Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hande KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

Bugün Güneş, Yengeç burcuna geçecek ve 1 ay boyunca ailemize, yuvamıza, güvenliğimize odaklanacağız. Kimliğimizde duygusal, savunmacı ve biraz içe dönük yanlar ortaya çıkabilir. Yandaki yorumlar Güneş’in 1 ay boyunca sizi hangi alanlarınızda etkileyeceğine göre yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyun.

KOÇ

1 ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım-satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

BOĞA

Bugün itibarıyla satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre, reklam, yazım ve öğrenim alanlarınızda yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınız ve iletişim beceriniz ön planda olacak.

İKİZLER

Hayatınızdaki parayla ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak. Yaklaşık 1 ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Kazançlarınızı artırabilirsiniz.

YENGEÇ

Kendinize güveniniz önümüzdeki 1 ay boyunca tam olacak. Bu süreçte ön planda olmaya özen göstereceksiniz. Planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.

ASLAN

Önümüzdeki 1 ay boyunca kadersel birtakım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gelecek planlarınızı gözden geçirmelisiniz.

BAŞAK

Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz, 1 ay boyunca kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri ve işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir.

TERAZİ

Kariyerinizde kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Ortaya koyduğunuz kimliğinizle göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinde duramamak gibi etkiler altında olacaksınız.

AKREP

Yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret ve medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. 1 ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs devreye girebilir.

YAY

Kredi, banka, faiz, vergi, ortaklaşa elde edilen gelirler ve başkalarının paraları alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

OĞLAK

Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, hukuk ve yer değiştirme gibi konular devrede olacak. Eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak.

KOVA

Bu dönem, iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi göstereceksiniz. Sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir.

BALIK

Aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstereceksiniz. Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem olacak.