2.5 yaşındaki oğulları Can Şeref’in Kabatepe’de kaybolmasıyla başladı. Ancak kısa bir süre sonra çocuğun kaybolmadığı ve annesi tarafından, biyolojik babası Ahmet Delican’a verildiği ortaya çıktı. Evli ve dört çocuk babası Ahmet Delican, çocuğun Yıldız Engin’le yaşadığı yasak aşkın sonucunda doğduğunu söyleyerek mahkemeye DNA test sonuçlarını sundu. Anne Yıldız Engin de gerçeği itiraf etti. 2006 17’lik geliniyle basıldı Adapazarı’nda yaşayan 45 yaşındaki Engin A. ve 17 yaşındaki gelini S. K.’yla yatakta basıldı. 7 ay önce nikâhsız olarak evlendiği eşinin askere gitmesi üzerine kayınpederi ile ilişkiye giren gelin, kayınvalidesinin şüphelenmesi üzerine yakalandı. 2002 TV programcısı karısını 70’lik sevgiliye kaptırdı Karabük’te yerel bir TV kanalında dini içerikli programlar yapan 51 yaşındaki S.Y. kendisiyle aynı yaştaki karısını 70 yaşındaki sevgilisiyle yarı çıplak halde yakaladı ve onları kamera ile görüntüledi. S.Y. kaseti mahkemeye kanıt olarak sundu ve boşandı. 2008 Aldatan kocasını öldüren kadın, aldatırken öldürüldü Antalya’da emekli tapu müdürü, sevgiliyle birlikte yakaladığı karısını bıçaklayarak öldürdü. Olayın trajikomik yanı ise öldürülen kadının, ilk kocasını, kendisini aldattığı için öldürdüğünün ortaya çıkmasıydı. 2009 Şaşkın sarhoş evini şaşırdı dayağı yedi ve öldü Sarhoş olup beş ay önce taşındığı evi kendi evi zannederek içeri girdi. Daha sonra kanepeye oturup rahat rahat televizyon seyreden adam, evin gerçek sahiplerinden feci şekilde dayak yiyerek hayatını kaybetti . 2008

Değerli Haberturk.com okurları.

Haberturk.com ekibi olarak Türkiye’de ve dünyada yaşanan ve haber değeri taşıyan her türlü gelişmeyi sizlere en hızlı, en objektif ve en doyurucu şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. Yoğun gündem içerisinde sunduğumuz haberlerimizle ve olaylarla ilgili eleştiri, görüş, yorumlarınız bizler için çok önemli. Fakat karşılıklı saygı ve yasalara uygunluk çerçevesinde oluşturduğumuz yorum platformlarında daha sağlıklı bir tartışma ortamını temin etmek amacıyla ortaya koyduğumuz bazı yorum ve moderasyon kurallarımıza dikkatinizi çekmek istiyoruz.

Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Okurlarımız tarafından yapılan yorumların, (yorum yapan diğer okurlarımıza yönelik yorumlar da dahil olmak üzere) kişilere, ülkelere, topluluklara, sosyal sınıflara ırk, cinsiyet, din, dil başta olmak üzere ayrımcılık unsurları taşıması durumunda yorum editörlerimiz yorumları onaylamayacaktır ve yorumlar silinecektir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, kadın ve çocuk istismarı, hayvanlara yönelik şiddet söylemi içeren yorumlar da yer almaktadır. Suçu ve suçluyu övmek, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu nedenle bu tarz okur yorumları da doğal olarak Haberturk.com yorum sayfalarında yer almayacaktır.

Ayrıca Haberturk.com yorum sayfalarında Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde doğruluğu ispat edilemeyecek iddia, itham ve karalama içeren, halkın tamamını veya bir bölümünü kin ve düşmanlığa tahrik eden, provokatif yorumlar da yapılamaz.

Yorumlarda markaların ticari itibarını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara yol açabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir. Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam amaçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Başka hiçbir siteden alınan linkler Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılamaz.

Haberturk.com yorum sayfalarında paylaşılan tüm yorumların yasal sorumluluğu yorumu yapan okura aittir ve Haberturk.com bunlardan sorumlu tutulamaz.

Haberturk.com yorum sayfalarında yorum yapan her okur, yukarıda belirtilen kuralları, sitemizde yayınlanan Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni peşinen okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bizlerle ve diğer okurlarımızla yorum kurallarına uygun yorumlarınızı, görüşlerinizi yasalar, saygı, nezaket, birlikte yaşama kuralları ve insan haklarına uygun şekilde paylaştığınız için teşekkür ederiz.

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
2000

Son dakika haberler, köşe yazılar, ekonomi, magazin, siyaset, spor gündeminin tek adresi HaberTurk.com; HaberTurk.com haber içerikleri kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, haberler izinsiz olarak kopyalanamaz ve başka yerde yayınlanamaz.

adblock
Adblocker kullanıyorsunuz.

Değerli okurumuz,
Farkında olarak veya olmayarak Adblocker (Reklam Engelleyici) kullanarak sitemizi ziyaret etmektesiniz. Habertürk olarak size en hızlı, en doğru ve en tarafsız haberleri sunmak için büyük bir ekiple çalışıyor ve yılda yüz binlerce haber üretip beğeninize sunuyoruz. Bizim de bu kapsamda maliyetlerimizi karşılayabildiğimiz tek gelir kalemimiz, internet reklamları.

Elimizden geldiğince bu reklamların sizi rahatsız etmemesi için azami özen göstermeye çalışıyoruz.

Bu kapsamda AdBlock (Reklam Engelleme) aracınızda haberturk.com alan adını beyaz listeye almanızı, veya bu alan adında engelleyiciyi kapatmanızı ve tüm internet sektörünün sağlıklı gelişimi için Adblock aracınızı kaldırmanızı rica ediyoruz.

Bunun karşılığında gösterdiğimiz reklamları okuma deneyiminizi rahatsız etmeyecek şekilde azaltacağımıza söz veriyoruz.