Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Geçtiğimiz bölümlerde olduğu gibi her bölüm sonrası bir sonraki bölümü iple çektirmeyi başaran The Walking Dead ekibi, 16.bölüm fragmanı ile bu durumu desteklemeye devam ediyor. Negan ve ekibiyle sıcak bir temas içine girecek gibi görünen Alexandria ahalisi bu durumu atlatabilecek mi? Bunu bizlere sezon finali olan 16.bölüm gösterecek.

CAROL HAREKETE GEÇTİ

Bir önceki bölümde Alexandria'dan ayrılacağının sinyallerini veren Carol, son bölümde bunu gerçekleştiriyor. Evden gizlice çıkan, geniş bir güvenlik ağı ile korunan Alexandria'dan farkettirmeden kaçmayı başarabilen cesur kadın, ön taraftaki araçlardan birisini alarak uzaklaşmıştır. Bu durumu sabah öğrenen Darly, Rick ve Morgan harekete geçerek Carol'un peşine düşmüştür.

HEYECAN DOLU DAKİKALAR

Yola devam eden Carol, karşısından gelen aracı görünce heyecanlanmıştır. Karşısından gelen araç ise hiç iyi niyetli değildir. Araçtan gelen mermiler nedeniyle Carol'un otomobilinin lastiği patlamış ve yolda bir müddet savrularak durmayı başarmıştır. Ateş eden aracın içerisindeki kişiler Carol'un nasıl bir cesarete sahip olduğunu bilmeyerek rahat davranmıştır. Fakat cesur kadın montunun altına gizlediği silah ile araç üzerindeki saldırganlardan çoğunu öldürmeyi başarmıştır.

Öte yandan Rick ve Morgan, Carol'un yola çıktığı aracı bulmuş ve oradan gidebileceğini düşündükleri yerlere doğru iz sürmeye başlamıştır.

Gelecek bölüme de yansıyan bu heyecanın fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz

BAKMADAN GEÇME