Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Özgü Kaya'dan 'evlilik' sorularına şaşırtan yanıt: Tüylerim diken diken oluyor! - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Burak Serdar Şanal, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Özgü Kaya ile birlikte Bebek'te objektiflere yansıdı. Sabah erken saatlerde spor yapan aşıklar, ardından soluğu bir mekanda aldı.

    "HEYECANLANIYORUM"

    Kahvaltı yapan çift, mekan çıkışında muhabirlerle sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Yeni projeleriyle ilgili konuşan Şanal, "Şu an ulusal saha tercih ediyorum. Tabii ki dijital projeler de geliyor. Ben zaten çok karakter seçen bir insan değilim. Bana farklı bir şey geldiğinde heyecanlanıyorum. Hep oynadığım bir şey değil de ters köşe seviyorum." ifadelerini kullandı.

    2

    "ALLAH GANİ GANİ YILLAR NASİP ETSİN"

    Ağustos ayında Özgü Kaya ile birlikteliğinin ikinci yıl dönümünü kutlayan Burak Serdar Şanal, "Allah gani gani yıllar nasip etsin, ne diyelim?" sözleriyle sevgilisini gülümsetti.

    3

    "EVLİLİK" SORUSUNA ŞAŞIRTAN YANIT: TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR!

    Kaya, muhabirlerin, "Sosyal medyadan her ikinize de 'evlilik' soruları geliyordur." sözlerinin üzerine, "Benim 'evlilik' duyunca tüylerim diken diken oluyor. Sizin de işiniz böyle. İlişkisi olan insanlara evlilik soruyorsunuz ama yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Ben de, Serdar da... Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Önce çalışmamız lazım. Evlilik için önce kariyer, sonra evlilik..." diye konuştu.

    4

    "OLURSA ONUNLA OLUR"

    Şanal ise, "evlilik" sorularına, "Olursa onunla olur..." şeklinde yanıt verdi.

    5

    SETTE BAŞLAYAN AŞK

    Özgü Kaya-Burak Serdar Şanal çiftinin aşkları, 2019 yılında 'Kimse Bilmez' adlı dizinin setinde başlamıştı.

    6

    "BEN ONUNLA BİR HAYAT DÜŞÜNÜYORUM"

    Şanal, daha önce gazetecilerin, "Yeni projelerde beraber oynamak ister misiniz?" sorusuna yanıt vermişti. Şanal, "Neden düşünmeyeyim? Ben onunla bir hayat düşünüyorum." şeklinde romantik bir açıklama yapmıştı.

    7

    "SENİNLE HER ŞEYE, HER YERE!"

    İki ay önce romantik bir paylaşımda bulunan Kaya da sevgilisine, "Seninle her şeye, her yere!" sözleriyle seslenmişti.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ