Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Köstebek aranıyor!

    Kardeş olduklarından habersiz düşmana dönüşen Sarp ve Mert’in heyecan dolu hikâyesini konu alan “İçerde”, milyonları SHOW TV ekranında buluşturmaya devam ediyor. Bu haftaki bölümde, Mert en zorlu sınavını vermek zorunda kalacak. Organize şubede bir köstebek olduğundan emin olan Yusuf Müdür, yeni bölümde ekibini zorlu bir sınava tabi tutacak. Çocuk yaşında ailesinden koparılarak dilendirilen Mert, çocukken kendisini kaçıran Coşkun’un hayatta olup olmadığını öğrenmek için harekete geçecek. Celal’in lojistik firmasını Melek’in üzerine devredecek olması ise Yeşim’in hiç hoşuna gitmemiştir. Yeşim, Melek ve Sarp’ın yakınlaşmasını koz olarak kullanmaya karar verecek.

    Mert rolündeki performansıyla büyük beğeni toplayan Aras Bulut İynemli, çekimlere girmeden önce Mert karakterine özel kaydettiği müzik listesindeki şarkıları dinleyerek rolüne hazırlanıyor.

    BABASININ OĞLU

    ‘İçerde’ bu akşam, flashback sahneleriyle de adından söz ettirecek. Celal ve Yusuf arasındaki sır perdesinin aralanacağı dizide, Mustafa Uğurlu’nun gençliğine oğlu Yunus Uğurlu, Çetin Tekindor’un gençliğine ise Orçun Koray Kaygusuz hayat verecek.

    "İçerde" saat 20.00'de Show TV'de

    HT MAGAZİN

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ