Dün televizyon kanallarındaki ve platformlardaki hareketliği anlatmış ve bugün bunun merkezinde olan Friends dizisini anlamak için çaba gösteren bir yazı yazacağımı söylemiştim.
Bu sözümü bugün maalesef tutamıyorum.
Tembellikten olduğunu veya kaytardığım sanmayın.
Dizi hakkında yazılmış olan yazıları kaçırmamaya çalışarak okuyorum, bunun da kolay bir iş olduğunu zannetmeyin çünkü hakkında bayağı çok yazı yazılmış. Bir yandan da dizinin tümünü baştan son tekrardan izliyorum. Bitirmeden de yazıya geçmenin doğru olmayacağını düşündüm. 15 yıl gösterimde kalan bir diziden bahsediyoruz unutmayın. İzleyip bitirmek o kadar da kolay değil.
Tahmin ediyorum ki bahsettiğim yazımı salı günü yayınlayabileceğim. Seyretme hızım bana bunu söylüyor.
Önemsiz bir şeye neden bu kadar titizlendiğimi düşünüyorsanız şunu söyleyeyim bana önemsiz gelmiyor da ondan. Dün dediğim gibi Friends dizisi bu çağda yaşadığımız hayata ışık tutabilecek bazı ipuçları içermekte, bunu anlamaya çalışıyorum. Neyse salı günü görüşmek üzere size iyi hafta sonları diliyorum ben ise ekranın başında geçireceğim hafta sonunu.

YORUMLAR

Yorum kurallarını okumak için tıklayınız!
  • aatabekir@hotmail.com 4 ay önce Çok zor bir iş yapıyorsunuz : Onbeş yıl seyrettiğimiz bir diziyi tekrar seyretmek mı.????
    CEVAPLA