Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Seni Seviyorum Sözleri 2023 - Sevginizi En Güzel İfade Edecek Romantik, Duygulu, Etkileyici Seni Seviyorum Aşkım Sözleri ve Sevgi Mesajları
    1

    Seni seviyorum sözleri… Kimilerinin aşk, kimilerinin ise sevgi dediği bu duygu, insanın sahip olduğu en özel hissiyatların başında yer alır. Sevgiyi özel kılan durumlardan birisi de bunu karşı tarafa ifade etmektir. Seni seviyorum demek ya da kısa, uzun fark etmeksizin seni seviyorum aşkım mesajı göndermek çok güzel bir duygu değil mi? O hâlde, siz de sevdiğinize seni seviyorum sözleri göndererek onu ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

    SENİ SEVİYORUM SÖZLERİ VE MESAJI

    Eşe, flörte ya da sevgiliye gönderilecek seni seviyorum sözleri arayanlar için romantik, duygusal ve etkileyici olanları derledik. Sevdiğiniz kişinin yüzünde bir tebessüm ettirecek kısa, uzun ve etkileyici seni seviyorum sözleri ile resimli seni seviyorum aşkım mesajları bu başlık altında yer alıyor. İşte, 2023 yılının en çok beğenilen ve paylaşılan romantik seni seviyorum sözleri ve eşe, flörte, erkek & kadın sevgiliye gönderilecek resimli mesajları...

    2

    ETKİLEYİCİ SENİ SEVİYORUM MESAJLARI

    Sana olan sevgim ve sadakatim konusunda hiçbir zaman şüphen olmasın. Seni çok seviyorum!

    Ne kadar kötü bir gün geçirsem de, seni gördüğümde her şeyi unutuyorum. Seni seviyorum!

    Kimsenin inanmadığı zamanlarda bile bana inandığın ve her durumda benimle birlikte kaldığın için teşekkürler. Seni her zaman seveceğim!

    Seni sevmeye devam edip etmeyeceğim konusunda endişelenmene gerek yok. Seni bugün, yarın ve her zaman seveceğim!

    3

    SENİ SEVİYORUM AŞKIM SÖZLERİ

    Bebeğim, hayatımı heyecan verici bir yolculuktan daha heyecanlı hale getiriyorsun. Seni seviyorum!

    Sen tanıştığın herkesi etkileyebilecek güçlü, yetenekli ve güzel/yakışıklı bir kadınsın/adamsın. Sana aşkım diyebildiğim için çok gururlu ve mutluyum. Seni seviyorum!

    4

    Benimle kalbini paylaştığın için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum!

    Hayatımın en önemli olayı seninle tanışmaktı. Artık bütün yarınlarımı sana aşık olmak için daha fazla sebep bulmak için harcamak istiyorum. Seni seviyorum hayatımın aşkı!

    5

    KISA SENİ SEVİYORUM MESAJLARI

    Seni seviyorum çünkü aynı anda hem aşık hem de arkadaşız!

    Seni seviyorum çünkü bana karşı her zaman sabırlısın!

    Seni seviyorum çünkü tüm yaşam koşullarında beni mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun!

    Kimse beni senin sevdiğin gibi sevmiyor. Kimse senin bana hissettirdiğin gibi hissettirmiyor. Bana böyle güzel duygular yaşattığın için seni hayatım boyunca seveceğim!

    6

    UZUN SENİ SEVİYORUM SEVGİLİM SÖZLERİ

    Seninle tanıştığımdan beri hayat çok daha renkli ve güzel. Kalbimde hiç kimsenin dolduramayacağı bir boşluğu dolduruyorsun. Seni herkesten ve her şeyden daha çok seviyorum!

    Senin kadar özel biriyle ilişki yaşayabileceğimi hiç düşünmemiştim. Büyüleyici gülümsemen, sıcak tavırların ve paylaştığın sevginin hassasiyetini seviyorum. Benim için çok özelsin!

    7

    Seni kelimelerin tanımlayabildiğinden, duygularının ifade edebileceğinden ve tahmin edebileceğinden daha çok seviyorum.

    Seninle tanışmak kaderdi, arkadaşın olmak bir seçimdi, ama sana aşık olmak benim kontrolümün ötesindeydi. Bu yüzden seni kontrolsüzce sevdiğim için bana kızma. Seni sevmekten kendimi alamıyorum!

    8

    ROMANTİK SENİ SEVİYORUM SÖZLERİ

    Ayrı zaman geçirmek zorunda kaldığımızda, seninle ilgili her şeyi özlüyorum. Paylaştığımız tüm anlar gözümde canlanıyor. Tekrar bir araya gelinceye kadar beklemek o kadar zor ki… Seni seviyorum hayatımın aşkı!

    Eğer bir şey olabilseydim, senin gözyaşın olurdum, böylece gözlerinde doğar, yanaklarından aşağıya yaslanıp dudaklarında ölebilirim. Seni çok seviyorum!

    9

    Seni o kadar çok seviyorum ki, hayatımdaki her şeyi senin için bırakmaya hazırım. Bana, düşündüğümden daha fazla mutluluk ve neşe getirdin. Seni sonsuza dek seveceğimi bil!

    Seni bir avuç papatya kadar seviyorum. Öylesine masum öylesine delice.

    10

    Sen kimsesiz bir çocuğun saçı okşandığında duyduğu mutluluğu biliyor musun? Sen beni sevdiğinde ben o mutluluğu tüm benliğimle duyuyorum.

    Bizim buralarda aşk diye bir şey yoktur. Onun adı sevdadır. Onun adı deliliktir. Onun adı nefestir. Ben seni aldığım nefes kadar seviyorum.

    11

    Aşk sanılanın aksine insanı mahkûm değil insanı mutlu eder. Seninle olduğumda çok mutluyum ve seni her gün daha çok seviyorum.

    Şimdi sen benim seni ne kadar sevdiğimi soruyorsun ya. Ben seni bir çiçeğin suyu sevdiği kadar, bir gecenin sabaha hayranlığı kadar, bir toprağın yağmuru sevdiği kadar çok seviyorum.

    Haberi Hazırlayan: Mehmet Kerem Hançer

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ