Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Murat Ceylan, Survivor'da dikkat çeken isimlerin başında geliyor. Survivor 2018 All Star yarışmacısı olarak yarışmada ki varlığını sürdüren tecrübeli yarışmacı, izleycileri etkilemeyi başardı. Survivor 2018'in en başarılı yarışmacılarından biri olan Murat Ceylan hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 (27 yaşında) tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Müzik ile ilgilenen Ceylan, lise eğitimini tamamladıktan sonra Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu.

İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri alan Ceylan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirdi. Müzik hayatı dışında spor ile de ilgilenen Ceylan, İstanbul Atlı Spor Kulübü'nde lisanslı binicilik yaptı.

Bunun haricinde, fitness, surf ve paten sporu da hobileri arasında. 2013 yılında Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı.

2014 yılında "Para Bende" adlı yarışma programında Almeda Abazi ile birlikte yarıştı. 2016 yılında söz ve müziği kendisine ait olan "Yeni Nesil" adlı albüm çıkarttı.