Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Edis 'tükenmişlik sendromu' iddiaları yalanladı - Magazin haberleri
    1

    Popçu Edis Görgülü, geçtiğimiz günlerde saçlarını sarıya boyatmıştı.

    2

    İmaj değiştiren Edis, sosyal medya hesabından bütün paylaşımlarını kaldırarak dikkat çekmişti.

    3

    Geçtiğimiz günlerde ise hayatında radikal değişiklikler yapan Edis'in tükenmişlik sendromuna yakalandığı iddia edilmişti.

    4

    İDDİALARA YANIT VERDİ

    Çıkan haberlerin ardından Edis, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile iddiaları yalanladı. Ünlü şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:

    5

    Tükenmişlik sendromu yalanını ve "Beyaz sayfa açıyorum, yenileniyorum" gibi daha da vahim olan başka bir yalan açıklamayı, ben yapmışçasına yayınlayan tüm dijital ve yazılı basın ile Istagram magazin hesaplarına hukuki işlem başlatacağımı buradan duyurmak isterim.

    6

    Soner Sarıkabadayı’nın müzik şirketinde olduğu dönemde başka bir müzik şirketiyle anlaşma yapan Edis’e tepki gösteren Sarıkabadayı, geçtiğimiz aylarda 30 bin lira tazminat istemişti.

    7

    Ünlü şarkıcı, konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde şu açıklamayı yapmıştı:

    8

    "BANA HİÇBİR ŞEY OLMAZ"

    Ben aptal biri değilim. Aptal biri olmadığım sürece görürsünüz. Başarılı olan her insanın ticari hayatında böyle kavgalar, tartışmalar olur. İlk değil, son da olmayacak. Ben işimi yaptığım sürece bana hiçbir şey olmaz.

    9

    "KÖPEK GİBİ ÇALIŞIYORUM"

    25 senedir bu iş için köpek gibi çalışıyorum. Bir dava ile insanların bu işe ne kadar yatırım yaptığını anlayamazsınız. Vefasızlıkla asla suçlayamazlar. Beni bilen biliyor. Vefasızlık kime göre, neye göre! Yargı süreçleri bittiği zaman sevenlerime belki anlatırım.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ