Adayların illere göre sırası şöyle:

Adana:

1-BEKİR SAMİ DAÇE
2-İBRAHİM CEVHER CEVHERİ
3-NEVZAT ŞAŞKIN
4-VELİ ANDAÇ DURAK
5-FİGEN SAFİYE TOKTAŞ
6-MEHMET İZLEMEK
7-FİKRET ADAMHASAN
8-HAYDAR ÇAKIROĞLU
9-GÖNÜL SOYDAN
10-AYHAN AYDOĞAN
11-ÇİĞDEM AKÇA
12-SERHAN ÖZCANDAN
13-YAKUP BULUT
14-UĞUR ÜNALDI

Adıyaman:

1-MAHMUT NEDİM BİLGİÇ
2-İSMAİL SÜMER
3-MEHMET ÖZTEKİN
4-FATMA KARAKUŞ
5-HÜSEYİN KAMİL SONSAYAR

Afyon:

1-GÜLTEKİN UYSAL
2-UĞUR TÜRKMEN
3-İSMAİL AKTÜRK
4-CEYLAN EMET
5-MUHARREM USLU
6-NESRİN ÇELİKBİLEK
7-İSMAİL ÖZDİLEK

Ağrı:

1-ŞERAFETTİN AYDEMİR
2-NİHAT YÜCE
3-İSMAİL OĞUR
4-ABDULKADİR ACARBAY
5-İKRAM YAŞAR

Amasya:

1-BAHADIR TEKEŞ
2-ÖMER AKIN
3-GÜLSEREN ERTOPÇU

Ankara: (1. bölge)

1-SİNAN AYDIN AYGÜN
2-SAFFET ARIKAN BEDÜK
3-MEHMET AYPEK
4-AYLA ÖZBEK
5-TÜLAY DURSUN
6-MURAT İNAL
7-HÜSEYİN KILAVUZ
8-TUNCER KOCA
9-BANU ERKÖK
10-BİRSEN TEMİR
11-DANİYE EBRU TÜMER
12-METE İZZET ÖZCANOĞLU
13-ENVER AYAZ
14-MAHMUT YETİM
15-MEDİNE FİLİZ PEHLİVAN

Ankara: (2. bölge)

1-MÜMTAZ YAVUZ
2-MUZAFFER ATILGAN
3-HACI ŞAHİN
4-AYŞE ŞAYLI
5-UFUK KILIÇ
6-AHMET UYANIK
7-MUSTAFA DEMİRKAN
8-MUSTAFA VURAN
9-AHMET KANDEMİR
10-HAMZA DURŞEN
11-MEHMET FATİH AKICI
12-FİLİZ SABRİYE ÖZDİLER
13-TAMER YILDIRIM
14-ZUBEYİR TOKGÖZ

Antalya: 13 sıra boş

Artvin:


1-ADNAN ÇELTİKÇİOĞLU
2-ADNAN ÇORBACIOĞLU

Aydın:

1-ERGÜVEN YAKAN
2-ESAT ERGÜLER
3-ARİF GÜRDAL
4-MİNE NİL ÖZGEN
5-YILMAZ MENDERES
6-ZAFER GALİP KEÇELİOĞLU
7-HÜSEYİN ÇETİN
8-BUKET SARAN

Balıkesir:

1-HAYDAR ALTINTAŞ
2-FAHRETTİN TAN
3-SÜLEYMAN KOCABIYIK
4-FAHRETTİN DOLAR
5-HAYATİ KÖSE
6-MEHMET YARMA
7-YUSUF AYMANKUY
8-MUSTAFA ÇOBAN

Bilecik:

1-boş
2-MUHİTTİN ERKAN BELER

Bingöl:

1-FARUK BAYLAZ
2-HASAN FEHMİ GÖKEL
3-ALİ KUMUŞ

Bitlis:


1-YILCAN GEYLANİ
2-MUHSİN BAYRAK
3-NİYAZİ ALTILAR
4-FARUK ÇAMAN

Bolu:


1-OKTAY TÜRESİN
2-FAHRETTİN YILMAZ
3-İRFAN BAYAR

Burdur:

1-MEHMET BAŞARAN
2-ADEM ŞENGÜL
3-BAKİ VAROL

Bursa:

1-TURHAN TAYAN
2-HARUN AKIN
3-AHMET OKUR
4-NURİ KARACA
5-AHMET MURAT ÜNAL
6-FERRUH KAYA
7-SEDAT CANLISOY
8-FÜSUN YAŞAR
9-MURAT KARAMAN
10-PEYAMİ ÇAĞLAR
11-İSMAİL ANIL
12-RAGIP CEYLAN
13-NEDİM ÖZBALABAN
14-AHMET CEM ÖZKARDAŞ
15-COŞKUN GENÇ

Çanakkale:

1-NEVFEL ŞAHİN
2-KEMAL SÖZEN
3-TURAN ERGİNBAŞ
4-NURSEVİL AŞIK

Çankırı:


1-TUĞRUL SİDAR
2-SALAHATTİN PAŞABEYOĞLU
3-ARİF SOYTÜRK

Çorum:

1-TAHİR MANTI
2-MURAT KOÇAK
3-RAFET BAĞIRÖZ
4-boş
5-boş

Denizli:

1-HASAN KAZDAĞLI
2-ZEKERİYA ER
3-MEHMET GÖZLÜKAYA
4-İSMAİL AĞAR
5-boş
6-boş
7-boş

Diyarbakır:

1-MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
2-ABDURRAHMAN BAL
3-SUNA KEPOLU
4-ABBAS HÜSEYİNOĞLU
5-HASAN ERDEM
6-HAMDULLAH GÜLEKEN
7-KENDAL AK
8-EDİM AYAYDIN
9-MEHMET LÜTFİ GÜRBÜZ
10-MUSTAFA REŞİT BURKAN

Edirne:

1-RAFET SEZEN
2-MEHMET EREN
3-CENGİZ BABACAN
4-FEYZULLAH CİHANSER EREL

Elazığ: 5 sıra boş

Erzincan: 3 sıra boş


Erzurum:

1-UĞUR GÜZEL
2-ABDULKADİR AYDIN
3-SEYFETTİN YAZICI
4-BÜLENT GÜVEN
5-REMZİ ÖZGEN
6-İBRAHİM ERKAN KADIOĞLU
7-LEYLA MUTLUTÜRK

Eskişehir:

1-boş
2-HALİL ÜNAL
3-TAHİR ÜSKÜDAR
4-MUSTAFA BARIŞ
5-FUAT YAHŞİ
6-boş

Gaziantep:


1-KAMİL YAŞAR TURAN
2-boş
3-boş
4-boş
5-boş
6-boş
7-boş
8-boş
9-boş
10-boş

Giresun:

1-YAVUZ SELİM BAŞAR
2-ALİ KARA
3-HALDUN GEDİKALİ
4-ERDEM EKŞİ
5-BAYRAM USTA

Gümüşhane:

1-İSMAİL TAŞTAN
2-HALİS PARLAK

Hakkari:

1-MEHMET NECİP ZEYDAN
2-ABDURRAHMAN KESKİN
3-HASAN ÇİFTÇİ

Hatay:

10 miletvekilliği sırası boş

Isparta:

1-ERTEKİN DURUTÜRK
2-METİN ÇELIK
3-MUSTAFA TUTAR
4-Z. MERVE KIMILLI
5-İSMAİL AKYOL

Mersin:

12 sıra boş

İstanbul: (1. bölge)

1-SAADET NEVVAL SEVİNDİ ÇALIŞKAN
2-FAİK İÇMELİ
3-TEVFİK ALTINOK
4-BELGİN AKOL
5-ÜZEYİR ÖZEYRANOĞLU
6-VEDAT BAYRAM
7-İBRAHİM FİŞEK
8-ABDÜSSELAM FURKAN BARUTÇU
9-SEFER BAYLAN
10-KAMURAN KAMİLE DİKBAŞ
11-OSMAN POYRAZ
12-MUSTAFA İLTER ÖZDİL
13-ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ
14-HASAN SACİT ERTUĞ
15-MEHMET NAKŞİBENDİOĞLU
16-ALİ KEMAL YILMAZ
17-AHMET ÜNAL İNCE
18-MEHMET OKTAY ARMAĞAN
19-HARUN ÖZDEMİR
20-KEMAL HANAĞASI
21-SONGÜL SEKMEN
22-FERDA ŞAR
23-ÜLKER BULUT
24-MEHMET ZEKİ AKILLIOĞLU

İstanbul: (2. bölge)

1-CELAL ADAN
2-ÖMER BALIBEY
3-SAFFET PINAR ECZACIBAŞI
4-AYŞE BİNHAN OĞUZ (ÇEKİLDİ)
5-DURSUN ÇAĞLAYAN
6-İBRAHİM GÜLER
7-ALİ KEMAL AKSOY
8-HATİCE BAYRAM
9-OSMAN TANIK
10-ABDULLAH SİLAHYÜREKLİ
11-ARZU YÜKSELEN
12-MEHMET ÖZDEMİR
13-İSMET SAVAŞ
14-EFRİN BAĞ
15-SÜLEYMAN AKSOY
16-GÜLDEREN IŞIK
17-HASAN MUTLU
18-MEHMET CELAL PALALI
19-YETKİN GÜNDÜZ
20-HATİCE ÇİĞDEM ERİM
21-MİHRİNNİSA MİNE ÇUBUKÇU

İstanbul: (üçüncü bölge)

1-MEHMET NÜZHET KANDEMİR
2-ORHAN KEÇELİ
3-BİROL ÖZCAN
4-NECDET MENZİR
5-İBRAHİM HAKKI ÖZTÜRK AKHAN
6-SALİH YAZICI
7-SALİM KORKMAZ
8-YUSUF TURAN ALTINOĞLU
9-YÜKSEL BAŞALMAZ
10-HAMDİ ÖZ
11-HÜSEYİN REŞİT ÖZ
12-MÜSLÜM HAMAZ
13-RECAYİ İSENKUL
14-CEMİL KAYA
15-SELMA AKBAY
16-YAHYA BATUR
17-KEBİRE BAYRAKTAROĞLU
18-SARİYE ARSLAN
19-RUHİ BAYAZIT
20-EKREM CİHANER
21-FESİH ÇELİK
22-MAHMUT MELİH DEVECEL
23-HASAN DÖNMEZ
24-ARZU ENGİN
25-HALİL HAYRİ ERÇAĞ

İzmir: (1. bölge)
12 sıra boş

İzmir: (2. bölge)
12 sıra boş

Kars:
1-İLHAN AKÜZÜM
2-boş
3-TEKİN GÜRBÜZ

Kastamonu:
1-ŞEBNEM G. KISAPARMAK
2-HALUK YILDIZ
3-KAMİL İĞDİRLİ
4-MÜMTAZ YÜCEL

Kayseri:
8 sıra boş

Kırklareli:
1-MUSTAFA NALBANT
2-HASAN HERSEK
3-FAHRETTİN ÖZÜN

Kırşehir:
1-RAMAZAN MİRZAOĞLU
2-BİLAL IŞIKLI
3-ARİF KAPLAN

Kocaeli:
1-CENGİZ ÖZDEMİR
2-MURAT AKTÜRKOĞLU
3-BEKİR USTA
4-ERCÜMENT ŞAHİN
5-NADİR ARİF AŞIK
6-AYŞE YÜCE
7-ADNAN KOÇ
8-SERDAR KAMAN
9-BAŞAK SARAL

Konya:
1-RECEP KONUK
2-NAZMİ SIRIT
3-SÜLEYMAN ŞENOL
4-HACI AHMET KART
5-MİNE KARAN
6-NAFİZ DÖNMEZ
7-ÖZKAN TAŞPINAR
8-ALİ SEÇMEN ÇEVİK
9-MEHMET DAĞLI
10-NECATİ YEĞENOĞLU
11-ZİYA ŞİFA
12-NEZİH DAĞDEVİREN
13-AHMET VEJDİ ÇINAR
14-CUMA ULUSOY
15-MUSTAFA ALTUNIŞIK
16-İMDAT YÜCEL

Kütahya:
1-AHMET ŞANLI
2-YILMAZ DURMAZ
3-İBRAHİM AYAŞLI
4-YÜKSEL TÜYSÜZ
5-ASLAN ATEŞ
6-HASAN HIFZI GÖNCÜ

Malatya:
1-MAHMUT YILDIRIM
2-DERVİŞ ALİ KILIÇ
3-ALİ KALKAN
4-MEHMET GÜLTEKİN
5-AYFER ERKAN
6-SALİH TAŞ
7-NEJLA ÇİTİL TUFAN

Manisa:
1-ZEYNEL BALKIZ
2-AHMET DUTLULU
3-İLTER YÜKSEL
4-HÜSEYİN SOYGÜR
5-NACİ AKIN
6-NİHAT ONBAŞIOĞLU
7-HESNA DAYIOĞLU
8-NESRİN FALAY
9-MURAT ULUDEMİR
10-H.İBRAHİM DOĞAN

Kahramanmaraş:
1-HALİL ASLAN
2-TAHSİN TÜRKÇAPAR
3-MUSTAFA EVLİYA
4-CAFER GÜÇLÜ
5-MUTLU FETTAHOĞLU
6-BERTAN DOĞAN
7-GÜLAYŞE YETMEZ
8-MEHMET SAİD YARDIMCI

Mardin:
1-VEYSİ ŞAHİN
2-ŞEHMUS GÖKÇEN
3-boş
4-boş
5-boş
6-boş

Muğla:
1-ERDAL EROĞLU
2-LATİF SAKICI
3-İRFETTİN AKAR
4-İSMET KÖSE
5-İSKENDER YILMAZ
6-SALİHA OKTAY

Muş:
1-MEHMET EMİN ŞİMŞEK
2-boş
3-boş
4-ERCAN AKTAŞ

Nevşehir:
1-AHMET ESAT KIRATLIOĞLU
2-ZAFER SALGIN
3-MURAT BOZ

Niğde:
1-NAİM OSMAN EREM
2-ATİLA YILDIZ
3-RADİYE CANKÜRTÜNCÜ

Ordu:
1-FADIL ÜNVER
2-SÜHA TOPALOĞLU
3-HAYRULLAH ULUSOY
4-HATİCE İREM AKŞAHİN
5-ALİ HİKMET BACINOĞLU
6-ARSLAN YÜKSEL
7-EMİNE KARAMAN

Rize:
1-KÖKSAL TOPTAN
2-boş
3-ZELKİF AKGÜL

Sakarya:
6 sıra boş

Samsun:
9 sıra boş

Siirt:
1-HADİ BİLEN
2-HAYRETTİN AKGÜN
3-MEHMET HÜSEYİN BİLGİN

Sinop:
1-YAŞAR TOPÇU
2-HASAN VEHBİ ERSOY
3-ALİ DALKILIÇ

Sivas:
6 sıra boş

Tekirdağ:
1-ENİS SÜLÜN
2-MÜJDAT GÜLER
3-TUFAN YILDIRIM
4-HALİL İBRAHİM AYDEMİR
5-SEVEN YILMAZTÜRK

Tokat:
1-RECEP BAY
2-MEHMET TUCUK
3-ÖMER FARUK ALTUNTAŞ
4-SALİH SARIKAYA
5-ŞEREF MENTEŞE
6-TEKİN CELEP
7-NECLA YAPRAK

Trabzon:
1-EYÜP AŞIK
2-MEHMET ÇAKIROĞLU
3-BEKİR BÜLBÜLOĞLU
4-HATİCE ÖZTÜRK
5-ATİLLA ATAMAN
6-ZİYA USTA
7-KEMAL CEVHER
8-HÜSEYİN AYAZ

Tunceli:
1-KAMER GENÇ
2-boş

Şanlıurfa:
1-SEDAT EDİP BUCAK
2-KEMAL KILIÇ
3-HİDAYET ŞENBAYRAM
4-MEHMET ATİLLA
5-HÜSEYİN KORKMAZ
6-MUSTAFA BÜYÜKLER
7-PERİHAN ÇAĞLAR
8-HASAN YILMAZTEKİN
9-ALİ RIZA ERKOYUNCU
10-SABRİ SABUNCU
11-HASAN HİLMİ KAYA

Uşak:
1-DALYAN ÖZDEMİR
2-YILMAZ BAŞER
3-NURAY SALICI

Van:
7 sıra boş

Yozgat:
1-TANER DEMİRER
2-NURİ EFE
3-ÖMER YILDIZ
4-YAVUZ ERBAŞ
5-SALİH TÜRK
6-RİFAT ÜNSAL ALLIOĞLU

Zonguldak:
1-ALİ UZUN
2-boş
3-boş
4-boş
5-boş

Aksaray:
1-ÖMER GÜMÜŞAY
2-ALİ NACİ ÖZGÜL
3-MEVLÜT YOL
4-ÖMER UZUN

Bayburt:
1-SİNAN KÖKSAL
2-FUAT BAYRAMOĞLU

Karaman:

1-ÖMER KARAKIŞLA
2-NECATİ AKPINAR
3-SENAN TUNA

Kırıkkale:
4 sıra boş

Batman:
1-FARİS ÖZDEMİR
2-ZİVER HAMİTOĞLU
3-ABDÜLLATİF GÖKDEMİR
4-ESEN SARI

Şırnak:
1-MEHMET TATAR
2-ABDURRAHMAN ABAY
3-HASAN TONĞ

Bartın:
1-MUSTAFA YELKENCİ
2-HÜSEYİN KARAGÜL

Ardahan:
1-FATİH RÜŞTÜ YILMAZ
2-ORHAN ÖNDER

Iğdır:
1-ŞAMİL AYRIM
2-YILDIRIM TURAN

Yalova:
1-YAKUP KOÇAK
2-MESUT CESSUR

Karabük:
1-MEHMET ÇİFTÇİ
2-ENVER TÜMEN
3-ÖZLEM URGANCIOĞLU

Kilis:
1-MEHMET VAKIF ŞARKBAY
2-MEHMET SEVER

Osmaniye:

1-İBRAHİM KARAYİĞİT
2-ABDULKADİR SARI
3-AHMET ŞANAL
4-ALPARSLAN YÜCEL

Düzce:
1-NECMİ HOŞVER
2-İBRAHİM CAN
3-TUNCAY ŞAHİN