Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Serenay Sarıkaya: Yanımdaki insanı sormuşsunuz... Son dakika açıklama
    1

    Son dönemde Cem Yılmaz ile yaşadığı ayrılık süreciyle gündemde olan oyuncu Serenay Sarıkaya, şu sıralar kendisine vakit ayırıyor.

    Soluğu Maldivler'de alan 29 yaşındaki Sarıkaya, sık sık tatil pozlarını takipçileriyle paylaşıyor.

    2

    Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ve son olarak 'Alice Müzikali' ile izleyici karşısına çıkan Serenay Sarıkaya, günbatımında çekilen karelerinin ardından kırmızı mayosu ile verdiği yeni pozları yayınladı.

    Rol alacağı 'Bergen' filminin çekimlerinin ertelenmesinin ardından tatile çıkan ünlü oyuncunun çarpıcı fotoğrafları kısa sürede takipçilerinden büyük ilgi gördü.


    3

    Serenay'ın fotoğraflarının kimin çektiği merak konusu oldu. Demet Akalın da, "Kim çekiyor bu fotoğrafları, inanılmaz ışık vardır orada telefonu değiştir" yorumunu yaptı.

    Takipçilerinin ısrarlı sorularından sonra ünlü oyuncu, annesi Ümran Seyhan ile tatile çıktığını duyurdu.

    4

    Sarıkaya yayınladığı bu fotoğrafa, "Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz..." notunu düştü.

    Yeni sezonda ekranlara dönmek isteyen Serenay Sarıkaya, gelen senaryoları değerlendirmeyi de ihmal etmiyor. Sarıkaya, kendisine uygun senaryoları ince eleyip sık dokuyor.

    5

    SERENAY İLE CEM ARASINDA NELER OLMUŞTU?

    Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz yıl Mart ayında Atina'da görüntülenmişti. Fotoğraflarla belgelenen sürpriz aşk, 2020'nin en çok konuşulan birlikteliği olmuştu.

    Ancak çiftin aşkı uzun sürmedi. Karantina sürecini de birlikte geçiren Yılmaz ve Sarıkaya ayrılık kararı almıştı.

    6

    "EVET, AYRILDIK"

    Sarıkaya ve Yılmaz aşkının bitişi, geçtiğimiz yıl ekim ayında ünlü komedyenin, "Ayrıldınız mı?" sorusuna verdiği "Evet" cevabıyla ortaya çıkmıştı.

    Ancak geçtiğimiz haftalarda Serenay Sarıkaya'dan şaşırtıcı bir hamle geldi. Cem Yılmaz ile Zafer Algöz, Nejat Alp’in, "Sen Miydin Sevgilimi Çalan?" şarkısını söylemişti.

    Yılmaz, düeti, "Her pazartesi evde sahneye çıkarız. Evde ne var? Bu yok" notuyla paylaşmıştı.

    7

    Oyuncu, eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın paylaşımını beğendi. Sarıkaya'nın bu hareketi, "Barıştılar mı?" sorusunu akıllara getirmişti.

    Yılmaz'ın, "Küsmedik ki barışalım" sözlerinin ardından Sarıkaya da, "Barışmadık, kendisi söyledi zaten. Çok normal artık. Büyütmeyelim böyle şeyleri... Bir like'tan (beğeni) buraya gelmesin mevzu... Yetişkin insanlarız. Görüşmüyoruz ama küs değiliz" demişti.

    8

    GERİ ADIM ATTI

    Yılmaz, yılbaşı gecesi Serenay Sarıkaya’yı Instagram hesabından takip etmeyi bırakmıştı. Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın bu hamlesine rağmen eski sevgilisini takip ediyordu.

    Ünlü komedyen, ayrıca geçtiğimiz mayıs ayında paylaştığı ve Sarıkaya ile yer aldığı fotoğrafı da silmemişti.

    Basına yansıyan haberlerin ardından ünlü komedyen, Sarıkaya'yı yeniden takibe almıştı.

    9