Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. yeni bölüm fragmanı: Sevda'dan Hayriye'ye tuzak! EDHO son bölüm

    Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 148. son bölüm geçtiğimiz Salı günü ekranlara gelirken, bu akşam da dizinin 149. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerilimin arttığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Tufan oğlu için silahları Altan'a vermek zorunda kaldı. Silahlarını Altan'a kaptıran Hızır ise büyük planını devreye soktu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. yeni bölüm fragmanına dair detaylar ve 148. son bölüm özeti haberimizde.

    EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 149. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

    "Biri kurtuluyor ama biri illaki ölecek!"

    EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 148. SON BÖLÜM ÖZETİ

    Hızır harekete geçiyor.

    REKLAM

    Tufan'ı oğlunun canıyla tehdit ederek silahları ele geçirmeyi başaran Altan, planlarını yaparken Çakırbeylileri nasıl hafife aldığını çok geçmeden anlayacaktır. Alparslan, yine öngörülü davranarak herkesten gizli bir tedbir almış, mermileri kimsenin bilmediği ayrı bir depoya saklamıştır. Çok önemli bir buluş olan silahın asıl değeri mermilerinde olduğundan Altan'ın tüm çabası boşa gitmiş olacaktır. Bu başarısızlık yüzünden en çok canı yanacak kişi olan Tufan ise oğlunu Sınırsızların elinden kurtarabilmek için işbirliği yapmaya devam edecektir.

    Silahlarını kaybeden Hızır, düşmanlarına karşı gücünü ve ortaklarına karşı itibarını da kaybetmemek için derhal harekete geçmesi gerektiğini bilmektedir. Silahların olduğu deponun yerini Sınırsızlarla paylaşan bir hain olduğunu anlamakta gecikmez. Mermiler üzerinden yapacağı planla hem düşmanını tuzağa çekmeyi hem de masaya ihanet eden kişiyi bulmayı amaçlayacaktır. Bir taraftan masasını kurtarmak için mücadele verirken diğer taraftan Altan ile birlikte hareket ettiğini öğrendiği Sevda'nın da peşine düşecektir.

    Haberi Hazırlayan: Helin Genç
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ