Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses Sosyal medya hesabından eleştirilere yanıt verdi. Tatlıses "Hep yazıyorlar ya ameleydi; evet inşaat deyince hepsi giriyor işin içine. İnşaatta çalışırken, hiç utanmadım" dedi.

"CİĞERCİLİK YAPTIM"

Onunla ekmeğimin parasını, evimin iaşesini kazanıyordum. Soğuk demirciydim, hep yazıyorlar ya ameleydi; evet inşaat deyince hepsi giriyor işin içine… Ciğerci Ahmede Zemmenin oğluyam. 9 yaşına kadar babamın yanında ciğercilik yaptım, 9 yaşından sonra Nenem Zemme elimden tuttu; "sanat altın bileziktir" dedi. Beni uzaktan akrabamız olan, askerden yeni gelmiş Mehmet İyigün'ün yanına götürdü. Gidiş o gidiş oldu, Şanlıurfa'nın hükümet binasını yaptık müteahhitide Rahmetli Cemil Dilan'dı.

"ŞÜKÜRLER OLSUN"

Sonra gün geldi gün geçti, şöhret oldum ve Diyarbakır'da rahmetlinin Dilan sineması vardı, orada sahneye çıktım. Bakar mısınız, yıllar önce rahmetlinin inşaatında çalış, üzerinden 15-16 sene geçsin, sen git rahmetlinin sinemasında sahneye çık! Hayde gel de YARADANA inanma… Buna da Hamdolsun, ŞÜKÜRLER olsun… Not: Kimse ben şöyleyim ben böyleyim DEMESİN sakın ha!"(Cadde)

İBRAHİM TATLISES'TEN ÇOCUKLARINA EV

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yeni yaptırdığı Tatlıses Konakları'ndan 7 daireyi 7 çocuğuna vereceğini Instagram hesabından paylaştığı bu notla duyurdu; 

"Tatlıses Konakları Kuşadası 3.5 ay önce temel atmıştık şimdi bu hale geldi. 2 ay sonrada tapu teslimi yaparız Allah izin verirse inşallah...

Yalnız bu 60 dairenin 7'si çoucklarımın; Ahmed'i, Gülşen'in, Gülden'in, Melek'in, Dilan'ın, İdo'nun ve Elif'in... Geri kalanda bizim; yani orayı yapan müteahhitlerin ve orada oturacak olanların... Yaradan hayırlı oturmalar nasip etsin inşallah... Not ne inşaattan kurtuldum nede kebapçılıktan bundada vardır bir hayır..."

BAKMADAN GEÇME