Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hercai 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu dizinin dün akşamki bölümünün ardından izleyicilerin gündeminde. Hercai'de Reyyan ile Miran'ın aşkı iyice çıkmaza girdi. Hazar’ın gerçeği itiraf etmesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirdi. Ancak Miran için artık Reyyan'ın affetmek çok zor. Hercai 26. yeni bölüm fragmanına dair ayrıntılar ve 25. son bölüm özeti haberimizde.

HERCAİ 26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinn yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Hercai 26. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz detaylar haberlerimizde yer alacak.

HERCAİ 25. SON BÖLÜM ÖZETİ

Miran için bardağı taşıran son damla, Reyyan’ın bu zamana kadar sözüne güvenmemesi ve Elif’in gerçekleri söylemesine rağmen oyun kurduğunu düşünmesi olur. Hazar’ın gerçeği itiraf etmesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir. Bir yandan Miran’a kendisini affettirmeye çalışan Reyyan diğer taraftan ailesinin söylemiş olduğu yalanın hayal kırıklığıyla baş etmeye çalışır.

Elif’in Şadoğlu konağına gittiğini öğrenen Azize kontrolünü kaybeder. Şadoğlu konağında bir kere daha karşı karşıya gelen iki ailenin restleşmesi Azize’nin zor bir seçim yapmasına neden olur. Bu sırada Miran’ın Reyyan’ı affetmeyeceğini düşünen Gönül’ün gerçek yüzü yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

Diğer yandan Miran’a yan yanayken daha güçlü olduklarını göstermek isteyen Reyyan, acısını hafifletmek için annesinin geçmişine sığınan Miran’ı bulduğunda hiç beklenmeyen bir gerçeğin ortaya çıkması tüm yaşananların seyrini değiştirir.