Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam İlişkiler Sevgililer Günü'nü yalnız geçireceklere öneriler
    1

    EN SEVDİĞİNİZ ÇİÇEKLERİ SATIN ALABİLİRSİNİZ

    Başkasının sizin için çiçek almasını beklemeyin, en sevdiğiniz çiçeği kendiniz satın alın. Oturma odasında ya da mutfaktaki taze ve renkli çiçeklerin insanı mutlu ettiği bir gerçek!

    2

    SICAK KÖPÜKLÜ BİR BANYO

    Sevgililer Günü'nü kişisel bakım gecesi ilan edebilirsiniz. En sevdiğiniz mumları yakıp sıcak, bol köpüklü bir banyo yaparak kendinizi şımartabilirsiniz.

    3

    SEVDİĞİNİZ RESTORANA GİDEBİLİRSİNİZ

    En sevdiğiniz restoranları, kafeleri ya da mağazaları genellikle özel günler için saklıyorsanız tam tersini yapma zamanı! İlişki durumunuz ne olursa olsun, Sevgililer Günü'nde favori mekanlarınızda arkadaşlarınızla eğlenebilirsiniz.

    4

    İSTEK PANOSU

    Yıl içerisinde başarmak istediğiniz hedefleri ve hayata geçirmek istediğiniz planları dilek panonuzda toplayabilirsiniz. Bu şekilde dileklerinizi gerçekleştirmeye bir adım yaklaşmış olacaksınız.

    5

    FİLM GECESİ

    Sevgililer Günü'nde görmeye can attığınız, merak ettiğiniz filmlerden birini izlemeye ne dersiniz? Eğer sinemaya gitmek istemiyorsanız, patlamış mısır, atıştırmalıklar ve loş bir ambiyansla keyifli bir sinema gecesi düzenleyebilirsiniz.

    6

    MASAJ VE SPA

    Gündelik hayatın getirdiği koşuşturmaca sizi yorduysa kendinizi masaj ile ödüllendirebilirsiniz. Ya da spa ortamını ayağınıza getirebilirsiniz. Uçucu yağlar, mumlar, yüz maskeleri, masaj aletleriyle günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

    7

    YENİ TARİFLER ÖĞRENMEYE NE DERSİNİZ?

    Yemek yapmaktan hoşlanıyorsanız favori şarkılarınızla birlikte yeni tarifler deneyebilirsiniz.

    8

    BİTKİLERİNİZE VAKİT AYIRABİLİRSİNİZ

    Toprakla uğraşmak, tarla-bahçeyle ilgilenmek birçok kişi için terapi gibidir. Vücudun toprağa değmesi rahatlatır, mutlu eder. Bu nedenle bitkilerinize vakit ayırarak negatif enerjilerden kurtulabilirsiniz.

    9

    ETKİNLİK PLANLAYABİLİRSİNİZ

    Keyiflendiren, heyecan veren bir akşam için farklı planlar da yapabilirsiniz. Sevdiğiniz bir müzik grubu, merak ettiğiniz bir tiyatro oyunu ya da stand-up gösterisi varsa 14 Şubat biçilmiş kaftan.