Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK 

Bugün ve yarın Ay Başak’ta dolaşıyor. Sindirim sistemimiz uyarılıyor. Bedenimiz ve ruhumuz arasındaki dengeyi sağlamamız gerekecek. Astroloji’de Başak burcu sinir ağı, mide ve bağırsakları temsil ettiğinden bu organlarımızı yıpratmayıp ağır yiyeceklerden uzak durmalı. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Hazımsızlık ve gazdan kurtulmak için ısırgan otu çayı içebilirsiniz.

KOÇ

Bugün, daha çok iş alanlarınız ve hizmet konularınız ön plana geçebilir. Öğleden sonra daha karmaşık etkiler altında olabilirsiniz. Gün içinde iş alanlarınızda gücünüz tam çalışacak.

BOĞA

Birkaç gün boyunca, daha çok aşk hayatınıza ve size keyif veren konulara yönelebilirsiniz. Yapacağınız planlarda kafa karışıklığı olabilir. Başkalarından alacağınız haberler sizi mutlu edecek.

İKİZLER

Bugün, eviniz ve ailenize yönelik konulara vaktinizi ayırabilirsiniz. İş alanlarınızda önemli detayları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Parasa konularda hesabınız doğru çalışabilir.

YENGEÇ

İletişime, satışa veya reklama dayalı işleriniz için harekete geçebilirsiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Kafa karışıklığı öğleden sonra daha etkili olabilir.

ASLAN

Parasal konular öne çıkmaya başlayacak. Hesabınızı ve kazançlarınızı gözden geçirmelisiniz. İş alanlarınızda destekleniyorsunuz. Sosyal çevrenizde harcamalarınız yüksek olabilir.

BAŞAK

Bugün, enerjiniz daha rahat akmaya başlayacak ve hayata karşı daha isteklisiniz. Özel hayatınızda kafanıza takılanları gerçekçi bir şekilde ele almaya çalışın. Kafanız biraz bulanık olabilir.

TERAZİ

Birkaç gün, geri planda durmak isteyebilirsiniz. Karmaşa ve dağınıklık yönünüzü belirlemenizde sizi zorlayabilir. Aile ilişkilerinizde düzelttiğiniz ilişkilerinizin sizi rahatlattığını göreceksiniz.

AKREP

Sosyal çevre alanlarınız aktif olacak. Arkadaşlarınızla bir arada olmak ve onlarla hayatı paylaşmak isteyeceksiniz. Etkili ve güçlü iletişiminizle önemli işlerinizi kolay ve çabuk halledeceksiniz.

YAY

Bu birkaç gün, kariyer ve iş hayatınız ön planda olacak. Öğleden sonra kafanız bir konuya takılı olabilir veya dalgın olabilirsiniz. Parasal konularda duygularınız daha güçlü çalışacak.

OĞLAK

Bugün, dış ortamlarda değişik insanlarla bir arada olabilirsiniz. Kafanızdaki düşünceler, hayal gücünüzü tetikleyebilir. Maddi konularda hayal gücünüzü kullanmaya çalışmalısınız.

KOVA

Bugün, para ödemeleri ve alışveriş konularınız devrede olabilir. Aşk veya eğlence hayatınıza dayalı alışverişlerinizde abartıdan uzak durun. Manevi anlamda gücünüzü kullanmalısınız.

BALIK

Özel hayatınız veya ortaklı işleriniz üzerine eğilebilirsiniz. Kendi iç sesinizi duymaya daha yatkın olduğunuz bu dönem, sizi seven insanların bazı sözlerine kulak vermek işinize yarayabilir.