Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin ilk yasal elektronik şans oyunları platformu olma özelliğini taşıyan Bilyoner.com, Avrupa'nın en iyi basketbol ligi olarak gösterilen Spor Toto Basketbol Ligi'nin şans oyunları sponsorluğunu aldı.

Bilyoner.com Genel Müdürü Sait Kayahan, imzalanan sözleşmenin, Türk takımlarının Avrupa'da elde ettiği başarıların devamı için önemli olduğunu belirtti.

Kayahan, "Başarıları ile göz dolduran takımlarımıza ve ligimize katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bilyoner.com olarak Spor Toto Basketbol Ligi şans oyunları sponsoru olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Pek çok önemli projeye imza attık. Önümüzdeki dönemde de kadın ve erkek basketbol takımlarına desteğimiz sürecek. Gençlerin spora olan ilgisini artırarak gelişimlerine katkı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor." ifadelerini kullandı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay ise Bilyoner.com'un, basketbola yönelik yatırım yapmaya devam etmesinden büyük mutluluk duyduklarını kaydederek, Basketbol Süper Ligi (BSL) ve taraftarlarının, Bilyoner.com'un yaratıcılığı ve yenilikçiliğinden faydalanacağından hiç şüphesi olmadığını vurguladı.

İmza törenine BSL Direktörü Samer Şenbayrak ve Infront Türkiye Genel Müdürü Ender Uslu da katıldı.