Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kızı Zehra'ya doğum gününde 400 bin liralık lüks bir cip hediye ettiği için tepki çeken Hülya Avşar, akıllandı. Liseden mezun olan Zehra'ya sürpriz yapmak için alışverişe çıkan Avşar, bu kez "Hediyenin küçüğü makbul" diyerek şaşırttı.

YAŞ GÜNÜNDE 400 BİN LİRALIK CİP HEDİYE ALMIŞTI

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra'ya 18. yaş günü hediyesi olarak 400 bin lira değerinde cip alarak büyük tepki çekmişti. Günlerce konuşulan bu hediyeye eski eşi Kaya Çilingiroğlu da karşı çıkarak kızının bu arabayı kullanmasını veto etmişti.

ELİNDEKİ TORBALARI GÖSTERDİ

Önceki gün alışveriş yaparken görüntülenen Avşar kızı, "Zehra sonunda mezun oldu. Çok şükür, hepimiz rahatladık" diyerek duygularını basın mensuplarıyla paylaştı. Neşesi bir hayli yerinde olan Hülya Avşar, Zehra'ya mezuniyet hediyesi olarak ne aldığı sorulunca elindeki torbaları gösterdi.

GERİ VİTES YAPTI

Kızına doğum gününde yaptığı pahalı jestle dikkat çeken Avşar Kızı, bu kez hediye konusunda tedbirli davrandı. Zehra için  alışveriş yapan ünlü sanatçı, "Hediyenin küçüğü makbuldür. Büyük bir hediyeye gerek yok" dedi. Sanatçının bu açıklaması "Hülya Avşar geri vites yaptı" dedirtti.

HAYATININ SELFİESİ

Hülya Avşar, şu sıralar kendi hayatını anlatacağı bir film için hazırlık yapıyor. 2017'de tamamlayacağı film için önümüzdeki günlerde Ayvalık'a gidecek olan Avşar Kızı, projesinin adını da 'Selfie' olarak belirledi. (Takvim)