Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Britney Spears olaylı dava sonrası sevgilisi Sam Asghari ile tatilde - Magazin haberleri
    1

    Ünlü şarkıcı Britney Spears, babası Jamie Spears'ın vasiliğininin sona ermesi için açtığı davada ifade verip, çarpıcı itiraflarda bulunduktan sonra sevgilisi Sam Asghari ile birlikte tatile çıktı. Soluğu Hawaii'nin Maui adlı adasında alan ve yaklaşık dört senedir aşk yaşayan ikili, önceki gün objektiflere yansıdı.

    2

    Denize girmek yerine gün boyu güneşlenmeyi tercih eden aşıklar, uzun uzun sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

    3

    Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen duruşmada "Mutluyum diyerek tüm dünyaya yalan söyledim" ifadelerini kullanan Spears'ın neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

    4

    Duruşmadaki sözleri hala konuşulan 39 yaşındaki Britney Spears'ın tatil boyunca telefonunu elinden düşürmediği de görüldü.

    5

    HAYATININ KONTROLÜ BABASINDA

    Ünlü şarkıcının finansal ve kişisel hayatının kontrolü, 2007 yılında geçirdiği psikolojik rahatsızlığın ardından tamamen babası Jamie Spears'ın kontrolüne geçmişti.

    Bu kapsamda babası Jamie Spears'ın tüm turneleri, buradan elde ettiği kazançları, evlenip evlenmemesi ve hatta sosyal medyadaki paylaşımlarını bile babasının kontrol ettiği belirtiliyordu.

    6

    "İSTİSMARA DÖNÜŞTÜ"

    Ünlü sanatçı, babasının 13 yıldır süren vasiliğine ilişkin davada ifade vermişti. Britney Spears, babasının kontrolünün istismara döndüğünü ve sadece normal bir hayat istediğini söylemişti.

    39 yaşındaki Spears, uzaktan bağlantı ile katıldığı davada, babasının kendisine rahim ağzı araç takmasını isteyerek erkek arkadaşıyla evlenmesini veya bebek sahibi olmasını engellemek istediğini, onu psikiyatrik ilaçlara zorlamak ve sürekli olarak "sarhoş" hissetmesine neden olmakla suçlamıştı.

    7

    "BİR BEBEK SAHİBİ OLABİLMEK İSTİYORUM"

    Spears, "Evlenip, bir bebek sahibi olabilmek istiyorum. Ancak şu anki vasiliğe göre evlenemeyeceğim ya da bebek sahibi olamayacağım söylendi. Yeni bir bebek sahibi olabilmek için spirali çıkarmak istedim ancak bu sözde ekip doktora gitmeme izin vermiyor çünkü daha fazla doğurmamı istemiyorlar. Yani temel olarak bu sistem bana yarardan çok zarar veriyor. Bir hayatım olmasını hak ediyorum. Hayatım boyunca çalıştım" demişti.

    8

    "TÜM DÜNYAYA YALAN SÖYLEDİM"

    Ünlü yıldız, "Babam kendi kızına yüzde 100 zarar vermek için sahip olduğu kontrolü sevdi. Yalan söyledim ve tüm dünyaya iyi olduğumu ve mutlu olduğumu söyledim. Bu bir yalandı. Bunu yeterince söylersem, inkar ettiğim için mutlu olabilirim diye düşündüm. Şoktaydım. Travma geçirdim ama şimdi ben size doğruyu söylüyorum; mutlu değilim" diyerek, sözlerine devam etmişti.

    9

    "HAYATIMI GERİ İSTİYORUM"

    "Sadece hayatımı geri istiyorum" diyen şarkıcı, "13 yıl oldu ve bu yetti artık. Tek istediğim, bunun sona ermesi için paramın kontrolüne sahip olmak. Dürüst olmak gerekirse aileme dava açmak istiyorum. Bunu bu kadar uzun süre içimde tutmamı sağlayarak bana neden bunu yaptıklarını duymak istiyorum. Bunlar kalbim için iyi değil. Çok sinirlendim ve her gün ağlıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

    10

    BABA OLMAK İSTİYOR

    Öte yandan Britney Spears ile şarkıcının 2016 yılında piyasaya sürülen şarkısı 'Slumber Party'in klibinde tanıştıklarını ifade eden Asghari, ilişkisini bir sonraki noktaya taşımak istediğini de dile getirmişti.

    Sam Asghari, konuyla ilgili, "Baba olmamda bir sakınca yok. Genç bir baba olmak istiyorum" demişti.

    11

    İkili, yaklaşık dört senedir aşk yaşıyor. Çift, 2016 yılında birlikte çektikleri 'Slumber Party' adlı şarkının klibinde tanışmıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ