Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Burcunuzun rengi hangisi?
    1

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 12 Ocak-24 Ocak ve 15 Temmuz-25 Temmuz

    RENK: Sarı

    2

    Tatlı, sevimli ve saflığa sahip birisiniz. Bir çok kişi tarafından size güvenilir. İlişkiler konusunda güçlü bir liderliğe sahipsiniz.

    3

    Doğru kararlar verirsiniz ve doğru zamanda doru seçimi yaparsınız. Daima romantik bir birlikteliğin hayalini kurarsınız.

    10

    Hayal kurarsınız ve yaşamda hedefleriniz vardır. Çabuk kıskançlığa kapılırsınız, kolay tepki vermezsiniz. Farklı ve değişik birisiniz ve bazı zamanlar diğerleri tarafından da çoğunlukla böyle olduğunuz düşünülür.

    11

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 15 Mayıs-24 Mayıs ve 12 Kasım-21 Kasım

    RENK: Altın

    12

    Neyin doğru neyin yalnış olduğunu bilirsiniz. Dışadönük ve neşelisiniz. Sizin için aradığınız kişiyi bulmak zordur, ancak bir kere doğru insanı bulduğunuzda uzun süre bir daha tekrar aşık olamazsınız.

    16

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 2 Ocak-11 Ocak ve 5 Temmuz-14 Temmuz

    RENK: Turuncu

    17

    Kendi davranışlarınızın sorumluluğunu üstlenirsiniz ve başkalarına nasıl davranmanız gerektiğini bilirisiniz.

    18

    Erişmek istediğiniz hedeflere sahipsiniz ve rekabetçisiniz. Arkadaşlık konusunda güveneceğiniz birini bulmakta zorlanırsınız, ancak doğru arkadaşı bulduğunuzda ona sonuna kadar güvenirsiniz.

    19

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 23 Aralık- 1 Ocak ve 25 Haziran-4 Temmuz

    RENK: Kırmızı

    20

    Sevimli, cana yakın, ve her zaman sevgi konusunda çok seçicisiniz. Sevilmek istersiniz. Canlı, neşeli, ancak çabuk sıkılan, ruh hali çabuk değişen biri olabilirsiniz.

    21

    Sizin istediğiniz şekilde sizi seven hoş, yumuşak insanlarla olmaya eğilimlisiniz. Kolayca konuşabildiğiniz, sizi rahat hissettiren insanlardan hoşlanırsınız.

    22

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 14 Haziran -23 Haziran ve 12 Aralık-21 Aralık

    RENK: Kestane

    23

    Akıllısınız ve neyin doğru olduğunu bilirsiniz. Bazen başkalarının ne hissettiğini düşünmeden ya da soruna neden olacaksa bile işlerin sizin istediğiniz şekilde gitmesini istersiniz.

    24

    Ancak aşk konu olduğunda sabırlısınız. Bir kere sizin için doğru insanı yakaladığınızda daha iyisini bulmak için başka bir şey aramazsınız.

    34

    Aktif ve çekicisiniz. Duygularınızı asla gizleyemezsiniz, içinizdeki her şeyi dışa vurursunuz. Ancak bencil olabilirsiniz. Farkedilmeyi istersiniz.

    35

    Size haksız ve eşitliksiz davranılmasından hoşlanmazsınız. Bulunduğunuz yere canlılık ve hoşluk getirirsiniz. Gereken zamanda ne söyleyeceğinizi bilirsiniz ve iyi bir espri anlayışına sahipsiniz.

    36

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 21 Mart

    RENK: Siyah

    37

    Meydan okuyucu, oldukça cesur ve yüreklisiniz. Ancak hayatınızda değişikliklerden hoşlanmazsınız. Bir kere karar verdiniz mi uzun süre aynı şekilde bunu sürdürürsünüz. Aşk hayatınız da zorlu, meydan okuyucu ve farklıdır.

    38

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 19 Şubat-28 Şubat ve 24 Ağustos-2 Eylül

    RENK: Kahve

    39

    Aktif ve sportif birisiniz. Başkalarının size yakınlaşması zordur. Ancak kolay aşık olursunuz. Bir kez bir şeyi elde edemeyeceğinizi öğrendiğinizde çabuk pes eder ve çabucak bırakırsınız.

    46

    Her konuda en iyisini yapmaya çalışırsınız. Başkalarına yardım etmeyi ve onlarla ilgilenmeyi seversiniz. Ancak kolay memnun olan biri değilsiniz. Olumsuz düşüncelere sahipsiniz ve peri masallarındaki romantik aşkı beklersiniz.

    47

    DOĞUM TARİHİ ARALIĞI: 11 Mart-20 Mart ve 13 Eylül-22 Eylül

    RENK: Limon

    48

    Sakinsiniz, ancak kolaylıkla psikolojik baskı altına girebilirsiniz. Kıskançlığa çabuk kapılırsınız. Küçük şeyler üzerinde durup şikayet edebilirsiniz.