Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Usta oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin büyük beğenisini kazanan ve her bölümüyle sosyal medyada da zirveye oturan Çukur, dün akşam ekrana gelen 9. bölümüyle reytinglerde birinciliğe yerleşerek zirvenin adını değiştirdi.

ÇUKUR'U SANSÜRSÜZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

ÇUKUR ZİRVENİN ADINI DEĞİŞTİRDİ

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un dün akşam ekrana gelen bölümünde Yamaç, Sena ve Serdar’ın arasında silahın patladığı final sahnesi heyecanı tırmandırdı. Çukur, heyecan dolu bölümüyle reytinglerde birinciliğe yerleşerek zirvenin adını değiştirdi.

Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde;

Serdar’ın, İdris ve Sena’yı kaçırması tüm taşları yerinden oynattı. Yamaç’ın öfkeden deliye döndüğü anlar gerilimi tırmandırırken, izleyiciler büyük bir heyecanla “İdris ve Sena nasıl kurtulacak?” sorusunun cevabını bekledi. Babasını ve sevdiği kadını kurtarmak için harekete geçen Yamaç, hiç beklemediği bir anda Serdar’ı bozguna uğratarak İdris ve Sena’yı kurtarmayı başardı.

Ardından Serdar’ı tamamen ortadan kaldırmak için harekete geçen Yamaç, Serdar ile karşı karşıya geldiği anda Sena’yı görmesiyle şaşkınlığa uğradı. Tansiyonun yükseldiği yüzleşmede üçü arasında patlayan silah, akıllarda vurulan kim sorusunu yarattı.

PAZARTESİ AKŞAMLARININ YENİ FENOMENİ

Çukur, dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. ‘Çukur’, AB’de 10.50 izlenme oranı (rating), 22.69 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 11.53 izlenme oranı (rating), 24.14 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

Çukur'un merakla beklenen dokuzuncu bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #vurulankim etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #vurulankim Twitter'ın Türkiye gündeminde 11 saat 45 dakika TT listesinde kaldı.

Birbirinden özel yorumların geldiği sosyal medyada izleyicilerin en çok ilgisini çeken bölüm Sena, Yamaç ve Serdar'ın karşı karşıya kaldığı, nefes kesen final sahnesi oldu. Çukur, Somera’nın reyting analizine göre 18 Aralık Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ SÜRPRİZİ!

Bölümde Serdar, Vartolu ve Celasun’u da kumarhanede rehin olarak tutarken Celasun’un tehlikeli planı ikilinin oradan kurtulmasını sağladı. Sultan’ın eve gelen Sena’ya bir anne olarak yaklaştığı duygu dolu anlar ekran başındakileri derinden etkiledi.

İlk bölümde hayatını kaybeden Kahraman’ın (Mustafa Üstündağ) yıllar sonra Yamaç’la karşılaştığı anı gösteren flashback sahnesi de izleyiciler için büyük bir sürpriz oldu. Yamaç ve Serdar arasındaki dövüş sahnesi ise ekran başındakilerden tam not aldı.

Yeni bölümden yayınlanan ilk sahnede Yamaç’ın, Vartolu ile ilgili bildiği gerçekleri babası İdris’le paylaştığı ve İdris’in kutsal emanetlerini oğlu Yamaç’a verdiği anlar heyecan yarattı. İzleyiciler yeni bölümde “Vartolu’nun geçmişi tamamen aydınlanıyor mu?” sorusunun cevabını büyük bir merakla bekleyecek.

ÇUKUR'UN MERAKLA BEKLENEN 10. BÖLÜMÜNDEN İLK SAHNE YAYINLANDI

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un onuncu bölümünden ilk sahne yayınlandı. Yamaç’ın, Vartolu hakkında öğrendiklerini İdris’e anlattığı tanıtım “Vartolu'nun geçmişiyle ilgili başka neler saklı?” sorusunu akla getiriyor.

İdris’in kutsal emanetleri Yamaç’a devrettiği sahnede baba ile oğlun arasındaki duygusal anlar dikkat çekiyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her Pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

Çukur’un merakla beklenen onuncu bölümü 25 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de!