Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Mustafa Aksakallı'dan Ezgi Mola'ya romantik kutlama - Magazin haberleri
    1

    Yaklaşık iki senedir aşk yaşadığı işletmeci Mustafa Aksakallı ile evlilik yolunda ilerleyen oyuncu Ezgi Mola, 38 yaşına bastı.

    2

    "İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİM"

    Aşklarını sosyal medyaya taşıyan çiftten Aksakallı, yayınladığı gönderi ile sevgilisinin doğum gününü kutladı.

    Organize ettiği küçük bir kutlamada çekilen karelerini Instagram'dan yayınlayan Mustafa Aksakallı, paylaşımına "İyi ki doğdun sevgilim" notunu düştü.

    Mola ise sevgilisinin gönderisine, "23:30'da doğacağım" şeklinde esprili bir yorumda bulundu.

    3

    "SEVGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

    Ünlü oyuncu, gelen kutlama mesajlarının ardından yayınladığı gönderide şu ifadelere yer verdi:

    Sevgi dolu, birbirimizi yargılamadığımız, ötekileştirmediğimiz, ayıplamadığımız, şiddetsiz, huzurlu bir yaş diliyorum kendime ve hepimize... Bana hep hissettirdiğiniz sevginiz için teşekkür ederim. Her şey gönlümüzden geçtiği gibi olsun... Sağlıkla, aşkla, huzurla...

    4

    TEKTAŞI GÖRÜNMÜŞTÜ

    Sosyal medyada gerçekleşen bir canlı yayına katılan Ezgi Mola'nın tektaşı ilk kez görünmüştü.

    Sevgilisinden evlilik teklifi alan oyuncu, program esnasında elini yüzüne götürünce, yüzük ortaya çıkmıştı.

    5

    "TARİH ŞU ANDA NET DEĞİL"

    Bir süredir yüzüğü taktığını söyleyen Mola, "Kimseye denk gelmedi ve görmediler. Evlilik tarihi şu anda net değil. Belli olduğunda herkesin haberi olur" demişti.

    6

    "YAŞITLARIMDAN DAHA BİLİNÇLİYİM"

    Samimi açıklamalarda bulunan Ezgi Mola, hakkında bilinmeyenleri de anlatmıştı.

    Ünlü oyuncu, 15 yaşından beri çalıştığı için çoğu yaşıtlarından daha bilinçli ve sorumluluk sahibi bir insan olduğunu ifade etmişti.

    Mola, konuyla ilgili şunları söylemişti:

    15 yaşımdan beri çalışıp, hem kendime hem aileme bakıyorum. Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve olgun bir insan yaptı. Herhalde, 'Kendini beğenmiş' demesinler ve şımarık görünmeyeyim gibi, 'Etraf ne der?' baskısı koydum kendime ama hiç gerek yok böyle otosansürlere.

    7

    "HERKES GİBİYİM"

    "Mesleğin için kendini beslemeye nasıl devam ediyorsun?" sorusuna yanıt veren Ezgi Mola, "Kendimi iyi hissedecek yerlerde ve kişilerle birlikte olmaya, kendime vakit ayırmaya çalışıyorum. Huzurlu olmaya çabalıyorum ama bir iş yokken kendimi oyuncu olarak beslemek pek de benlik bir şey değil. Hayatın akışı içinde oyuncu değil; herkes gibiyim" ifadelerini kullanmıştı.

    8

    "TİTİZLİĞİMLE YILLARDIR DALGA GEÇİLİR"

    Rol aldığı dizide temizlik takıntısı olan bir karaktere hayat veren oyuncu, rolüyle arasındaki benzerlikleri de anlattı.

    "Titizliğimle yıllarzır dalga geçilir" diyen Ezgi Mola, "Bundan 10 yıl kadar önce takıntılı olmanın da sınırından dönmüş olabilirim. Çok şükür ki döndüm, çünkü çok yorucu bir şey. Safiye'nin tatlı dile çok aç olduğunu, o çok sert yüzünü bir 'Seni çok seviyorum' cümlesiyle hemen yumuşatabildiğini biliyorum. Ben de öyleyimdir" şeklinde konuşmuştu.

    9

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ