Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Survivor 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? Çağrı, sinir krizi geçirdi!
    1

    Survivor 2021'de Ünlüler takımından Çağrı ile Gönüllüler takımında yer alan Poyraz ve Dora arasında tartışma çıktı. Poyraz, Çağrı'nın Gönülllüler takımına küfrettiğini bundan sonra Çağrı'ya abi demeyeceğini söyledi. Çağrı'ya tepki gösteren Poyraz'ın "Abi demek yok artık sana. Terbiyesizlik yapana abi yok." sözleri dikkat çekti. Çağrı, ise sinir krizi geçirip Gönüllüler takımının üzerine yürüdü. Survivor 2021 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

    2

    DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

    Ünlüler: 10 Gönüllüler: 9

    3

    Acun Ilıcalı "Gönüllüler takımından kimin eleneceğine seyirciler karar veriyor. Oylamamızı başlatıyorum. Gönüllü takımı bu senenin şanssız takımı. Kritik anlarda oyun veriyor. Bu potansiyel daha fazla galibiyet hak ediyor." dedi.

    4

    Çağrı "Hayatta en korktuğum şey yanlış anlaşılmak. Market oyununda devamlı bizim benhce gelip bağırıyorlardı. Bir noktada açlık nedeniyle 'Yeter' diye bağırdım. Asla karşı tarafa değil ağzımdan bir şey çıktı. Karşı takımın şahsına karşı değildi. Sonra bu durum kullanıldı. Daha sonra bana abi diye bir arkadaş Çağrı demeye başladı. Bir anda gerildim bu duruma. " şeklinde yanıt verdi.

    5

    Acun "Görüntülerin tamamını yayınlamadık. Tartışmanın uzun versiyonu internette var. Poyraz'a cevap hakkı düştü." dedi.

    Poyraz "Ben sevgi ve saygı çerçevesinden çıkmadım. Bu zamana kadar abi dediğim Çağrı abi bizim takımımıza küfretti. Bu nedenle artık abi demiyorum. Kendime ve takım arkadaşlarıma karşı saygısız sözler duymak istemiyoruz. Belli ki mental olarak sorun yaşıyor." şeklinde yanıt verdi.

    6

    Dora "Benim ne kadar ılımlı olduğumu görüyorsunuzdur. Benim hiçbir zaman onlara yaklaşıp bağırmadım. Kulağımın dibine gelip kendi bağırdı. Ve ağza alınmayacak bir küfür etti ve yeter artık dedi."

    7

    Acun "Söylediklerin ağzından kaçmış olabilir. Ama sonra birbirinizi tutmanızı gerektirecek bir durum yok. Kontrolünü sen kaybettin. Konu fazla uzamış. O kelimeyi ettin diye uyarıda bulunuruz. Tansiyon çok yüksek. "

    8

    "Çağrı senin oradaki problem karşı takıma karşı avaz avaz bağırıyorsun. Olay çıkarmaya çalışıyorsun, karşı takımı tahrik etmeye çalışıyorsun. Çağrıyı tansiyonu düşürmesi konusunda uyarıyorum." dedi.

    9

    Gönüllüler takımı arasında yapılan oylamada 1 Hanzade, 4 Duygu, 6 Aleyna çıktı. Aleyna eleme adayı oldu.