Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya'dan son dakika fotoğraf! - Magazin haberleri
    1

    Geçtiğimiz günlerde yeni imajıyla çok konuşulan İbrahim Tatlıses, asistanı Gülçin Karakaya ile Bodrum'a gitti.

    Birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram’ının Hikaye bölümüne yükleyen Karakaya, "Biz yine yollarda" yazarak kalp emojisiyle Tatlıses’i etiketledi.

    2

    Tatlıses, "Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor" iddialarına yanıt vermek amacıyla bir YouTube kanalı açmıştı.

    Sanatçı, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil." ifadelerini kullanmıştı.

    3

    Gülçin Karakaya ise konuyla ilgili suskunluğunu koruyor.

    4

    İMAJI OLAY OLDU

    Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in yeni imajı sosyal medyayı salladı. Tatlıses'in değişimi estetik iddialarını da beraberinde getirdi. Daha genç gözükmek için 8 haftalık bir programa başladığı öne sürülen Tatlıses'in değişim için 100 bin lira harcama yaptığı da iddia edildi.

    5

    69 yaşındaki ünlü türkücü, hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

    "HEPSİ UYDURMA!"

    Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Tatlıses, boyanın saçında fazla kalması sonucu bu şekilde bir değişim yaşadığını ifade etti.

    "Ne botoks, ne saç ektirme... Hepsi uydurma" diyen sanatçı, "Ben şimdiye kadar ne isem, yine oyum. Merak etmeyin. İbo, sizin İbo'nuz. Değişmez... Saçımın renginin koyu görünmesi; boyanın fazla saçımda kalması sonucudur" şeklinde konuştu.

    6

    "7 ÇOCUK YAPMAZDIM"

    Tatlıses geçtiğimiz haftalarda da, "Şimdiki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin çünkü; azı karar çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 3 tane yeter artar bile!" sözleriyle konuşulmuştu.

    7

    İBRAHİM TATLISES'İN ÇOCUKLARI

    İbrahim Tatlıses, ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yapmıştı. Çiftin Ahmet, Gülden ve Gülşen adında üç çocuğu olmuştu.

    8

    Tatlıses'in Perihan Savaş ile birlikteliğinden de Melek Zübeyde (38) adında bir kızı dünyaya gelmişti.

    9

    Işıl Çıtak'tan evlilik dışı olan kızı 1989 doğumlu Dilan Çıtak, 2013 yılında ortaya çıkmış ve Tatlıses yıllar sonra kızını kabul etmişti.