Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Ankara'da eşini ve 2 çocuğunu bırakan anne Ümran Erdoğan kayıp

    Kendisinden 7 gündür haber alınamayan ev kadını anne Erdoğan, büyük oğluna bıraktığı notta, Seni çok seviyorum Zafer'im. Kardeşini de çok seviyorum. Gitmem Gerekiyor. Kardeşine, kendine çok iyi bak, affedin beni. Anneniz diye yazdı.

    Çubuk'un Atatürk mahallesi, Fecir 1. Sokak'ta oturduğu evden 20 Nisan Çarşamba günü saat 15.30'da ayrılan 2 çocuk annesi Ümran Erdoğan, geride gözü yaşlı bir eş ve 2 çocuğunu bıraktı. Ailesi ve akrabaları, Ümran Erdoğan'ın hayatından endişe ediyor. Bir fabrikada işçi olarak çalışan ve eşiyle 10 yıllık mutlu bir evliliği olduğunu belirten Ali Rıza Erdoğan, Kendisinden bir haftadır haber alamıyoruz. Evimiz, gelen misafirlerle cenaze evine döndü. Herkes ' nasıl oldu' diye soru soruyor. Bu sorulara cevap veremiyoruz dedi.

    Eşi için cadde ve sokaklardaki direklere kayıp ilanı yapıştırdığını belirten 33 yaşındaki Ali Rıza Erdoğan, Olay günü eşim, çocuklarımı abimin eşine bırakarak hemen geleceğini söylemiş. Daha sonra kamera kayıtlarından kontrol ettiğimizde, saat 15.30'da evden ayrıldığını gördük. Evde büyük oğluma 'Seni çok seviyorum Zafer'im. Kardeşini de çok seviyorum. Gitmem gerekiyor. Kardeşine, kendine çok iyi bak. Affedin beni. Anneniz' diye not bırakmış. Biz çok perişanız ve çaresiz kaldık. Ne ve nasıl olursa olsun ben eşimi bekliyorum. Biri hasta olan ve ilgi bekleyen iki çocuğumla ortada kaldım. Ne yapacağımı bilemiyorum. Eşimi gören, nerede olduğunu bilen varsa lütfen bizimle iletişime geçsinler' diyerek yardım istedi.

    Büyük oğlu 9 yaşındaki Zafer'in 'Kistik fibrozis' hastalığı olan solunum yolu rahatsızlıgı bulunduğunu, henüz 14 aylık olan küçük oğlu Yusuf Ali ile çaresiz kaldıklarını belirten Ali Rıza Erdoğan, Eşimi çok seviyorum. Ne olursa olsun onu evimize bekliyoruz diiye konuştu.

    DHA

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ