Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Röportajlar Cansu Taşkın: Evlenmeden olmaz
    1

    Ünlü manken Cansu Taşkın, Posta'dan Canan Danyıldız'a röportaj verdi. İşte Taşkın'ın açıklamaları...

    2

    * Lise mezunuyum. Küçükken “Sen ileride manken olacaksın” derlerdi. İçimde hep bu vardı. 25 yaşındayım, 16 yaşından beri bu işi yapıyorum. O zaman İzmir’de yaşıyordum, modellik yaparken keşfedildim. 17 yaşında modellik yarışmasında dünya dördüncüsü seçildim. ‘Fatma Gül’ün Suçu Ne’ dizisinde de rol alınca dikkat çektim.

    3

    * Aslında dolu bir insanım. Sadece güzel olmak yetmez. Voleybolda, koşuda şampiyonluklarım var. Pilates yapıyorum, dansta iyiyim. Miss Model Of World’te dünya birinciliğim var. Ama belimin inceliği ya da verdiğim poz haber oluyor.

    4

    * Aşkla işi bir arada götüremiyorum. O yüzden kariyerime odaklandım. Üç senedir ciddi bir ilişkim yok. Güven problemi yaşıyorum. Bekaret benim için önemli. Evlenmeden asla! Bazı şeyler bir yere kadar yaşanmalı.

    5

    * 30 yaşına geleyim, o zaman evlenebilirim… Gelinliğim de değişik olmalı. Evleneceğim adam alkol ve sigara kullanamaz.

    6

    * Seksi poz vermesem de kıvrımlarım öyle olduğu için, sanki bilerek veriyormuşum gibi duruyor. Üstelik ilgi gösterilmesini de seviyorum.

    7

    * Beni tanıdığınızda 16 yaşındaydım. Zamanla fiziğim oturdu. Yurtdışında yaptırmıştır diyenler var. Herkes pasaportuma bakabilir, hayatımda yalnızca yarışma için Çin’e gittim.

    8

    * Doktorlardan kaç bin liralık teklifler geldi, “Kaburgamdaki kemikleri aldırdım, şu doktor yaptı” demem için! Yaptırmadığım şeyi “Yaptırdım” der miyim?

    9

    Fenerbahçe’nin yeni transferi için konuşulan Emre Mor’un peşinizde olduğunu duydum…
    (Gülüyoruz) Sen iyi gazetecisindir, duyduysan doğrudur. Ben bir şey demeyeyim!

    10

    * Hacı Sabancı ile arkadaşız. “Hacı Cansu’yu ekledi” diye haber oldu, o kadar. Beni eklemekten millet korkuyor. Arda Turan ile de tanışıyorum ama onunla da arkadaşız.

    11

    * Ahlaksız teklifler eden çok, para teklif ettikleri de doğru. Evli olanlar bile istiyor, işadamları yazıyor. Telefonum kaybolsa Türkiye’de yer yerinden oynar.

    12

    * En şaşırdığım teklif, kapıma kadar gelen son model, plakası ismimin baş harfleri olan trilyonluk otomobil… Tabii ki geri gönderdim, kabul etmedim.

    13

    * Evli bir işadamı benimle bir akşam yemeği için 200 bin dolar teklif etti.

    14

    * Ronaldo ile görüşmüyoruz, hayatında biri var zaten. Beni bir kez Madrid’e bir kez de Londra’ya davet etmişti ama gitmedim. Çünkü geleceği yok. Bir kere görüşeceğim adamla ilişkim olmaz. Düzenli ilişkim olsaydı, giderdim.

    15

    * Beni kadınlar daha fazla takip ediyor. Hemcinslerini daha çok merak ediyorlar. Hatta sahte hesap açıp soru soranlar da var. Kocası onu bu haliyle beğenmiyormuş, “Nasıl senin gibi olurum” diyor. Takipçilerime hediyeler bile yolluyorum. Allah katında iyi şeyler yapmak istiyorum.