Üye Girişi
Arama
Arama

HABERTÜRK SİNEMA PORTALI

Mr. Robot 4. sezonu ile ekrana veda ediyor
31 Ağustos 2018 Cuma

 

Mr. Robot hayranlarını üzen haber dizinin yaratıcısı Sam Esmail'den geldi.  Heyecan içinde yeni sezonu beklenirken 4. sezon ile birlikte Mr. Robot dizisinin final yapacağı bilgisi verildi. 5 sezon onayı almasına rağmen 1 sezon erken veda edecek olan dizinin 4. sezonu ise 12 bölümden oluşacak. 

Bir şirkette güvenlik uzmanı olarak çalışan Elliot'un bir yeraltı hacker grubuyla tanışması ve sonrasında gelişen olayları konu alan Mr. Robot dizisinin oyuncu kadrosunda Malek ile birlikte Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallstrom, Grace Gummer, Michael Cristofer ve B.D. Wong gibi isimler yer alıyor. 

Esmail, "Ekibimizdekiler ve diğer kişiler diziye veda etmek istemedi ama Eliot'un kaçınılmaz sona doğru olan yolculuğuna fazla saygı duyuyoruz. Bu nedenle, dördüncü sezon, Mr. Robot hikayesinin son bölümü olacaktır. 3 yıldır süren destekleri için dizinin hayranlarına teşekkür ederim ve bu heyecan verici final sezonunu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. ” açıklamasında bulundu. 

Mr. Robot'un 4. ve son sezonu 2019'da başlayacak. 

Paylaş
Siz
Yorumunu yaz
300
YENİ VİZYONDAKİLER
Mehmet Açar
Canavarlar fantastik, Grindelwald zalim
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.