Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerini Zeynep Çamcı ve Gökhan Alkan'ın paylaştğı Seviyor Sevmiyor dizisi çarşamba günü Atv'de ekranlara gelecek. Çocukluk aşkı olan Deniz (Zeynep Çamcı) ve Yiğit'in (Gökhan Alkan) uzun yıllar sonra bir araya geldiği anı anlatan ilk bölümün ardından dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Seviyor Sevmiyor 2. bölüm fragmanı ve bölüm detayları...

SEVİYOR SEVMİYOR 1. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Takipçileriyle ilk randevusuna çıkan Seviyor Sevmiyor'da olaylar şöyle gelişti: Talihsiz günler geçiren Deniz'e bir gece ansızın bir mail gelir. 15 beş yıl önceki ilk aşkı dombili Yiğit, İstanbul'a gelecektir.

Garsonluk yaptığı kafeden olaylı bir şekilde ayrılan Deniz, iş bulmak için mülakatlara girmeye devam eder. Otuz yaşına gelmiş, ancak hayatında bir türlü dikiş tutturamamıştır. İş görüşmelerindeki son durağı "Go Flamingo" isimli moda dergisi olur. Orada onu bekleyen sürprizlerden habersizdir.Talihsiz günler geçiren Deniz'e bir gece ansızın bir mail gelir. 15 beş yıl önceki ilk aşkı dombili Yiğit, İstanbul'a gelecektir. Deniz bu haberle yeniden kendine gelir. İçini Yiğit'le buluşacak olmanın heyecanı kaplar. Ancak buluşmaya gittiği yerde, hayatının en büyük şokunu yaşar. Yiğit, fiziksel olarak bambaşka birine dönmüştür. Daha da beteri Deniz'in yanından bir yabancı gibi geçip gitmiş, onu tanımamıştır. Çünkü tek değişen Yiğit değildir. Deniz, Yiğit'in karşısına çıkmaya cesaret edemeyince aklına bir fikir gelir. En yakın arkadaşı, güzeller güzeli İrem'den bir iyilik ister. Ancak bu iyilik, hem Deniz'in, hem Yiğit'in, hem de İrem'in hayatını sonsuza dek değiştirecektir.