Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ünlü oyuncu Ayşe Tolga, Emre Saygı'nın sunduğu 'Hadi Be' programına konuk oldu. Tolga, samimi açıklamalarda bulundu. 

"8 HAFTADA DEĞİŞİM KİTABINI UZMAN ÖNERİLERİYLE YAZDIM"

Ayşe Tolga, yeni kitabı '8 Haftada Değişim'in bir kılavuz niteliğinde olduğunu söyledi: “Bu; hiçbir şeye ihtiyaç duymadan kendi başına beslenme reçeten ve fitness programını uygulayabileceğin, haftanın 3 günü de spor yapacağın şekilde kurgulanmış, açıklamalı fotoğraflar ve detaylı tariflerin yer aldığı bir başucu rehberi. ‘8 Haftada Değişim’ sosyal medyada kurguladığım bir bütünsel değişim programıydı, bu da onun kitap versiyonu. Kitapları hazırlarken diyetisyenlerle, spor hocalarıyla çalıştım, onların yazdıkları programlarla böyle bir rehber hazırladım. Sonuçta her konunun uzmanıyla çalışmamız gerekiyor. Kendi uyguladığım şeyleri insanlara önermek gibi bir durumum yok.”

"BİR SONRAKİ DAHA DERİN BİR KİTAP"

Tolga, yakında yeni bir kitap daha çıkaracağını açıkladı: “Bir sonraki kitabım ekimde çıkacak. Mikro kozmoslar, makro kozmoslar, enerji, frekans üzerine daha derin bir kitap.”

"BEĞENDİĞİM BİRİ OLUNCA LİSELİ KIZA BAĞLIYORUM" 

Ayşe Tolga, 'Boşluk Doldurma' oyununda "... anlarında çok utangaç biri olurum” cümlesindeki boşluğu doldurması istenince şunları söyledi:
“İkili ilişkilerde biraz utangacımdır. Kaç yaşındayım, hâlâ öyleyim. Çok beğendiğim biriyle, eğer o da bana bakıyorsa, bildiğin liseli kıza bağlıyorum hâlâ. İlk adımı hep karşı taraftan bekliyorum. Eski tip bir insanım. Birinden hoşlandığımda arkadaşlarım enerjimden hemen anlar. Şapşik şapşik davranmaya başlarım çünkü.”

"İYİ BİR STALK'CUYUM"

Ayşe Tolga, sosyal medyada 'stalk' yaptığını itiraf etti: Bazı konularda iyi bir stalk’cuyum ama sinir olduğum insanların sayfalarına baktığımda daha çok sinirlendiğimi, negatif şeyler yaptığımı fark ettim. O yüzden sevmiyorum onu. Ama instagram’ın keşfet bölümüne düşen insanların story’lerine bakmak çok komik geliyor. Ben neredeyim, insanlar nerede kafası iyi yani.

"KENDİMİ ASLAN GİBİ HİSSEDİYORUM"

Tolga, programın 'Doğru-Yanlış' bölümünde Emre Saygı’nın okuduğu “İkizler burcu olduğum için burcumun özelliklerinden olan dengesizlik, kararsızlık gibi konularda çevremdekiler benimle fazlasıyla uğraşır” cümlesine “yanlış” kartını göstererek yanıt verdi: “Çok garip bir şekilde bana ‘Sen nasıl İkizler burcusun?’ derler. Belki daha gençken vardı o huylar bende ama şimdi bakıyorum da yok. Asla kararsız değilimdir ve kararsız insanlardan çok sıkılırım. Alışverişim de dahil her şeyim çok hızlıdır. Yükselen burcum Yengeç ama bence Aslan’a daha çok kayıyor. Hiç Yengeç gibi hissetmiyorum, Aslan gibiyim. Lider, duygusal şeylerden çok fazla etkilenmeyen bir yapım var. Belli konularda dominantım.”

"MUTANT HAYVANLAR GÖRDÜM"

Genetiğiyle oynanmış gıdalar ve hayvanlar konusunda seyircileri uyaran ünlü yaşam uzmanı, "Pek çok hayvan ve çevre aktivisti grupla çalıştım. 2002 senesinden bu yana GDO’ya Hayır Platformu’nun üyesiyim. Global hayvan hakları aktivist derneği PETA, tavuklarıyla çok ünlü bir markanın üretim çiftliğine girdi, oradaki tavukların gizlice fotoğraflarını çekti. Bu marka butları öne çıkarıyordu. Gerçekten hayvanlar genetik olarak değiştirilmişti. Çok küçük gövdeli, çok büyük butlu, az tüylü birtakım garip mutant tavuklar vardı. Bu bir skandal oldu. Mutant hayvanlar yahu, korku filmi gibi. ‘Walking Dead for Chicken’ dersin" ifadelerini kullandı.

 

BAKMADAN GEÇME