Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

Bugün ve yarın öğleden sonraya kadar Ay, Akrep burcunda dolaşacak. Sistit, idrar yolu enfeksiyonlarına yakalanma ve cinsel organ problemleri yaşama ihtimalimiz daha fazladır. İkili ilişkilerde tutku ve cinsellik ön plana çıkabilir. Hırslarımızı iyi kontrol etmeli, bizi rahatsız eden konuları geride bırakmalıyız. İçsel huzur ve meditasyon bize gereken desteği sağlayabilir. Bugünlerde görülecek rüyalarımızı es geçmeyelim.

KOÇ

Ortaklaşa giderleriniz konusunda istediğiniz sonuçlara bugün ulaşabilirsiniz. Parasal tahminleriniz pek tutmuyor, o yüzden tahminlerle uğraşmak yerine, gerçekçi adımlar atmayı deneyin. İçgüdüleriniz sizi doğru yönlendirecek.

BOĞA

Hayatınıza dair konuşmalarınızla, özel yaşantınıza dair yaptıklarınız birbirini tutmuyor. Bu dönemde mantık ve duygusallık arasında gidip geliyorsunuz. Aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda bugün rahat hareket edeceksiniz.

İKİZLER

Bugün yoğun olacak günlük işleriniz sırasında, arkanızdan söylenen birtakım sözler canınızı sıkabilir ya da geçmişte söylediğiniz sözler karşınıza çıkabilir. Vereceğiniz tepkilerle olayları biraz siz abartacaksınız. Aile hayatınızda desteğiniz tam olacak.

YENGEÇ

Aşk hayatınızda dengeyi oturtmakta bugün zorlanabilirsiniz. Konuştuğunuz veya görüştüğünüz insanlar, sizin düşündüklerinizden farklı şekilde davranıyorlar, insanları olduğu gibi kabul etmeyi denemelisiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi harekete geçirebilirler.

ASLAN

Birkaç gün eviniz sizin en büyük ihtiyacınız. Pillerinizi şarj etmenin en kolay yolu evinizdeki huzura ve doğallığa sığınmak. İş hayatınızdaki zorlanmalarınızı kafanıza bu kadar takmayın. Ailenize yapacağınız harcamalar sizi keyiflendirebilir. Yeni insanlardan haber alacaksınız.

BAŞAK

İletişim trafiğiniz bugün yüksek akarken, uzak çevrenizdeki insanlara verdiğiniz sözler yüzünden zorlanabilirsiniz. Yakın çevre arkadaşlarınızı ihmal etmemeli ve onların ihtiyaçlarına cevap vermelisiniz. Kısa vadeli planlar sizi harekete geçirecek.

TERAZİ

Daha az tanıdığınız insanlarla kuracağınız ilişkiler en çok maddi anlamda sizi tatmin edecek. Yine de bugün para dengenizi oturtma konusunda kolay memnun olmayacaksınız. Bu da beklentilerinizin yüksek olmasından kaynaklanıyor. Enerjinizi yükseltmelisiniz.

AKREP

Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha rahat ve özgür hissediyorsunuz. İnsanların sizi yargılaması veya tenkit etmesi bu kadar önemli olmamalı. Geleceğiniz adına düşündüklerinizi uygulamak için doğru birkaç gün içindesiniz. İstekleriniz özel yaşantınızı zorlayabilir.

YAY

Hisleriniz ve sezileriniz bugün doğru çalışacak. Özel hayatınızla ilgili konularda kararsızlıklar yaşıyorsanız, iç sesinizi dinlemeli, başka insanların yorum ve düşüncelerine prim vermemelisiniz. Kendinizden başka herkese inanıyorsunuz.

OĞLAK

Arkadaş çevrenizle yapacağınız planlarda sevdiğiniz insanın bu isteklerinize dahil olmaması sizi yorabilir.Yorgunsunuz ve aslında el atmanız gereken birçok konu olmasına karşın, içinizden bir şey yapmak gelmiyor. Hemen silkelenin ve enerjinizi doğru yönlendirin.

KOVA

Aşırı gururlu oluşunuz ve talepkâr olmayışınız, iş hayatınızda kısırdöngü içinde olmanıza neden oluyor. Artık siz de bir şeyler talep etmeli ve her şeyi ben bilirim tavrından vazgeçmelisiniz. Aileniz ve işiniz arasında bocalayacağınız bir hafta sonu sizi bekliyor.

BALIK

Aslında yapmanız gerekenler açık ve net olmasına rağmen, siz yapacaklarınız dışında her işinizi halletmeye meyillisiniz. Bugün yabancı ortam ve çevrelerde keyfinize diyecek olmayabilir. Kaçış yolunu bulduğunuz anda sorunlarınızı göz ardı etmeye hazırsınız.